D

Çavuş
22 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Konya Gıda ve Tarım Üniversitesini belki ilk kez duyanlarınız vardır. Öğrencilere verdiği bazı imkanları sıralayayım:
-Eğitim ve para bursu
-Ücretsiz yurt
-Anadolu Birlik Holding (torku) bünyesinde iş garantisi
-Belli bir seviyenin üstündeki öğrencilere lisans eğitimini bitirdikten sonra yüksek lisans bursu(kendi üniversitelerinde ya da şirketlerinde belli bir süre çalışma koşulu ile)
-İngilizce eğitim
-Bu sene 4 öğrencisini 1 ay süre ile tüm masrafları karşılanmak üzere Michigan State Üniversitesi'ne gönderiyor.

Artıları bunlar. Tabii şuan için birçok eksisi de vardır. Yeni bir üniversite olması sebebiyle oturmamış bir sistem, alanında yetkin hocaları Konya'ya getirme zorluğu, öğrenci sayısının azlığı vs.

Sizce 30k sıralamayla risk alarak bu üniversiteye gitmek mantıklı mı?
arkadaşlar evde son kullanma tarihi 2014 olan melisa çayı buldum. arkadaşım kuru olduğundan dolayı bir sorun olmayacağını söylüyor. Son kullanma tarihi geçmiş Ihlamur çaylarını da içiyormuş. İçsem problem olur mu sizce?
b ve c şıklarında bir yanlış bulamadım. cevap anahtarı d diyor.
yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.
Arkadaşlar öncüllü bir soruda diyor ki:
=> Sürtünme kuvvetinin yönü cisme etki eden net kuvvete ters yöndedir.

Bu kesin doğru değil midir ?
arkadaşlar sorular kolay gibi görünüyor ama bir türlü sonucu çıkaramadım. yardımınızı bekliyorum.

arkadaşlar yardımınızı bekliyorum soru hakkında bir türlü çözümü bulamadım:http://i.hizliresim.com/PkMqav.png
Az önce gözlükçüden 1 numara gözlük aldım. Gözlüğü çıkardığımda uzağı daha net görüyorum. 18 yaşındayım. Daha önce hiç gözlük kullanmadım.

Şikayetim sınıfta en arkaya oturduğumda birkaç dersten sonra göz çevremde ağrı olmasıydı ama tahtayı görememe diye bir durum yok ve uzun süreli ders çalıştıktan sonra görüşte biraz bulanma oluyor.

Gözlüğün numarası hatalı mı acaba?
dersaneden kampüs yayınlarının sayısal serisini verdiler. açıkçası pek kafama yatmadı. duyan varsa kitapla alakalı yorum yapabilir mi? zaman kaybı olmasından korkuyorum.
ocak ayına girdik ama ygs netlerim istediğim seviyede değil hala bir gelişme sıçrama falan kaydedemedim 120 netlerde geziniyorum hatay van rize artık hangi tıp gelirse (diş de olabilir) yazayım mı yoksa mezuna kalıp 1 sene daha çalışayım mı? yorumlarınızı bekliyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 111
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.435 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.