Yüzbaşı
14 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar amazon.com a uzun süredir üyeydim hiç alişverişim olmadi 1 martta bir ürünün idirime gireceğini öğrendim 1 hafta öncesinden pusuyattim adres kart vs bilgilerimi girdim kayit ettim siteye indirim başladiği an hizlica satin alayim diye yetişemedim malesef ürün 1 dakida içinde bitti neyse dedim bi dahaki sefere kart extreme baktim 3 euro çekmiş mail order diye ne alaka şimdi bişey almadik durduk yere 3 euro geçirmasyon yapti konu ile ilgili banka biz bilemeyiz diyor sinirlendim tabiki bu ücretin iadesini amazondan isteyeceğim nasil bir yol izlemeliyim yardimlarinizi bekliyorum bu arada amazon.com ingilice amazon De yada TR ile alakasi yoktur
Merhabalar arkadaşlar bi oyun var öyle nette dolaşirken gördüm ve browserin kitlitlenmesinden dolayi ismini göremedim bulamadim bir türlü

Japon animesi kivaminda bir kiz var öğretmene aşik gizli gizli okulda herkezi ölüdüp adama aşik ediyor kendini biçak vs gibi ekipmanlar var yere kan dökülünce paspas la siliyorsun falan bilen varsa ismini rica edebilirmiyim ?
Merhaba Aradaşlar bankokasa.net hesabimi satiyorum içinde 28 gün yüklü ve günlük 5 adet kupon kupon paylaşimi yapiyor adamlar bende 50 tl basiyorum 10 10 bölerek iyi getirisi oluyor götürüsüde oluyor ama hirsima yenik düştüm 22 bin TL ye yakin para batirdim 75 tl den 28 gün yüklü hesabımı satıyorum eğlence bi yere kadar hirsiniza yenik düşmeyin
Merhaba arkadaslar bir sitede yandan açilir menü gördün bunu almak istiyorum css si de var galiba pek web bilgim yok

>>>menünün bulunduğu site<<<

Yandaki online işlemler menüsü iconlari ile birlikte ccsi ile birlikte alabilecek arkadaşlar yardiminiza ihtiyacim var
lord of the rings battle for middle earth 2 ve wich king fark etmes 2 sinide Tungle üzerinde oynuyoruz

Ben ve arkadaşim aylaridir kapişiyoruz 1vs1 artik sıkıldık 2vs2 1vs3 şeklinde değişik ama 2vs2 yapmak çok isiyoruz sistemimiz Hazirdir olgun ve düzgün arkadaşlari bekiyoruz ayalar için yardimci olurum

iletişim skpe üzerinde xcientist eklerseniz
orduspor - trabzonspor 2/1

481 konyaspor - erciyesspor ms : 2

492 roma - torino ms 1

kupon hakkinda görüşlerinizi alayim 2tl tutarsa kaçlira aliriz 160 falan

bilgi ve görüşlerinizi düşüncelerinizi alayim yarin 2 tl ye zengin olak hacilar
Evet Arkadaşlar Şu meşhur Zoom X6 Wirlesli olan model bir modemim var kopma sorunu yasiyordum update yapmami söylediler yaaptik düzeldi sonra wirles windows 7 sorunlari çikti yine updatesi çikmiş onu yükleyelim dedik modem uçtu ip falan ALMİYOR yanliş yazilim yedi galiba nasil kurtara biliriz bu modemi ? yardimlarinizi bekliyorum
VODAFONE 945 almak için illa vadafone abonesi olup paket almak zorundayiz dimi başka yolu yokmu bu telefonu almanin fikir önderisi olan ? warmi ?
Evet Arkdaşlar Cok Yakin Bi Tanidğim Üniversteye Girmek istiyor ben Yurt dişinda okudum bende bilmiyorum

Arkadaşim Açik lise Genel Kültür Alanindan Mezun ? (Cinsiyeti Erkek Bu arada)

En Yakin Üniverste Sinavina Nasil Girer Ne Yapmamiz Lazim Hangi Bölümleri Seçebilir

Bilgisi olan arkadaşlardan yardim bekliyoruz teşekkür ederiz....
Evet Arkadaşlar Faceye bir Video Koyacağim 2 Gündür Deli oldum ya 200Mb bişi mp4 formatinda Daha önce sorunsuz yüklemiştim ama şimdi hep yarida kesilio sayfada bişi doluyor ama yarida kaliyor deli etti beni nasil bi çağre bulabiliriz ? veyahut bir video upload pugini filan warmi ?
Hakkında
Forum İmzası:
.:][(¯`·._-=-©®XciEnTisT®©-=-_.·´¯)][:. |C¤| Ne Mutlu Türküm Diyene !
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 345
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 49.946 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.