A

Yarbay
18 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisyarda 333 mhz olan 1 gb ram vardır.yanına 533 mhz olan bir ram taıklır mı acaba
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı sağ tıklıyorum sonra Yönete tıklayınca resimde gördüğünüz hatayı verir.yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar evde "Tivibu" kullanıyorum.Modem salonda Televizyonun arkasında olduğu için diğer odalardan kablosuz olaraak internete bağlanamıyoruz. Ne yapmam lazım?yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar Ankaradan Adana’ya gelirken Otobana nerden geçeceğiz?Ben nerden geçeceğimi bilmediğim için eski yoldan devam ettim.Yardımcı olurmusunzu
Arkadaşlar arabanın anahtarına dieğer ev anahtarının da takılması anahtara zarar veiir mi?Bilgi veiir misiniz
Toshiba Satellite Radius 11 L10W-B-101 markalı bilgisyarımın hddsi bozulduktan sonra yeni HDD aldım.Format atmak istiyorum.Fakat benim biosta Uefi seçeneyi yok .Bilgisayarı aldığım zaman 8.1 yüklü idi.Sonradan 10 -a güncelleştirmiştim.Yardımcı olur musunuz

Toshiba Satellite Radius 11 L10W-B-101 markalı bilgisyarımın hddsi bozulduktan sonra yeni HDD aldım.Format atmak istiyorum.Fakat benim biosta Uefi seçeneyi yok .Bilgisayarı aldığım zaman 8.1 yüklü idi.Sonradan 10 -a güncelleştirmiştim.Yardımcı olur musunuz
Toshiba Satellite Radius 11 L10W-B-101 markalı bilgisyarımın hddsi bolzulduktan sonra yeni HDD aldım.Format atmak istiyorum.Fakat benim biosta Uefi seçeneyi yok .Yardımcı olur musunuz
Arkadaşlar ilk arabam.Allah size daha iyiisni kismet etsin.Arabanin kilometresi 110 binde .İkinci el olduğu için yağını değiştirdim.Ne olur ne olmaz diğe.Ama şanzıman yağını değiştirmek aklıma gelmedi.Biri değiştir diyor diğeri değiştirme diyor.Birde triger zinciri ne zaman değişir .Bu konuda da bilgi vermenizi rica ederim
Arkadaşlar aracıma aşağıdakı linke olan mp3 palyeri almk istiyorum.Sadece flaş bellek takıp müzük dinlemek istyorum.Tafsiye eder miisniz?.Yardımlarınız için şimdidien teşekkür ederim

http://www.hepsiburada.com/autocsi-bluetooth-arac-kiti-mp3-audio-fm-transmitter-aux-p-HBV000002YBS9?magaza=WhiteTech&utm_source=sm&utm_medium=facebook&utm_campaign=dpa-oto&utm_content=dpa&utm_term=kategori-oto-aksesuarlari&wt_sm=facebook.dpa.kategori-oto-aksesuarlari.dpa-oto
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.511
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 743.560 (Bu ay: 4.443)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.