Yüzbaşı
25 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi forumlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi kitap seç parama kondu iadesini yapmıyor bilmemezlikten geliyor. Şubat ayında 117 lira küsürlük alışveriş yapmıştım kargo bir türlü yola çıkmayınca siteden alışveriş yapanlar bilirler olmayan ürünün iadesini kartıma yap seçeneği var orayı işaretlemiştim 1 ürünü göndermediler (55 TL) ama paranın iadeside karta yapılmadı şubattan beri bekliyorum ilk başta yaparız falan diyorlardı son aradığımda kesin olarak yapmıcaz dediler. Parayı nasıl geri alabilirim nasıl bir süreç izlemem lazım öneride bulunursanız çok sevinirim.

Bu arada bu siteden kitap alacak olanlar tavsiyem 10 lira fazla verin kitapçıdan veya başka bir siteden alın (Özellikle YKS Ye hazırlananlar) yıllardır internetten alışveriş yapıyorum ilk kez bu kadar kötü bir site ile karşılaştım. Hem kargo olsun Hem satış süreci olsun Hemde müşteri hizmetleri olsun(Bu en kötüsü) Tam anlamıyla rezalet....

İyi forumlar. Şu an hali hazırda kullanmakta olduğum iş bankasını mobil uygulaması fazla karışık olduğundan ve menuler çok sık değiştiğinden bırakmayı düşünüyorum. Sizce vakıf bankın mobil uygulaması nasıl?

Güncellemeler ile menu yerleri çok sık değişiyormu? Örneğin internet bankacılığını açıp kapayan menu 1 ay sonunda gelen güncelleme ile başka menunun bir alt menusu haline geliyormu?

Vakıfın arayüzü ziraat mobile benziyormu onun kadar kullanışlımı? Stabil çalışıyormu?

En önemlisi nfc desteği ile telefonda temassız ödemede performansı nasıl? 10 kere okutmada kaçında düzgün çalışıyor?

Bu sordularım bankkart için geçerlidir. Ziraat kartım var 2. kart çıkarılamıyormuş o yüzden lütfen ziraat önermeyin.

Özel bankaları önermesseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi forumlar. Şu an hali hazırda kullanmakta olduğum Lassa Greenway lastikler eskidiğinden değiştirmem gerekli. Lassadan başka lastik markası hiç kullanmadım. Lastikler hakkında da nerdeyse hiç bilgim yok desem yeridir. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Aradığım kriterler şunlar. Arabayı genel olarak günün yarısında köy yolunda(yol toprak içinde yumruk büyüklüğünde kaya parçaları var).Diyer yarısında pek düzgün olmayan bir asfaltta. Haftada 1 kerede otobanda uzun yol yapıyorum. Arabanın kullanıldığı yer izmir.

Fiyat olarak 550-560 tl yi geçmesse sevinirim.

Marka olarak mümkünse bilindik markalar önerirseniz sevinirim.

Lastik epey sağlam ve uzun ömürlü olsun ekonomik durumdan epey uzun süre kullanmam gerekli.

Araba Fiat Albea.

Birde evin karşısında Goodyear bayisi var bu marka hakkında ne söyleyebilirsiniz?

ekim gibi defactodan 3 tane chino pantolon almıştım ilk başta iyidiler esneme falan yapmıyorlardı fakat şu an giyilmiycek duruma geldiler özellikle paça ve baldır kıssımları şalvar gibi oldu... daha öncede kot almıştım o bunlardan beter olmuştu nette biraz bakındım elasatnı ne kadar az olursa o kadar az esner diyorlar bu doğrumu? kotona baktım %99 %1 elastan oranlı jean pantolonlar var bunlardan alsam esneme yaparmı?
Yeni bir numaralı gözlük almam lazımda şehirdeki tüm gözlükçüleri dolaştım en uygun fiyatı atasun optik verdi netteki yorumlara baktım genelde hakkında kötü yorumlar olan bir firma burdan alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşabilirmi
iyi forumlar.sekiroda yapay kolu aldıktan sonra devle karşılaştımız bir bölüm var.devin ilk canın barını gizli saldırı yaparak alabiliyorum fakat ikinci can barını alıp devi bir türlü öldüremedim nete bağzı videolara baktım devin üstüne meşale tarzı birşey atıp yavaşlatıyorlar ama ben onu bulamadım bölümü nasıl geçem yardım ederseniz sevinirim
antalyada yaşayan veya okuyan varsa akdeniz üniversitesine yakın ücretli yurtlar hakkında bilgi verebilirmisiniz
iyi forumlar. arkadaşıma monitör ve birkaç pc parçası göndercektimde kargo firması önerebilecek varmı Aras ve sürat hariç birde şu ana kadar yaptığım tüm elektronik alışverişler ups kargo ile geldi firma hakkında bilgisi olan var mı sadece elektronik ürün mü taşıyorlar?
iyi akşamlar. Arkadaşa resim tablosu yaptıracaktım da başlıktaki sitede fiyatlar uygun geldi bu siteden alışveriş yapan var mı? varsa güvenilir mi?

(Başka site önerecek olan varsa önerilere açığım.)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 627
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.344 (Bu ay: 426)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.