A

Teğmen
05 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 1)
Gönderileri
iyi geceler forumdaşlar
p9 plus cihazima yanlis rom atmam sonucu acilis ekranı olan huawei logasinda kaldi.cihaz acilinca huawei ekaninda kaliyor bir süre sonunda kapaniyor.recovery moda girmiyor yani 3 lu kombinasyon calismadigindan rom atamayorim.fastboot moda giriyor.cihaz locked.desteğinizi rica ederim.
....
Çin'den alın k920 cihaz kullanıyorum.uluslararası versiyonda türkçe dil mevcut.uluslararası rom kurma konusunda deneyim sahibi forum üyelerinden yol göstermelerini rica ederim.iletişim pm.

Yukaridaki butun sorularin cevabina asagidaki linkten ulasabilirsiniz."ozankardes"e tsk ederim.

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101730950&p=1#101730950
Çin'den alınmış k920 cihaz kullanıyorum.uluslararası versiyonda türkçe dil mevcut.uluslararası rom kurma konusunda deneyim sahibi forum üyelerinden yol göstermelerini rica ederim.iletişim pm.
cihazımda aktivasyon sorunu yaşıyorum.randevusu olup gitmiyecek olanlar pm'den iletişime geçebilir mi?
,,,,
,,,,,,,,
,,,,,,
note 3 cihaziminda bölge kilidi oldugundan kullanamıyorum.tecrübe ve bilgisi olanlar pmden irtibata geçebilir mi?
Orjinal ürün olup hiç kullanılma fırsatı olmamıştır.Kutu ile eksiksiz teslim edilecektir.Kocaeli merkez-gebze-tuzlada teslim edilebilir.

FİYAT:100 TL

530-3283440

Serkan

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 341
İkinci El Bölümü Mesajları: 214
Konularının görüntülenme sayısı: 47.833 (Bu ay: 317)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.