O

Onbaşı
28 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar meraba üniversiteye tekrar hazırlancam ama acık ögretimden bir bölüm yazmak istiyorum ek yerleştirmede acık ögretim tercihi yapsam ve yerleşsem bu sene tekrar sınava girdigimde okul puanım düşermi ? yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar Güvender %100 matematik / Simetri ygs matematik/fem iygs matematik ilk adım bu kitaplardan kullanan arkadaslar varmı ? matematigi kötü olan biri hangisini cözerse matematigini geliştirebilir hangi konu anlatımlı kitabı tavsiye edersiniz yardmcı olursanız cok sevinirim
Arkadaşlar selamın aleyküm meslek lisesi cıkıslı bi ögrenciyim dersaneye gidip üniversite sınavlarına girdim ama birşey olmıcagını biliyodum cünkü matematigim sıfırdı ve ben hiç calısmadım bu sene tekrar denemek istiyorum antremanlarla matematik 1 adlı kitabı bitirdim internetten konu anlatımları izliyorum az buz matematigim var sayılır geliştirmek için bana tavsiyede bulunurmusuz ygs en az 15 net cıkarmak istiyorum bana yardımcı olacak konu anlatımla kitaplar denemeler vs şeyleri yazarmısınız sizce nasıl yaparım matematigi yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.064 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: TYT / AYT
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.