Yarbay
18 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 2017 de bir programa yerleştim bu yılda bilgisayar mühendisliği kazandım kırık obp ile . Şorum şu : bu yıl girdiğimde obp puanı hiç eklenmicek mi yoksa gene 0.6 değil de 0.3 ile çarpılacak ?
Arkadaşlar kyk yurt başvurur sırasında "Lütfen sayfayı yenileyiniz veya daha sonra tekrar deneyiniz (YÖK'ten bölüm bilgileri alınamadı)" yazısı çıkıyor durum sizde de böyle mi ?
Arkadaşlar eski okulumdan kaydımı sildirdim koü bilgisayar mühendisliği kazandım. Geçen yıl kyk kredi alıyodum şimdi nakil başvurusu yapmam gerekiyomuş ama kyk burs almak için ne yapmam gerekecek bilgisi olan var mıdır ?
Arkadaşlar 292k da biri geçen sene 220k ile kapatan metalurji malzeme mühendisliği gelir mi ?
Arkadaşlar 80k dayım sayısalda . Geçen yıl 67k ile kapatan gtü elektronik gelir mi ? Acil
Arkadaşlar xperia z2 cihazimi havuza soktum 20 sn video cekip kaldırdım bütün kapaklar kapalı bir şekilde telefob kendiliğinden kapandı ve 1 kez titretip 3 defa daha titreme ye başladı en sonunda açıldı ama görüntü ara sira geliyor suan goruntu gri ve dokunmatik kendiliğinden basıyor napabilirim acil yardim
Arkadaşlar dün yeni bir sistem aldım. Toplam fiyatı mouse klavye ses sistemi vs dahil 3000 tl tuttu. Lafı fazla uzatmadan bileşenlere geçeyim ;)

İşlemci : i5 4460 3.2 Ghz

Anakart : Msi Z97 Pc Mate Anakart

Ram : Kingston HyperX 8 gb Savage Red 1600 Mhz

Harddisk : WD 1 tb Blue 7200 RPm

Ekran Kartı : ASUS STRİX GTX 960 2 GB 128 BİT

Kasa : Zalman Z5 MidT Kasa

Güç Kaynağı : Xigmatek X Calibre Serisi 600W 80 Plus Psu

Klavye + Mouse Set : BLOODY B2100 GAMİNG Keyboard + Mouse

Monitör : SAMSUNG 21.5" S22D300N LED MONİTÖR

Arkadaşlar windows 8.1 pro işletim sistemi kurdum bütün driver ları kurdum yakın bir zamanda oyun testlerini burda ss lerle paylaşacağım ve kasa monitör klavye mouse herşeyin ss ini bu konu altında atacağım şimdilik bu kadar

Arkadaşlar akşama oyun testlerini atıyorum
Arkadaslar yilda 9000 km yapiyorum sizce Vw jetta 1.4 tsi comfortline dsg mi yoksa ford focus 1.6 tdci titanium manuel mi genelde performansli olarak kullanilacak. İkiside 2.el alinacak . Tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar şuan da teknosadayım

Philips 55pus7909 almayı düşünüyorum sizce alınırmı
ARKADAŞLAR SONY XPERİA Z2 BENCHMARK TESTİ VİDEOSU HAZIRLADIM UMARIM MERAK EDENLERE FAYDAM DOKUNACAKTIR TESTLER ANTUTU BENCHMARK QUADRANT STANDART VE GEEKBENCH 3

Hi guys , This video is Sony Xperia Z2 Benchmark Test . Everbody watch smile ifade simgesihttps://www.youtube.com/watch?v=wOJxDqerePI
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisliği
Forum İmzası:
Intel Core i5 4460 3.2 GHz İşlemci // MSI Z97 PC Mate Intel Anakart // Asus GTX960 ROG STRIX 2GB GDDR5 128Bit DX12 Ekran Kartı // WD 1 TB BLUE HDD //Kingston 8GB Hyperx Savage RED DDR3 1600MHz CL9 Ram // Zalman Z5 MidT Kasa // XİGMATEK X-CALİBRE 80PLUS 600W PSU // SAMSUNG S22D300H 21.5 MONİTÖR // A4 TECH Bloody B2100 Q USB Siyah Multimedya Gamer Set

MSİ GAMİNG NOTEBOOK - GL72 PRO

İPHONE 8

Kocaeli Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Tablet
SAMSUNG GALAXY TAB 3 8.0
GPS, Navigasyon
Tomtom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.736
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 13.502 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 609 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.