G

Yüzbaşı
07 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 479 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Agalar malum fiyatlar ortada en gösterişli ve fiyat bakımından scirocco var.

Otomatik bakıyorum ancak şanzuman sıkıntısı varmış sanırım sciroccolarda ve baktığım araçlar 150bin-180bin km deki araçlar alınırmı sizce ? ve olası bi şanzuman arızasıda ortalama ne kadar masraf açar bana ?

Merhaba meizu 16th cihazım var bunun ekranında amoled kaynaklı ghosting var altta klavyenin ve üstteki bildirim çubuklarından bazılarının(pil, vs.)

1) bunu garantiye göndersem ekran değişimi yapılırmı ücretsiz ? sonuçta uygulama izi vs. değil telefonun klavyesinin gölgelenmesi mevcut.

2) Buna yeni android sürümü ve flyme yüklesem garanti dışımı kalır ( mevcut andorid 8.1.0 ve flyme 7.3.0. yüklü)

AWP asiimov f.t (takas banı yok) --- 420tl

m4a4 neo-noir satılıktır. ( takas banı 2ocakta açık) --- 190tl

inidirim düşünmüyorum iyi oyunlar

Merhaba. Ghost screen yani ekranın arkasında bazı uygulamalarının izi kalıcı olarak kalması garantiye giriyormu ? meizu 16th cihazım var bu problem var cihazda yaklaşık 15ay kvk garantisi var. Garantiye yollayacağımda duruma göre

Otomatik arabayı nasıl kapatıyorsunuz ?

Şimdi 2şey soracagım

öncelikle araba otomatik. Çalıştırdıktan sonra D ye alıp el freni çekikken bile arabanın gitmesi normalmidir ? (el freni uyarısı veriyor ama araba gidiyor)

2.si arabayı kapatırken nasıl kapatıyorsunuz ?

ben direk ayağım frendeyken el freni çekip --> P ye alıp --> ayağımı frenden çekip --> kontağa basıyorum kapatıyorum. ama yanlışmış sanırım.

REF ILANIDIR SATILMIŞTIR.

ak47 empress m.w / awp neo-noir f.t / ak47 point dissaray m.w

580tl /// satılmıştır...

3ünü komple satmak istiyorum toplu alımda 590tl ye vereceğim pazarlıksız

ak47 empress az aşınmış 290tl

ak47 redline görevde kullanılmış - 75tl

awp neo-noir görevde kullanılmış - 170tl

ak47 kargaşa noktası az aşınmış - 145tl

tekli alımda hepsi son fiyattır.

toplu alımda 650tl hepsi.
İyi günler. 2-3yıldır süren omuz sakatlığımdan dolayı doktora gittim sol omzumda sürekli bir hareket etme var 1yıldır. Sürekli kütleyip hareket ediyo birşey içerde ve yerine oturuyo(ama oturmuyo) hemen sonra tekrar aynısı oluyor(istemli şekilde yapabiliyorum yani artık tik haline geldi.)

Mr ve tomografi çektirdim özel bir doktara gittim.
Doktor slap lezyonundan süphelendi bicepsin. Mr sonuçlarında biceps tendonu sürekli oynatmaktan çok incelmiş koptu kopacak dedi. Ayrıca sürekli kütlettiğimden omuz kapsülün aşırı kalınlaşmış dedi ilerde belki donuk omuz olabilir dedi. Elinden geldiğince kütletmemeye çalış dedi. Ameliyata alsam bile kütletmen devam eder dedi.

Bu işlerden anlayan birileri neler yapabilirim, ilerde ne gibi riskler var, ne gibi takviyeler kullanabilirim yardımcı olursa sevinirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.037
İkinci El Bölümü Mesajları: 609
Konularının görüntülenme sayısı: 34.573 (Bu ay: 1.274)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 587 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.