Teğmen
11 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
facebook hesabı kapalıydı, bir şeye bakıcam diyerek açmış bana haber vermeyi de unutmuş?! her neyse şifresini istedim hatırlamıyorum mailden alıcam dedi, sizce ne yapıyor ?

edit: başkası varmış, dün gece 3 yıl bitti..
aklımda iphone 7 almak var ama kaç gb olması gerektiğine karar veremedim. 2-3 oyun dışında oyun yüklemeyi düşünmüyorum ama galerim çoğunlukla dolu oluyor 32 gb yeterli olur mu
her konu açılıyor ama anasayfa haberleri başlıkları açılmıyor, konuya girince sadece istatistikleri gör çıkıyor
bilgisayarım bu;http://www.vatanbilgisayar.com/15-b030st-ultrabook-corei5-3317u-4gb-500-32gb156-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar.html
sadece hard disk değiştirildi, ets 2 bile oynayamıyorum en düşük seviyede kasıyor
günlerimi nasıl daha mutlu geçirebilirim yeni ayrıldık sayılır 3 gün oldu spora falan mı yazılsam ? dil öğrenmeye başladım ciddi şekilde kasıyorum ona
harç yatırdım, dekontu yan masaya götürün dediler, götürdüm öğrenci kartı falan sandım ama kredi kartıymış, eve geldiğinde öğrendim ve bu kart Bonus kart yani aidatı var mı ? bir de üniversiteb vs gibi üniversiteli için kart verilmesi gerekmiyor muydu ?
evet başlıktaki gibi dizi arıyorum, boş olan zamanımı güzel geçirmek istiyorum
istemediğim bir yeri aile zoruyla yazdım ve gitmek istemiyorum. mesela 50k yı ne kadar geri atar 100 mü yapar
22 obp
bugün kapanışı yapmak istiyorum ne ile yapayım ?
havalimanlarında ehliyet geçerli mi ? kimliğimi bulamıyorumda şuan
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
ne mutlu TÜRKüm diyene
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Basketbol
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.468
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.778 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.076 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.