L

Yüzbaşı
01 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sol üst tarafta görünen ön camın üst noktasında kesişim/birleşiminin üstündeki yerde hafif bir taş sekmesi mevcut, buraya ince kalem ile rötüş yapıp üstüne pasta cila mı yapmak mantıklı yoksa oje sürüp bırakmak mı mantıklı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/62/b1/08/62b108722c2a05c92e48f49e483542ec.png&t=0&width=480&text=1
bir şarkı vardı dün bi avmnin mağazasında gezerken duyduydum, fransızca ispanyolca karışımı bişeydi bir erkek bir kadın söylüyordu aşk şarkısına daha çok yakındı kadın nakaratta ay ay ay diye giriyordu aksanlı gibi devamını hatırlayamadım aklımda kalan bukadar, ama tam nakarat yada geçiş kısmı gibi biryerde giriyordu
Arkadaşlar merhaba, matematik temelim var fakat konulara çok hakim değilim, 2 3 senedir matematikle ilgili elime kitap almadım, varsa konu anlatımlı, çözümlü önerebileceğiniz kitap varsa tavsiyelerinize açığım, giriş orta zor gibi öneri yazarsanız sevinirim diğer sayısal dersler içinde varsa öneriniz açığım..
Arkadaşlar merhaba, seagate 1 tb expansion hdd orange pi zero üzerinde takılıydı dosya aktarırken çalıştığı programı dosya aktarımı durdurmadan resetledim, ondan sonra ise hddnin mavi ışığı gitti durum bildiren, geri çalışmadı normal bilgisayara taktığımda ise gene aynı harddisk güç alıyor ama görünmüyordu, elimde başka bir 2.5" hdd kutusu vardı onun okuyucusuyla taktığımda ise hdd normal şekilde çalışıyordu, orange pi üzerine taktığımda ise tekrardan bir problem yoktu, seagate'nin kendi micro b portlu olan okuyucusu hiçbir tepki vermiyor, 1 aylık cihaz daha, usb portunun girişinde ve kart üstünde herhangi bir lehim atması yada başka birşey göremedim, yardımlarınızı bekliyorum.

edit : 3 farklı harddiskte, 2 farklı okuyucuyla denedim seagatenin kendi okuyucusunu taktığım tüm diskler güç alıyor çalışıyor ama ne bilgisayarımda görünüyor ne başka biyerde, diğerinde ise problem yok
https://odeme.osym.gov.tr/

Adresine giriyorum bütün sınavları burdan kredi kartıyla ödüyordum, lys başvuru formunu doldurdum aday işlemleri yerinden, geçen sene bir problem yoktu 2017 lisans yerleştirme sınavını seçip kimlik numaramı yazıp devam diyince tekrardan ödeme sayfasının başına geri atıyor.. herkesdemi böyle acaba?
Arkadaşlar merhaba, bugun saat 11:24 ve 11:25 te avea.com.tr fatura olarak görülen 300 tlye yakın bir çekim yapılmış, saat 12ye doğru uyandığımda garanti bankasından telefonuma mesaj gelmişti, müşteri hizmetlerini aradım yapmamız gerekenleri yaptık, hemen mail yoluyla harcama itiraz dilekçesini doldurup gönderdim, başka yapmam gereken birşey varmıdır?
Youtube'da denk geldim, geçmiş olsun arkadaşa..

Youtube'da denk geldim, nasıl birşeydir bu
Arkadaşlar merhaba, edirnekapıdan, avcılar-teknokente nasıl gidebilirim? hangi duraklarda inmeliyim? teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Samsunspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.090
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 7.310 (Bu ay: 330)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 856 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.