Yüzbaşı
17 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Normal game diye bir şey demiyorum ama oyun sürekli karşıma leveli ve ligi yüksek oyuncularla eşleştirme yapıyor.Birde oyunda hiç mi yeni başlayanlar yok?Adama bakıyorum yeni hesap açmış 20-2,26-4 gitmiş sonra gelip benle eşlesiyor.Bugünde karşıma ustalık liginden bir hesapla eşleştim ve adam bizim takımın içinden geçti.Bu arada daha levelim 20

Android'den IpadOs'a geçmiş biri olarak bazı oyunların ve uygulamaların fiyatları yer yer diğer mağazalara göre 2 3 kat daha fazla, bu durum insanın canını çok sıkıyor. Apple yerel fiyatlandırma hiç yapmıyor.

Biliyoruz ki bu telefon 2020 en f/p telefonu.İçinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde bu telefon Türkiye için tam bir biçilmiş kaptan. Bence telefon için imza kampanyası oluşturalım.Belkide bu yıl Türkiye'de en çok satılan model olacak

Google resmen internete bağlı tüm insanların verisini ulaşması bilmesi hatta kararlarını dahi değiştirmesi.İnsanlar kendi elleri ile Google'ı Big Brother yapacak düzeye çıkarttı

İnternette gezinirken sayfa bir anda yönlendirme yaptı ve beeplayin sayfasına yönlendirdi 1240 tan bana şöyle mesaj geldi
Sifre xxxx Beeplay servis abonelik vergiler dahil aylik 56TL.Bakiye bulunmuyorsa borclandirilir.Satinalma sozlesmesihttp://vftr.co/
Sizce 56 TL gider mi?(O kadar TL yok hesabımda mobil ödemede kapalı).
Böyle rezil durum nasıl olabiliyor? Bu herifler benim numaramı nasıl biliyor ve bana mesaj attip benim iznim ve onayım olmadan nasıl paralı hizmete üye yapıyorlar?!!
Bu kadar kolay mı bu işler ?Neden bu herifleri kimse bir şey yapamıyor
Hadi vize ücretini anlarım bir şekilde ama yanında alınan 60-80€ nedir???Benim yerime o firmalar mı evrakları mı topluyor? Vize ücretlerinin bu fiyatları çıktığını görünce resmen soğudum. Zaten yapacağım tatil 400€ civarı
Eklenti olarak değilde direk masüstünde çalışan hızlı vpn arıyorum.
Son 1 haftadan beri youtube,facebook,sahibinden.com gibi sitelere girerken aşırı bir yavaşlık var. Sizlerde de var mı böyle yavaşlık?
Normalde Yuninistan bizden schengen vizesi istemiyor mu? Nasıl oluyorda bu tura katılanlar Atinaya falan vizesiz ayak basabiliyorlar?
W.dogs 2

Far cry 5

Ac oddesy bu 3 oyun arasında bu kodu hangi oyuna harcamakta karasızsız kaldım.Aslında ac oddesyi 10 saat oynama imkanım oldu du ama oyun beni baymıştı bu oyun sonradan açılıyor mu?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 617
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 36.009 (Bu ay: 702)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 780 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.