L

Onbaşı
01 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar cooler master haf 912 kasasına sahibim hdmi girişi yerine bağladığımda kasanın görüntü alamıyorum. VGA yerine takınca görüntü alabiliyorum. Neden böyle 2 tane hdmi kablosu denedim. çalışmadı.
Merhaba arkadaşlar Monster markasının Abra serisinden V9.3'e sahibim normalde masaüstü bilgisayarım laptoptan daha düşük sistem özelliklerine sahip olmasına rağmen Open Broadcast Software'de hiçbir şekilde oyuna girince kasma yapmıyor. Ama Laptoptan yayın yapmayı denediğimde mouse'da takılmalar mı dersiniz oyunun kasması mı dersiniz binbir türlü musibet başıma geliyor. İnternette araştırdığımda çözünürlüğü 720p'ye indirin diye yazılar okudum. Masaüstü çözünürlüğümü OBS çözünürlüğümü denedim doğru yapamadım herhalde yine kasmaya başladı. Sistemi aşağıya yapıştırdım desteklerinizi bekliyorum
Başlıkta da gözüktüğü gibi ekran kartım gözükmüyor. Oynadığım oyun sebebiyle oyuna giriş yaparken entegre kartı seçmem gerekiyor AMD Radeon'dan ama bir kart gözükmediği için seçemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Sony vegas pro'da flv mp4 ve diğer türlerinde videoyu açarken sony vegas pro an error occurred while opening one or more files hatasıyla karşılaştım k lite quicktime windows8 codec pack . herşeyi denedim fakat hala bozuldu video converterleride denedim neden böyle oldu
Öncelikle herkese merhaba bir sorum olacaktı.Monitörüm son haftalarda video izlerken 1080p seçeneği seçili olmasına rağmen videodakiler haraket ederse kareleşiyor durdurklarında yada yavaş haraket ettiklerinde kareler toplanıyor ancak öyle 1080p veriyor oyunlarda bu sorun yok sorunum ne acaba 720p sanki 360p gibi oluyor monitörüm buhttp://www8.hp.com/tr/tr/products/monitors/product-detail.html?oid=5328975
Merhaba benim bir sorum olacaktı hangi oyunu çekersem çekeyim 50 fps üzeri alıyorum bir şekilde frapsı açıyorum filan hiç kasmıyor videoyu çekerken fakat video izlerken aşırı bir kasma takılma gözüküyor işlemci i5 4690k ekran kartı r9 280x anakart z97 ar sorun sizce nerde

AYARLAR AŞAĞIDA
İyi günler öncelikle sizden isteğim bu sisteme anakart ve soğutucu önerisi istiyorum 3000 TL Bütçem var.Eğer 2900 filan olursa kasayı değiştirebilirim.İyi günler.
2900 Tl bütçem var r9 290 almayı düşünmüyorum r9 280x toxic 2 yıl idare ederse sonrasında gtx 980 alırım sizce eksiklerim neler
Daha ucuza birşeyler yapamazmıyız
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı az önce call of juarez bound in blood indiridm kurdum oyunu açtım ses geldi ama ekranın ortası siyah yanlar gri oldu fakat arkada intronun geçişinin anamenü müziği filan çalıyordu şimdiden teşekkürler .
Öncelikle herkeze iyi günler uzatmadan konuya geçeyim 2800 TL bütçem var güzel beni bi 3 4 sene idare edicek sağlam oyun bilgisayarı toplamak istiyorum ben böyle birşey topladım eksiklerimi söylerseniz sevinirim yada aynı zamanda hem fiyatı düşürüp hem performansı arttıracak parçalar bulabilirmiyiz.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 32
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.775 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.