T

Teğmen
16 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 140 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese iyi forumlar

Viewsonic px701hd model projeksiyonunu aldım (dlp, 3500 lümen, fhd)

Fakat perde konusunda kararsız ve bilgisizim. Cam tozlu alacaktım ama yüksek lümenli modellerde çok parlatabiliyormuş.

Bilen biri yardımcı olursa müteşekkir olacağım.
Herkese merhaba

Sadece netflix için kullanacağım bit tv arıyorum 50-58 inc arası. Yerliler, yabancılar derken beynim çorba oldu. İkinci eller nasıl bilemiyorum.

Ucuz yerli mi almalıyım? yoksa yabancı ikinci el mi?

Benim için en önemli şey canlı renkler, yani ips panel önceliğim.

Yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.
Herkese Merhaba

5 yıllık acc mi satıyorum, maalesef son 1 yıldır aktif olarak oynamıyorum ve farklı oyunlara yöneldim.

Kullanmadığım için satıyorum

Acc value 60k

8x Full Ascendet karakter ve 2-3 karakteri dizecek kadar ascendet set, token ve takı.

9x leg (bolt,sunrise,twillight,ascension,rodgort,meteorlogius,bifrost,flameseeker,the dreamer)

200x fractal 100 cm token.

1000x legendary insight

Winters presence gibi, Festival itemleri gibi bir çok goldla ya da emekle yapılmış kostüm.

Bol bol silah skini.

Mount skinleri ve outfitler de mevcut.

Sınırsız salvage kit, royal pass key gibi eşyalar mevcut.

Sınırsız toollar mevcut.

uzaktan pazar açma, banka açma, merchant açma eşyalarından bankada 70-100 er tane mevcut.

Yazacak şey çok siz burdan inceleyebilirsiniz.

4DC725D7-F964-5449-A7DD-47A2B22AE5375BE8FBAE-4792-4758-A9C5-D93BA17F6E0E

Fiyat sondur, oyunu oynayanlar bilir ki ederi çok daha fazlası. Sadece kendime yeni ekran kartı alacağım için ucuza koydum. Almayı düşünen varsa kaçırmasın.

Son fiyattır, oyunu oynamadığım için gemlerimi bozdurup satacağım.

Wp:05382330019
Farm için hesap arıyorum, sadece hot yada poflu olabilir. içindekiler önemsiz.
Herkese merhaba,

Bunları buraya yazma sebebim kimseye söyleyememem.
Öğretmenlik mezunuyum, tabi ki işsiz kaldım.
2 yıl çok büyük sıkıntılar yaşadım, hiç bir iş başvurum kabul görmedi. Yeri geldi babamdan aç olduğum halde para isteyemedim utancımdan. En sonunda dayanamayıp kendi işimi kurmaya karar verdim.
Mutfakla aram çok iyidir, ezelden beri yapar yerim, yediririm. En büyük yeteneğim mutfak olduğu için bir cheesecake/tatlı dükkanı açtım. Ailem sağolsun hep destek oldu.
menüyü genişlettim, insanların sevebileceği börektir, kahvaltıdır vs de ekledim ama nafile. Olumsuz dönüş almamama rağmen müşterim oturmuyor. Daha çok yeni bir işletmeyim ayım yeni doldu ama personelim yok, ek giderim yok ona rağmen olmuyor.

Oturup ağlasam mı, ne yapsam bilmiyorum.
Öğretmenlik okudum boşa gitti, girişimcilik yapayım dedim param yanıyor.
Kaldı ki ürünlerim gerçekten güzel.. Öğretmenim ben ama pazarlamayı bilmem ki.

Bu ülkeden kurtulamazsam galiba intihar edeceğim, bıktım artık. Cennet vatanı bitirdiler, gençlerin cehennemine çevirdiler.

Buradan benim gibi gençlere tek tavsiyem, girişimcilikte bulunacaksanız lütfen 100 değil 1000 kere düşünün. İşinizde iyi olabilirsiniz ama bu toplum sizin 2 tlye verdiğiniz güzel malı yemeyip gider yine 5 tlye kansolejen dolu lezzetsiz aynı ürünü tercih eder.

Herkese sevgiler..

Edit: yarın maç günü olduğu için 23:00 a kadar ürün hazırladım. Dhye hiç bakamamistim. İyi dilekler gönderen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bende hepiniz için aynı iyi dilekleri diliyorum. Aslında kimsenin görüp umursayacağini düşünüyordum, en azından birilerinin benim hakkımda iyi şeyler dilemesi gerçekten iyi geldi. Herkese çok teşekkür ederim, varolun.

