Onbaşı
22 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar w810i de tuş kilidini açmak için güvenlik kodu koyamıyomuyuz forumu arastırdım bulamadım veya msjlara samsungtaki gibi şifre yapamıomuyuz patchleri varsa verebilirmisin
Arkadaşlar forumda aradım fakat bulamadım sony w810, kullanıorum mesajlarım hafıza kartına kaydetemedım 30-40 msj olunca bellek dolu dıo yardımlarınızı beklıorum
arkadaşlar ben hep Xfire dan cod2 oynardım fakat bi ara internet gitti geldi fakat Xfire artık giremıorm gırmeye calıstımda hep soyle sorunlar cıkıor bana yardm edecek warmı cok acil ama internette hic bir sorun yok !!!!!

ya beyler cok acıl bı konu war.mesala kanald fln gbi kanalları acarken medıa ya gırıo fakat bı sure gecıo hazır dıo kalıo . bı el atn abı cok acıl.medıa player 10 .
ya beyler ben gta onlıne a sorunsz olarak gırıorm fakat oyunun amacını anlayamadm. her tur car oldm fakat kımseye saldıramıorm mıllet bırbrını kesıo bıcıo bende tık yok nedır bu olay ya bıde race olayı warmıs bu nedr bı anlatn bana yaf cok cahal kaldm walla
ya beyler ben cod u onlıne oynuorm fakat pıng tawan onu nasıl hallederz bı el atın yaw cok caresiz kaldım.. acele cozum aranıor
ya beyler bende egg dıe bısey war bole mor bısey bunlar su devil bug eggs flean degl , siz bilirsnız bunlar ne ıse yarıor we nerde kırdırlır acele cewap beklıorm
ya beyler benm onceden silkyolu kusursz calısıodu. ama bu uptaden sonra oyunu uptade ettm oyuna grdm.hanı ortaya resmli bi silkroad dikdrtgen bısey gelıoya o gelıoya fakat tam orda false die bi hata werıo sacma sapan ıseyler yazıo acaba neden dr bu acale bakn yaff
ya beyler su tiefler. ellerıne bakıom mannak yay lar fln oluo herfler ezıq cıkıo nasıl oluo bu is bide onlar hc br skıll kullanmıolar mı !!!
YA beyler ben lvl 21 PK oldum bundan nasıl kurtulacam benm ıcn cok onemlı lutfen bakın hadiunutmadan PK lvl 11 :( lutfen bı yardımmm
Hakkında
Forum İmzası:
.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 46
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.820 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.