Yüzbaşı
16 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mutlaka aramızda yurtdışına giden yaşayan vardır benimde böyle bir isteğim var açıkcası üniversiteyi yurt dışında(avrupa) okumak istiyorum. Ordaki hayatı anlatabilecek var mı hangi ülkelerde okuyabilirim rahat yaşayabilirim geçimimi sağlayabilirim ? Bu konularda yardımlarınızı bekliyorum (İngilizce biliyorum)
Cs den Vac ban yemiş bir hesapla aile paylaşımı yapsam benimde ban yeme ihtimalim var mı ?
Scream ve Harper's İsland tarzı seri katil dizisi var mı bildiğiniz
Paypal aldım fakat siteye girdiğimde kartı tanıtamıyorum Maalesef bu kartı ekleyemiyoruz. Lütfen hesabınıza farklı bir kart eklemeyi deneyin hatası veriyor
Can't get items. Possible reasons:
- This profile is set to private ?
- Could not connect to Steam servers;
- Backpack is empty.

Bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
Can't get items. Possible reasons:
- This profile is set to private ?
- Could not connect to Steam servers;
- Backpack is empty.

Arkadaşlar böyle diyor ne yapmalıyım ?
Arkadaşlarım 120 liralık fifayı 10 liraya alıyorlar internete günlük kodlar felan geliyormuş öyle dedi bu olay nasıl oluyor anlatabilcek var mı
Arkadaşlar sivilce izi değilde sivilcelerden kurtulmak için krem bitkisel karışım vb. şeyler varsa söyler misiniz vallahi bıktım artık şunlardan 1 tanesi gidiyor 10 tane geri geliyor.
Arkadaşlar köşebaşı çocukları diye bir görev var hep o görevde çalışmayı durdurdu hatası veriyor patch kurdum crack ona göre yaptım değiştirdim ama hep aynı görevde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum 2 saat oynuyorum hiçbir şey yok o göreve gelince çalışmayı durdurdu diyor bunun çözümü nedir ?
Arkadaşlar sabah 8 de şarjdan aldım %100 dü 12 de oynamaya geldiim bi baktım %78 inmiş geçen seferde gece %50 idi sabah %13 olmuş telefonu alalı 2 hafta oldu hergün olmuyor son 5 günde 2. oldu bu ondan önce yaşamadım hiç çözümü nedir ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 670
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.514 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.