A

Yarbay
27 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ÖTV indirimi ile SUV almak istiyorum

Tiguan comfortline 145 bin manuel dizel 4*2

Tuscon elite 155 bin otomatik dizel 4*4

3008 Active prime 139 bin otomatik dizel 4*2

Baktığım araçlar bunlar olup ÖTV konusunda limit olduğu için daha yukarı çıkamıyorum

Ekim ortasında tiguan ve tuscondan 133/147 fiyat alıp başka sebeplerden dolayı bekledim şimdi ne alacağımı bilemiyorum

Çanakkale de kulllanacagimdan her hafta köye 35 km gidiyorum tuscon 4*4 olduğu için düşünüyorum ama 3008 de güzel bir fiyat aldim arada 16 bin var 4/5 yıl bedava gezerim diye düşünüyorum arada kaldım kullanan herkes arabasindan memnun buyuzden karar veremedim

Edit; yılların üyesi olup forumun kararına güvendim için burdan çıkacak sonuca göre aracı alacağım bilgilerinizi tecrübeleleriniz değerli 🤗

3 firma içinde görüştüm haftaya kapora bekliyorlar

Aldım aracı burada paylasicam

DH ahalisine şimdiden teşekkürler 👍

Edit;Evet arkadaşlar Tucson elit paket dizel 4*4 alındı DH ahalisine tşk ederim

Fiyat 155 bin TL olup ilgilenen herkese teşekkür ediyorum 🤗

Aracımıza kavuştuk

Kış lastikillerini çıkarmadım yazın bu şekilde sürsem sıkıntı olurmu
https://m.n11.com/in-therm-mrl-200-rf-tm-kablosuz-dijital-oda-termostati-in-therm-P37327007?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIldS1-p-U1wIVRowZCh3rxQ0dEAQYASABEgJBXfD_BwE&gclsrc=aw.ds

O.t kullaniyorum bilgisi olan kullanma varmı acaba hassasiyetini nasıl 0.2 dereceye aliyoruz şuan 0.5 derece olup 22.5 ayarladigimda 21.9 ve 23.1 de yandigi için ko konforlu olmuyor
Evet araç 66.000 kimde temiz kazasiz bu fiyat edermi bileemedim arayisimiz 40-45 arasi dizel olmasi. Clioda gozume çarptı aslinda !20 bakıyorduk kararsiz kaldim yillik 10 bin km geecmeyiz
40 bin kmde trendline 1.2 benzin alma arifesindeyim arkadaslar40.000 tl verilirmi

Not:bende getz var 2009 model benzinli 35 bin kmde onuda isteyen bir abi var 32 bine üstüne para verip poloya gecmeyi düşündüm yakıt konusunda fark edermi bilgilendiriseniz sevirinim
Insanları gerçektende anlamıyorum bu hırs nedir bilen varmı arkadaş,herkesin arabasi kıymetlidir eminim bizimde kiymetli,neyse bugün aracı yikamak için alayim dedim evimin önu dolu oldugu için vatandaşın taş koyduğu yeri çekip park etmiştim bir sorun sokak ileriye

Birde ne goreyim yikamaya gidince fark ettim resmen anahtarla sağ alt köşe ,depo kapağı üstü,sağ kapi yarim metre inceden çizilmiş sinir olmamak elde degil ne yapabilirim diye düşünüyorum
Toyota auris aracimi 1.6 Otomatik benzinli kullanmaktayim,memnunum gidiyor ama yakıyor meret.ikinci el aldim 2014 model 6 ay oldu,çok detaylı hesaplamasamda sehirdisi 30-35 sehirici 40-45 kuruş yakıyor yıllık 5-7 bin km kullnmaktayim acaba tüp takmam mantıklı olurmu tşkler...
2013 model lpg li stlye paket 40.000 km de temiz kazasız olan araçla pazarlık yaptık bu arada fiyat son dakika olup kararsız kaldık 58.500 den 56 ya kadar düştü bu fiyat son olduğu an için ben 55 de diretiyorum tabi alinirmi bu arada fiyata kullanan bilen varmi
Pazar aksami olmasina ragmen 18-22 saatleri arasindaki yolculugumda hiç isiklara takilmadim rahat eder geldim

Sizde peki durumlar nasıldı...
Ilk kafile bugün antalya havalimaninda karsilandi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.537
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 121.624 (Bu ay: 619)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.334 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.