Binbaşı
18 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar daha önce sorulmuştur mutlaka ama bulamadım tekrardan soruyorsam kusura bakmayın. Bilgisayara format attım, itunes kurdum. Telefonu bağladım hesabımla Authorize yaptım. Daha sonra telefonumu yedekledim ve Transfer to purchase'i seçtim ve telefondaki bütün uygulamaları bilgisayara aktardım. Sorun burdan sonra başlıyor. Gerek uygulamalar olsun gerekse müzikler olsun üst menüden o sekmelere geldiğimde gözükmüyor. Eğer telefonu sync yaparsam büyük ihtimalle hepsi silinecek. Çünkü sync müzik dediğimde yada sync apps dediğimde telefonun boş hafızası artıyor ve ugulamaları sayfalardan kaldırılmış olarak gösteriyor. Bu sorun karşısında ne yapabilirim. Daha önceden karşılaşan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa minnettar olurum
Merhaba arkadaşlar. Bugün Linksys Wag120 kablosuz modem aldım. Önceki modemim Us roboticsdi. Memnundum fakat bozuldu değiştirmek zorunda kaldım. Önceki modemimde wifi hızlarını sınırlandırabiliyordum 1mbit, 2mbit vs gibi. Fakat bu modemde bunu bir türlü beceremedim. Qqs servisi var fakat orayı kurcaladığımda modem donuyor ve pcmin hızıda düşüyor. Bu arada kendi pc'im direk ethernetten bağlı. Hız sınırını laptop ve telefon için istiyorum. Acaba bu modemde hız sınırlandırma ayarı yok mu? Daha 1gün oldu alalı eğer böyle bir ayarı yoksa değiştirmek istiyorum.
Arkadaşlar benim telefonu bilgisayara format attıktan sonra tekrar pcye bağladım, iTunes kurdum. Fakat telefonu gördüğü sekmede "Set up as new phone" veya "Restore from back up çıkıyor". Ne yapmam gerekiyor? Bu durumda program yükleyemiyorum yada herhangi bir oyunu kuramıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar bugün itibariyle Prince of Persia çıktı. Oyun 550mb civarı gerçekten çok kaliteli bir yapım olmuş

Arkadaşlar pcyi kontrol edebileceğim kullandığınız bir program tavsiye eder misiniz? Jumi Mouse diye bir program buldum fakat illegal sürüm diyor çalışmıyor
Iphone konusuyla ilgilenen arkadaşlar bilirler. Ekranımda ölü piksel çıkmıştı ve geçen pazartesi servise vermiştim. Bugün bayiye ekranı değiştirilerek bırakılan telefonumu aldım ahizesi çalışmıyor. Yani arama yaptığımda karşı tarafın sesini duyamıyorum. Ne kadar rezil bir kurumdur bu genpa hiç mi doğru düzgün çalışmazlar. Sözde telefon bütün testlerden geçmiştir deniyor. Yarın tekrar gidip vericem Allah cezalarını versin artık daha birşey demiyorum
Arkadaşlar 75levelde bir warriorum var ve dps olarak oynuyorum. Talentler ise Fury de. Fakat dungeonlara girdiğimizde dpsde genelde alt sıralarda oluyorum ve buda benim canımı sıkıyor. Bu konuda bana yardım edecek tavsiyede bulunacak şunu şunu yaparsan daha iyi damage yaparsın diyecek arkadaşlar var mı? Netten araştırdım ama pek bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...
Kusura bakmayın arkadaşlar Iphone konusunda acemiyim forumda araştırdım ama tam anlayamadım. Bu Iphone'u 3.0.1e güncelledim fakat aranma ve mesaj alamama problemi yaşıyorum. Önceden backup falan almamıştım. Tekrardan eski versiyona dönme ihtimalim var mı acaba yoksa mecbur bu şekilde mi kullanacağım telefonu?
Arkadaşlar elimde U.S Robotics wireless modem var. Bunun wireless hızını sınırlandırmak istiyorum mesela max 100kb/sn olarak. Bunu nereden ve nasıl yapabileceğimi bile var mı acaba?
Arkadaşlar uzun bi süre private serverlarda oynadım fakat sonunda orjinale geçmek istiyorum. Wowu orjinal oynamam için 3 paketide almam mı gerekir yani wow+wow bc+wow lk üçlüsüne sahip olmam mı gerekir? Yoksa sadece wow+wow bc alsam da oynayabilir miyim? Bunun cevabını alabilirsem Lk'yı alacağım veya almayacağım Maddi durum bu ara biraz sıkışıkta
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.100
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 10.491 (Bu ay: 241)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 73 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.