Teğmen
25 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler bu konuyu bir kere daha açıyorum. İlk açtığım konuda istediğim cevapları pek alamamıştım ve bende tekrar açıyorum

Soru şu en düşük bütçe ile en iyi hazırlıyabileceğiniz sistem ne olurdu sizin için ?

Amaç tüm oyunları medium'da oynamak ama FPS 20-30 arası olmıycak isteğim bu beyler cevap veya önerileriniz için teşekkürler
Beyler en düşük bütçe ile en iyi sistem ne olurdu sizin için ama amacımız oyun kasası hazırlamak.
Beyler şu an konuyu tam ifade edemedim aslında konu baya saptı doğrusu bu gün bilişim hocamı gördüm baya sohbet ettik benimle kafa dengi birisi. Hocam şunu savundu 2000 TL ile hazırlanmış bir sistem 3000 TL ile hazırlanmış bir sisteme kafa tutamaz gibisinden birşey söyledi. Doğrusu biraz kafamda soru işaretleri bıraktı bu cümle. Çoğu kişi 2000 TL ile'de oyun sistemi hazırlıyabilirsin istediğin oyunu istediğin gibi oynarsın diyor ama bu 3000 TL ile oynan bilgisayar içinde geçerli o zaman aralarında'ki fark nedir pek anlıyamadım. Yani şunu demek istiyorum aralarında FPS farkımı var ne gibi farklılıklar var onu soruyorum. Doğrusu ben pek inanmıyorum 2000 TL ile hazırlanmış bir sistem ile istediğmiz oyunu istediğmiz gibi oynıycağımıza.

Yanlış bir şey söylediğysem bağışlayın lütfen bu aralar Bilgisayar'la ilgili baya kafa yoruyorum.
Beyler bu zamana kadar 2 kasa ayarladım 2000 TL ile ama 1-2 kişiye danıştım Kimisi kasa ve psu'ya o kadar para verilmez dedi kimisi ekran kartı düşük dedi bende yeniden hazırlıyim dedim bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

Dediğim gibi fiyatına göre en iyi performans olsun istiyorum ve her parçayı kolaylıkla bulmak istiyorum. Önerdiğiniz malzemeleri belirli bir indirim gününde almayı düşünüyorum.

200-300 arası bir monıtör önerirmisiniz Full HD olsun mümkünse oyunları baya iyi görmek istiyorum.
Beyler iyi günler 200-300 arası monitör bakıyorum. Full HD istiyorum mümkünse oyunları baya canlı oynamak istiyorum.

Beyler bir sorum olucak birde benim düşüncem 2 monitör almak ama herzaman kullanmıycam ya da monitörleri farklı amaçlarla kullanırım bilmiyorum sizce 2 tane monitör almalımıyım ?
Beyler aşağıya SS atıcam, Virüsmü nedir anlamadım nasıl kurtulacağımıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Beyler kafama taktım artık Termal Macun sürücem ama pek bir bilgim yok, burda'da pek bilgisayarcı yok yardımcı olanda yok malesef. Hangisini almalıyım nasıl yapmalıyım biraz bilgi verirseniz iyi olur

Termal macunu sürünce ne kadar fark yaratır mesela 5 derece 10 derece ?

Resiml bir şekilde anlatırsanız memnun olurum
Beyler bilgisayarımı ne zaman açsam bu virüsü görüyorum. Bu illet yüzünden CPU sıcaklığı 85 90 arası oluyor bunu tamamen nasıl yok edebilirim ?

Beyler ne olur yardımcı olun Burda 1-2 Bilgisayarcıyla görüştüm daha doğrusu bilgisayarcı demeye bin şahit ister eski kafalı biraz hiç yardımcı olmadılar.

Rica ettim Termal macun sürermisiniz diye ''One'' diye sordular bende direk çıktım Burda pek yok bilgisayarcı anca bu hafta sonu biryerlere gidip sorucam iş yüzünden gidemiyorum.

Ama beyler 85-90 (Oyun veya başka birşey açık değil) derece aşırı derecede fazla değilmi ? Bildiğiniz bir yöntem program varsa ne olursa olsun ihtimal verdiğiniz birşey olsa bile söyleyin lütfen. Bilgisayarın perf. çok iyi ama ısınma yüzünden birşey yapamıyorum birde bazen kafasına göre ısınıyor mesela bu gün öğlen 1-2 gibi Lol girdim sıcaklık 70 derece'idi

Hafif hafif yanık kokusu geliyor hiç abartmıyorum neden böyle oldu bilmiyorum yardımcı olun lütfen Forumun abileri büyükleri yardımcı olun.
Evet beyler 1800-2000 Tl arası bir sistem arıyorum en iyi sistemi söylermisiniz lütfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.483 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.