Edit2: Destek olan, olmayan herkese teşekkürler. Bir sürü güzel destek verici, fikir verici mesaj aldım. Abilerim, arkadaşlarım hepsi güzel şeyler söyledi. Sipariş verip destek olan bile oldu. Böyle dönütler beklemiyordum, herkese çok teşekkür ederim.
Bir kaç arkadaşımız geldi bugün, umuyorum hepsi memnun ayrılmıştır. Ben ne desem nafile önemli olan sizlerin görüşü. İyi insanlar varmış demekten alamadım kendimi, sadece mesajlar bile benim için umut oldu. Artık daha kararlı ve istikrarlı yürütmeye çalışacağım. Bütün kardeşlerime abilerime, ablalarıma sevgiler saygılar.
Bugün gelen bir arkadaşımızın gözünden; kendisine çok teşekkür ederim https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137904724

Mesajı paylaştığımdan bu güne bir sürü mesaj, ziyaret ve iyi niyetli söylemler aldım.
Maalesef foruma bakamıyorum, tek çalışıyorum ve boş vakitlerimde elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum, dönemediğim arkadaşlar kusuruma bakmasınlar.

Edit3: aslında konuya resim vs eklemek istemiyordum ama insanlarda güven problemi hat safhada olduğu için ki haklılar , kimsenin de aklında şüphe bırakmamak için ekliyorum.

[

gold başı 15 kuruştur. Toplu olarak 500 den fazla göndermek mümkün olmadığı için tp bedeli %15 ortak bölüşülür. Ayrıca istediğiniz craft silahı yapılır (volcanus, jormag breath vs )
Herkese merhaba,
Yakın tarihte bir iş kurma planım var. Fikrim oldukça özgün. Kalorisi düşük sağlıklı yemekeler tatlılar yapan restoran, cafe tarzı bir yer açacağım.
Kosgep eğitim kursuna defalarca başvurdum bir türlü kabul etmediler.
Yani çiğköfteciye bile hibe veren adamlar fikrimi mi beğenmiyor? Hadi profosyönellik yok desek gostronomi de yüksek lisans yapan arkadaşımla bu işe giriyoruz. 50-60 bin tl sermayamiz var. Genç girişimciyiz kendimize güveniyoruz ama dönüş yok?

Yoksa bu kurum da mı yandaşlara çalışıyor? Boşuna mı uğraşıyorum?
Arkadaşlar merhaba, turknet baglatali 2 ay oldu olacak önümüzdeki ay ücretsiz kullanacaktim hatta ama sabrım kalmadı. Forumdada konusu var zaten sürekli bir kopma yasiyorum. Duzelttik diyorlar 1 gün düzeliyor ikinci gün yine pert. Oyun oynayan bir ciftiz ve aksamlarimiz hali hazırda sinir küpü olarak geçiyor. Bedava ayı falan istemiyorum sadece iptal ettirmek istiyorum şu an.

Merak ettiğim şu ki ben iptal edince benden bir şey istiyorlar mi?

Türk netten de netspeede geçmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu arada tamı tamına 20 gündür sorunun düzelmesini bekliyorum. 20 günde böylesine basit bir sorun günlük olarak çözülüp sonra yine bozuluyorsa yarın öbür gün kablo kopsa demek ki aylarca netsiz kalicaz.

Geçmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem geçmeyin. 1 ay güzel güzel kullandım şimdi de burnumdan geldi.
Herkese iyi forumlar,

Yeni bir eve taşındım ve çok memnun olduğum Uydunet olmadığı için binamda ttnetle türknet arasında kaldım. Çok olumsuz yorum okudum ama küçük işletmeleri desteklemeyi severim malum TTNet tekel gibi bir şey. Pazartesi sabah kargo şirketi açılır açılmaz İstanbul'dan belgeleri verdim günlerden cuma ve benim hala internetim yok. İşin kötü yanı sözde bu güne randevu verdiler, ne gelen var ne giden. Bir de gelirler diye evden çıkamıyorum, üstüne winim var hattı wina takamiyorum. Yani bolgem de rahat bir bölge öyle tıklım tıklım değil. Galiba bugün de baglanmayip Pazartesiye kalacak ve ben başlatmadan 14 gün cayma hakkından faydalanacagim ücret falan isterler falan vermedikleri hizmete uğraşamam. Kısacası bağlamayı düşünen arkadaşlar varsa bu yazdıklarım yol gösterici olsun. Binama gelip port açılacak gerisini yapmaya razıyım zaten hadi belgeler salı ellerine geçti desek 4 gündür port acamayan bir firma var karşımızda. TTnet de kullandım uydunette ikiside 1 Max 2 günde bağlıyor. Bulasmayin siniriniz bozulmaz en azından
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 258
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 4.378 (Bu ay: 2.431)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 880 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.