Yarbay
28 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 1202 (Bu ay: 115)
Gönderileri

böyle boş bi hayattır

ekranlarda falan görünce hep hevesleniyorum bende bi ninja olmak istiyorum onlar gibi hareketler falan yapmak

nasıl ninja olabilirim?

artık yadsınamaz bi gerçektir beyler

konularını şöyle bi inceleyince gerçekten bi tane bile düşük kalite içerik göremiyorsunuz

bu da ponçikyaseminin işi bildğine adalettir

siz ne düşünüyorsunuz?

@Kanatlandırmayan_Redbull

özgüven problemim var.

mesela bazı adamlar özgüvensizdir çünkü tipsiz olduklarını düşünürler

kimisi özgüvensizdir çünkü parası yoktur

kimisi özgüvensizdir çünkü şişmandır

ben ise özgüvensizim çünkü özgüven problemim var

yani tam bir sonsuz döngü beyler hadi bakalım çıkın şimdi işin içinden

@Kanatlandırmayan_Redbull @hamza5806 @hamza5858

hamza gerçek nikinden emin olamadım garanti olsun diye ikinizi birden etiketledim diğer hamza için allah affetsin yapcak bişey yok

öyle bi söz vardı neydi o

çok yetersiz beyler

bir kız görmem yeterli oluyor bu yıkıcı depresyona girmek için

çünkü benim karanlık odamda kurdugum hayatın dışına çıkarıyor, bi anlıgına gerçek hayata dönüyorum , ve ulaşmamın imkansız oldugu şeyler görüyorum, arkadaşlık ,güzel bir aşk, sosyal aktiviteler vs.

sonra bikaç gün boyunca depresyonda kalıyorum. şu andada durum bu devamke:)

geleneksel haftalık intihar konusu

şu sıralar ne durumdasınız?

beyler ben görüntüye önem veren biriyim ve kaliteli 1080p film izlemeyi severim beyler, riplenmemiş gerçek 1080pden bahsediyorum

bu filmler için herhangi bi 1080p monitör alsam da aynı etkiyi verir mi

yoksa pahalı monitör almanın bi avantajı varmı , fark belli oluyormu?

canın sıkkınken redite giriyosun mesela adam saçma salak oyunla ilgili bi post atmış

-oyunda şunu nasıl yapıyorsunuz

-X oyunu incelemesi

-şu oyunda X hareketi nası yapılıyo

...gibi saçma salak postlar işte

İçimden diyorum ki , yav arkadaş adamların dertlerine bak vay be.... bu adamlar muhtemelen 14-15 yaşında daha hayatın gerçek sillesini yememiş adamlar /çocuklardır diyorum

ve sonra tezimi kanıtlamak için direkt profiline tıklıyorum adamın. postlarına bakıyorum , hangi bölümlerde takılmış nası yorumlar atmış falan

ve bu zamana kadar nerdeyse hiç şaşmadı adamların hepsi veled çıktı beyler

adamların attığı TÜM postlar sadece oyun forumlarında oyun başlıklarına yazılan şeyler falan

ve ben hala bu adamlarla aynı yerde takılıyorum :)

sonra diyolarki nofap yap

he yavrum he

bide bunun k dışı versiyonu var ona girmiyorum bile

burada yaş ortalamasının 15in üstünde oldugunu düşünmüyorum

çok talihsiz ama yapacak bişey yok

@Kanatlandırmayan_Redbull @hamza5806

Hakkında
Forum İmzası:
Mesajlarını dikkate almadığım üyeler: aftermath666, AlfieLowis, alpererez, ankarali0606x, Arkadiusz Milik, Arthur.Morgan, Automatic Gun Fire, b0Ni, BeyazBüyü, Bisikletçi76, denizgoren, derttücarı, EfsaneManx, esdarking, F355 Challenge, FatihTSFC, ferhatakdag4545, fransızee, Guest-1DF3AA226, Guest-225FEBD6D, Guest-7F117DFD2, Gunpower-storm, haydar., Heisenbergin asistanı, Hunyadi Matyas, iaaynaci, iyi birisiydim, Kabus00, KelKodVer, KievKarambolü, kingofbet, Kobe Bean Bryant, KrallŞaplakçı, KYRA C5, Luffy1907, Lynessa, MacGyver., Machoo_, Marangoz Almond, Maraz Alinin Sağ Kolu, MaximillianFoe, meola147of, mkmdesign, mrslimshady, napolyon07, Naughty Dog, Neverwinter81, NurullahHormanci, olishernandez, oMeR24, OnLiNe MaNaGeR, orhanyor, pakaji2, Philipp_Plein, pilotaFerrari, Playstation5, PoisonedPurple, PURECAUCASIANWHITE, QRX, rainy00, RASYONALIST, Reaper87, RichardB, royal_sm, RustinCohleTD, S.T.A.L.K.E.R., SacredDivinity, Scorpioleo, secotti2007, shad0w, Sucuk_Ağacı, Super Meat Boy, TEHET, tekir21, the__executioner__, tonimotto, Toyoda, Traxen, UCL, unraveling, xgrabyourglocks, YigitErkin20, Yılmaz1907, zLucas, Zombie_Benz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11.788
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 302.707 (Bu ay: 18.009)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11.428 (Bu hafta: 11)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.