Çavuş
06 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar. Hepsi burada dan orijinal bir fren balatası aldım. Ancak gelen markada ATE yazıyor. Bu marka orijinal MAİS midir?

https://www.hepsiburada.com/on-fren-disk-balatasi-clio-4-dacia-sandero-ii-symbol-joy-2013-410602581r-p-HBV000006FELG?magaza=yamanotomotiv

Arkadaşlar zemin katta oturuyorum. Müstakil. Girişte çift kapı var. Dış kapı kışın sürekli terliyor. Kapının yalnızca iç kısmı terliyor ve artık paslanıyor. Kapı %90 cam. Sadece kenarları demir profil. Kapıyı düzenli aralıklarla ısıtmak geldi benim aklıma ancak zor iş.

Sanırım sorunun kaynağı içerinin nispeten sıcak, dışarının soğuk olması.
Selamlar;

3 haftadır turkcelle geçmeye çalışıyorum. Gittiğim her yerde hat yok diyorlar. Bugün iki tanesi(tim) faturasız hat geçişleri artık yok faturalı olacaksınız sonra faturasıza geçeceksin diyorlar. Böyle saçmalık olur mu? Yasal bir dayanağı var mıdır? BTK ya nasıl şikayet edebiliriz?
Arkadaşlar merhaba. Aşağıdaki musluktan bıktım usandım. O kadar çok su sıçratıyor ki yanındaki dolaplar deforme olmaya başladı artık. Bataryayı değiştirmeden bir çözüm bulabilir miyim. Su tasarruf cihazı gibi bir şey.

Herkese merhaba. Elimde çeyrek altın var. 20 tane. Sizce kuyumcuya mı bozdurmalıyım. Yoksa bankaların fiziki altın alımı yapan şubelerine mi gitmeliyim. Bankalarda altının bakır oranını düşülüyor diye bir şey duydum. Kuyumcu eksi-233/yeni 237 alıyor bugun. Vakıfbank gram 145. Çeyrek altın 22 ayar olarak ağırlığı 1,754 grammış. Çeyrek altının içinde yaklaşık olarak 1,60 gram has altın varmış. Banka hastan işlem yapıyor doğru mu biliyorum. 232 ye geliyor böyle olduğunda.
Geçen sene mayısda Hydrocabin marka duşakabin aldım. Bu sene Haziranda da kullanmaya başladım.Bir ay önce evde yokken camı patlamış. Paramparça olmuş. Aldığım şubeye gidiyorum. Ürünün camı garantiye girmezmiş. Ki bütün parçalarının 2 yıl garanti kapsamında olduğu yazıyor. Bir numara verdiler. Geliriz ederiz yaparız diyor. Sürekli oyalayan birisi. Parasıyla bile yaptıramıyoruz. Ürünü üreten firmayı aradım. (SRC Yapı) Model soruyor, ölçü istiyor. Biz size döneriz. Dönüş yok. Tekzen merkezini arıyorum. Şikayet kaydı oluşturuyorum. 24 saat içinde dönüş yapılıyor diyorlar. Dönüş yok. Bir aydır camsız duşakabinde duş alıyoruz.

Camın kendi kendine patladığının kanıtı onlarca insan.https://www.sikayetvar.com/hydrocabin

Buda benim geri dönüş yapılmayan şikayetim.https://www.sikayetvar.com/tekzen-dusakabinin-cami-kendi-kendine-patladi

Diyeceğim o ki tekzen e güvenip de bir şey almayın. Ticari ahlakı zayıf firmalardan uzak durun derim. Hydrocabin denen adi markayı hiç söylemiyorum bile. Koçtaş hb falan da satıyor. Aman diyim.
Hakkında
Forum İmzası:
Düzene yenik düşen, düzenli bir düzensizlik
Hayat.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 29 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 305
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.630 (Bu ay: 304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.