Teğmen
19 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods Kutu çıkması veya az kullanılmış ürün arıyorum, ilgilenen arkadaşlar olursa pm den iletişim kurabiliriz
iPhone kutu çıkması kulaklık arıyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba ?
Merhaba arkadaşlar bütçem 3000-3200₺ üç aşağı beş yukarı olabilir, orta üst seviyede oyun ve yayıncı sistemi topmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Tab 3 Lite kullanan arkadaşlar orjinal şarj aletinin modelini yazabilir misiniz?
Arkadaşlar Sony Xperia Z1 telefonmun bataryası şişme yaptı. Garantisi bittiği için servise nasıl vereceğimi bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan ricam nasıl bir yol izleyeceğimi anlatır mısınız ? Şimdiden teşekkür ederim. İyi Forumlar
Arkadaşlar Dk31 Dock arıyorum. Temiz ve orjinal
Arkadaşlar Sony Xperia Z1 telefonum için Dk31 kodlu Dock alacağım. Sony mağazalarında çok pahalı, media mark gibi mağazalarda ise 120 lira civarı. Sizlerden ricam orjinal olmaso şartı ile internetten tavsiye ettiğiniz siteler var mı? Orjinal ürün alacağım. Şimdiden teşekkürler :)
Arkadaşlar yaklaşık 9-10 cihazın hız sorunu olmadan bağlanabileceği bir modem arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar z1' in o güzel tasarımı çok fazla bozmayan kapaksız, deri olmayan bir kılıf arıyorum. Tüm tavsiyeler benim için önemlidir, şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 201
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 1.107 (Bu ay: 212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.