T

Teğmen
11 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 143 (Bu ay: 0)
Gönderileri

101 de bile kola 7.5 lira olmuş.
Biz daha 5 lira olmasına alışamamıştık.
Abi öğlen gideyim de bir kulaklık alayım dedim, masaüstü için mikrofonlu kulaklığım yok. baktım telefondan şok ta varmış.girdim kalmadı dedi ötekine girdim aynı kaç mağazaya girdiysem ne var ne yok stokçular süpürmüş, baktım letgo ya 50 şer 100 er lira fazladan satıyorlar. Elektronikçiye girdim orada bir tane 2.el piranha varmış fiyatı aslında 101 e 30 TL den geliyor sıfırı,Adam bize hesabı maliyetli bunun 90 TL ama 70 olur sana diyor, 101 de 30 TL ye geliyordu dedim, onlar bozuk olabilir diyor.:)
Arkadaşlar nasıl bir ölücülük var ülkede, bakıyorum let go ya bir ürün 100 lira en ucuz aynı kalite aynı markası diyelim. Koyuyorum 90 TL ye piyasanın aşağısında. 40 lira 50 lira diyorlar. Biri diyor 80 de 80 yok diyorum 90 a satılıyor aynı adam kardeş 90 a alayım diyor satıldı diyorum aga acelem var tamam 95 olsun diyor bu sefer. Hele hele her şeye bir pazarlık derdi. Tamam piyasasında fiyat verirsin pazarlık yapılır edilir. 1000 liralık ürünü 10 liraya koysam 9 tl olur mu diyecekler.
Bir ps4 ilanı gördüm aynı ürünün sıfırı 300 lira daha ucuz üstüne bu 1.5 yıllık cihaz. Adama soruyorum ne bu fiyat sıfırı daha ucuz diye. Olsun ben çok temiz baktım sıfır gibi diyor. Ömrümde ilkokul da bile öğretmeninden ceza almamış her fikre saygı duyan ben karşımda görsem ciddi ciddi tekme yumruk dalarım. Bu nasıl bir çomarlık.0 ı ile aynı fiyata piyasa şişiren mi dersin. Bozuk malı iyi diye anlatan mı dersin. Hele bir de 3 kuruş etmeyecek 1000 liralık laptopa gaming pc diyorlar gta v rdr2 vs vs herşeyi yüksek ayarda yüksek fps oynarsınız diyorlar, millet kanıyor. Bu sefer gerçekten o oyunları açacak bilgisayarı olan ben piyasa fiyatından sayamıyorum. Millet özelliğe yazmasın şunu bunu ultra açar yazsın bak nasıl satıyorsunuz enayi çok. Yine bir ürün alacağım araç yok diyorum kardeş indirim de talep etmiyorum rica etsem getirme şansın var mı diyorum. Satıcı alıcının ayağına gelmez diyor bakıyorum4 5 gün sonra aynı ürünü 400 lira ucuzlatmış ilanda akşamı bana yazıyor kardeş hala alıcı mısın diye.

Piyasa düşmesi için emsal ürünü en düşük fiyattan 1 TL alta vererek devam eden zihniyet kısa zamanda piyasayı düşürür.
Ya da ortalama fiyatın 1 TL altına vermek mantığı ile uzun vadede piyasayı düşürür.
Yangına bir ateşte millet atıyor 1000 lik şeyi 1100 yazıo
Arkadaşlar bende laptop ta 1tb hdd var
Buna m2 ssd girişi var onu taksam yine hızım artar mı sadece sistem kuracağım. Bi yerlerde yazmışlar hız etkilemiyor diye de acaba onların kastettiği 2 ssd takılı olunca mı. Ben sadece 250 GB alıp sistem kuracağım 1tb hdd de takılı kalacak. M2 ssd ile hızım yine diğer ssd ler gibi artar mı?
Annem evleniyor tabi haliyle o gidebiliyor. Ben 18 yaşından büyüğüm ben o ile gidebiliyor muyum, 1.derece akrabası olduğum için. 18 yaşından altı gidiyor da üstüne dair hiç bilgi bulamadım Google de
Türknet 10tl farkla hızımı arttırabileceğimi söyledi ama ne hız artışı var ne geri dönüş.Son mesajımın üstünden bile 1 hafta geçti. Sorun yaşamamıştım dedim önce kendime ama der demez bu durum.Öncesinde 35mbss kadar hızım vardı sonra ben şüpheli bir şekilde teyit etmek istedim önce böyle bir paket artış durumu yoktu. Kontrol edildi 60mbss alacağımı yazdı mevcut 35 alıyorum iyi tamam diye başvurdum.
Edit=hız değeri talebini de oluşturalı 1 hafta oldu dediğini yaptım zaten.
Lütfen uplayın forum da olmasa geri dönüş yapmayacaklar herhalde. Paketi artıracaklar artırmasın.
Oyun konsolum var tek kolunu satmak istiyorum. Çift kollu almıştım. Daha garantisi çok var ama bunu sattım diyelim sonra konsolu da başkasına sattım. İkisinede aynı faturayı versem garanti geçerli olur mu. Zaten serial VS kontrol edip tamir VS yapıyorlar diye biliyorum.
Merhaba alihoca.net isimli Web sitem var para eder mi sizce hiç bot yok YouTube kanalından tıklayan üyeler var.
2.resim Nisan ayı performansı
Hacklenmiş hesabım bakın
Merhaba, dün sabah telefonuma mesaj geldi 436 TL işlem siz yapmadıysanız kartı iptal edin diye. Aradım iptal ettim geri ödeme formu doldurdum mail yolladım. Nette başına bu durumun aynısı veya farklı halleri gelenler var başka siteler VS çekim yapılan. Kartları iyi korurum rastgele siteden alışveriş yapmam ona rağmen karttan çekildi hatta sade pos cihazı kullanandan bile çekildiği olmuş acaba Türkiye de x sayıda kişinin kart bilgileri kopyalandkğı haberi doğru mu ya geliyor iş. Alışverişlerde İnternet alışverişine kapatmak yetmiyor adam kartı kopyalıyor bu yüzden sanal kart oluşturun derim, Allah'tandır 436 tl ama iadesini alacağım zaten öyle yada böyle. Başına benzeri gelen varsa ne oldu yazarsa sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 410
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 229 (Bu ay: 245)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 312 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.