Yüzbaşı
23 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba

4 yıllık bir bölümün, 2 ders haricinde bütün derslerinden geçtim sadece. 7. dönemden 2 dersim bulunmakta. Dolayısıyla 8. dönem dersi almayacağım için kayıt yenilememe gerek yok.

Fakat sitede şu ibare canımı sıktı açıkçası.

E-devletten aldığım askerlik durum belgesinde ise tecil tarihim 31/12/2017 olarak gözükmektedir.

Kaydı yenilemediğim takdirde bu tecil tarihi geri bir döneme atar mı? Boşu boşuna 185 TL vermek istemiyorum açıkçası.
Arkadaşlar merhaba izlediğimiz dizileri eklediğimiz ve sonrasında toplamda kaç sezon ve kaç saat dizi izlediğimizi ölçen bir site varmı acaba bildiğiniz?
Arkadaşlar merhaba

Günlerdir olan araştırmalarım sonucu opel astra hb te karar kıldım.

Astra j kasa almayı planlıyorum fakat kararsız kaldığım nokta benzin li araç ile dizel aracın yakıt tüketimi farkları.

Aracı ortalama olarak ayda 1000 km olarak 5-6 sene kullanacağımı farzediyorum.

Bütçem 0 olarak benzinliye yetiyor ama uzun vadede yakıt konusunda harcayacağım para için daha sonradan pişman olurmuyum düşüncesindeyim.

Yoksa 2. el dizel düşünüyorum.
3ds max program elimde mevcut fakat herhangi bir bilgim yok bu konuda en temel bilgilerin olduğu kaynakları benimle paylaşırsanız sevinirim.

En basitinden bir masa , raf vb şeyleri yapabilecek duruma gelmek amacım.

Ondan sonrasındaki hedefim ise bir oda tasarımı yapmak. bundan sonrasında yoğunlaşacağım kısım ise iç tasarım olacak.

İzlemem gereken , önerebileceğiniz yolları söylerseniz sevinirim.
e-bay den 2 adet foto makinesi alacağım.

araştırdım ettim alttaki linkteki ürünü buldum.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=250546221184&Category=3322&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2

buy it now dedim 2 adet seçtim adres falan bilgileri derken paypala geldik ödeme için onada okey dedim.

sonra paypaldan Receipt for your PayPal payment to buy (....) diye mail geldi.
paypal sitesinden baktığımdada -82 dolar gözükmekte hesabım.

1. ücreti hemen çekiyorlar mı ?
2. aldığım ürünü iptal etmek istiyorum nedeni ise adama sorduğumda +3 dolar ücretle ürünü kargo takip nosunu vererek yollayabiliriz dedi. bende aslında o yüzden iptal edip yeniden kargo kodlu olarak sipariş vermek istiyorum. bundan sonraki adımlarım ne olmalı yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar Yenisahra optimum teknosaya bahçelievlerden nasıl gidebilirim acaba yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba arkadaşlar

Dvdlerinizi yazarken 4 gb lık dolu dvd yi ne kadar sürede yazıyorsunuz ortalama ?

Ben medya olarak princo marka dvd ve 2 adet lg marka dvd ram kullanmaktayım. İlk zamanlar dvd den dvd ye kopyalamayı 5 dk kadar sürede yaparken 2 gündür 10 dk ya çıktı acaba sorun neden kaynaklanabilir ?
4850 Oyunlarda Kasma Sorunu

Sistemim
Amd 64 x2 6000+
3 gb ram
radeon hd 4850 1 gb
Thermaltake 500w

Oyunlarda belli olmayan aralıklarla takılmalar yaşıyorum.Bu takılmalar ise 5 sn. sürüyor sonra normale dönüyor.Fakat bunu devamlı sürdürüyor.

Denediğim oyunlar Gta4 , Cod4 , Shellshock2 bunlarda kasma oluyor fakat Pes2009 da hiç kasma yaşamadım.

Seslerde çakışma olduğunu düşündüm ilk baş ve daha stabil sistem kurmak için format attım sürücülerinde hepsini güncel olarak yükledim fakat sorun hala devam etmekte. Sanrım ekran kartından kaynaklanmakta.

Oyun içinde işlemci ve ekran kartı ısıları ortalama 60 - 65C arası olmakta activity kısmı ise 97 99 civarında yan monitörümdede catalyst c. center açık onun dışında arka planda hiçbir program açık değil.

Tam kasma olduğu esnada activity kısmı 99 oluyor ve kasma geçince 0 dan tekrar 99 a yükseliyor.
Ve ekran kartı fan hızı ise ccc da %0 olarak gözükmekte.

Sorun sizce ne olabilir.

Önerileriniz nelerdir.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Ürün Tavsiyesi İstiyorum

Arkadaşlar öncelikle bu iş için 350 ytl ayırabiliyorum..

İstediğim özellikler ise

Video Oynatma divx,avi,mpeg
Geniş Ekran
Dışa Ses Verme
Geniş Hafıza

Önerilerinizi bekliyorum. Ve önerdikleriniz için açıklamalar yazarsanız çok makbule geçer
Arkadaşlar elimde Billion Adsl modem/router war . Yani 1 ethernet 1 usb.

Modemin markası ise Billion 71A C2 ...

Sorunum ise bu modemle 2 pc internete bağlı ama 2 pc birbirini görmüyor. 2 pc nin birbirini görmesi için ne yapmam lazım ilginiz için şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Meslek: Bilişim
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
APPLE
Notebook
Samsung
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Demir Döküm
Modem
TP-Link
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 434
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 19.843 (Bu ay: 840)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.