Er
29 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba, iyi forumlar

Bu sene İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümünü kazandım ve İngilizce hazırlık okumak için sene başında yapılan yeterlilik sınavına girmedim. Şimdi ise şu ana kadar yaptığım devamsızlıkları görmek istiyorum. Portal'dan veya başka bir yerden bu bilgileri görüntüleyebiliyor muyum yoklama kağıdına bakmak dışında?

Teşekkürler.
Merhabalar. Şu an İTÜ Hazırlık okumaktayım. Aklımı karıştıran bir kaç sorum var, lakin cevaplarını internetten bulamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

1- 2 hafta önce A1 kurundan A2 kuruna geçtim. A1 kurunda yaptığım devamsızlıklar A2de de aynı şekilde devam edecek mi?
2- Eğer devamsızlıktan sınıfta kalırsam, Ağustos ve Eylül ayındaki Proficiency'e girebilir miyim?
3- Eğer devamsızlıktan sınıfta kalırsam, İTÜ Öğrenciliğim devam eder mi? Öğrenci kartım kullanılabilir mi?
4- Eğer devamsızlıktan sınıfta kalırsam, İTÜ veya KYK bursu alabilir miyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhabalar,
Bildiğiniz üzere yarın bizim için seviye değiştirme sınavı var ve ben A1 den A2 ye geçmek istediğimden bu sınava gireceğim.
Şu an hafta içi üç gün öğleden önce 4 saat ve öğleden sonra 2 saat, iki gün öğleden önce 4 saat ders görüyoruz. A2'de haftada 4 gün öğleden önce, 1 gün öğleden sonra dersler bitiyor diye duymuştum ama yine de istisnaları var mı diye size sormak istedim.

(çünkü part time işte çalışmak için böyle bir sisteme ihtiyaç duyuyorum)

Teşekkürler.
Merhabalar,
Bildiğiniz üzere yarın bizim için seviye değiştirme sınavı var ve ben A1 den A2 ye geçmek istediğimden bu sınava gireceğim.
Şu an hafta içi üç gün öğleden önce 4 saat ve öğleden sonra 2 saat, iki gün öğleden önce 4 saat ders görüyoruz. A2'de haftada 4 gün öğleden önce, 1 gün öğleden sonra dersler bitiyor diye duymuştum ama yine de istisnaları var mı diye size sormak istedim.

(çünkü part time işte çalışmak için böyle bir sisteme ihtiyaç duyuyorum)

Teşekkürler.
?
Merhabalar.
İTÜ Hazırlık A1 kuru öğrencisiyim. Bildiğiniz üzere bugün oryantasyona katıldık ancak ya geç gelmemden dolayı ya da ilerde açıklanacağından dolayı aşağıdaki sorulara cevap bulamadım.
Bilenler yardımcı olabilirseler sevinirim.

* Ders saatleri ne zaman?
* Sitedeki PDF'te A1 düzeylerinin sınıfları hem sabah hem öğlen aktif görünüyor. Biz bunlardan istediğimize mi katılacağız yoksa dersler o kadar uzun mu sürecek?
* Ek kitap satın almaya gerek var mı?
* Ve yarın ders var mı

Herkese şimdiden teşekkür ederim :)
Merhabalar.
İTÜ Hazırlık A1 kuru öğrencisiyim. Bildiğiniz üzere bugün oryantasyona katıldık ancak ya geç gelmemden dolayı ya da ilerde açıklanacağından dolayı aşağıdaki sorulara cevap bulamadım.
Bilenler yardımcı olabilirseler sevinirim.

* Ders saatleri ne zaman?
* Sitedeki PDF'te A1 düzeylerinin sınıfları hem sabah hem öğlen aktif görünüyor. Biz bunlardan istediğimize mi katılacağız yoksa dersler o kadar uzun mu sürecek?
* Ek kitap almaya gerek var mı?
* Ve yarın ders var mı

Herkese şimdiden teşekkür ederim :)
Ne olur?
Merhabalar.
2 gün sonra yapılacak İTÜ Proficiency sınavından geçememem durumunda hazırlık okuyacağım için aklımdaki bir kaç soruya yanıt aramaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim

1. Dersler haftada kaç saat?
2. Derslerde istediğim gibi devamsızlık yapabilir miyim?
3. Bir dönem içerisinde kaç kez sınav yapılıyor?
4. İlk dönem hazırlığı atlayıp diğer dönem kafama göre takılıp gelecek sene 1.sınıftan başlayabilir miyim?
5. Dersler zor mu?
6. Maçka kampüsü nasıl?
7. Hazırlık okurken KYK Bursu alabilir miyim?
8. İlk hafta okula gitmeyin dersler boş olayı burada da geçerli mi?
Merhabalar.

Ben bu yıl hayırlısıyla İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği %30 İngilizce bölümüne başlıyorum.

Mesela ilk iki dönem ortalamam yüksek oldu diyelim, aynı bölümün %100 İngilizce olanına geçebilir miyim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 124
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 164)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 178 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.