Binbaşı
15 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu ayar kapatılabiliyor mu mümkün değilse bu nasıl zorbalıktır insanı telefondan soğutur resmen, müzik zevkinin içine turp suyu sıktı resmen 😡

Aşı olmayana kız vermeyecek elemana da burdan selamlarımı iletiyorum.

Size soruyorum arkadaşlar ben TDK sözlüğü de dahil olmak üzere ne kadar kaynak varsa aramama rağmen manasını bulamadım, dahası dilimiz Türkçede böyle bir kelime yok, koca koca (!) profesörler diksiyon ustası sunucular ve daha niceleri TV ekranlarında hangi dili konuşuyorlar da "bulaş" diye ucube bir kelime türetiyorlar acaba?
nasıl bir sitedir, hakkında hiçbir bilgiye rastlamadım. ürün gönderilir mi? kutudan hıyar çıkar mı? daha önce duyanınız oldu mu?
1602 model lcd yi pic ile 4 bit şeklinde sürüyorum. başlangıç ayarlarında tek satır yapınca hiç bir sorun yok, istediğim karakteri ekranın istediğim yerinde gösterebiliyorum lakin fonksiyon ayarında çift satırı seçince az önce çalışan ekran çalışmıyor, adres ve data verileri doğru program isis’te saat gibi çalışırken gerçek hayatta suskunluğa bürünüyor. acaba lcd 1x16 mı diye düşünüyorum ama bu sefer de datasheet 2x16 olduğunu söylüyor. böyle bir sorunla karşılaşan, bilen, duyan rica etsem yardımlarınızı bekliyorum 😔
tff tarafından standarta bağlanan forma numara ve yazı fontları fenerbahçe formalarında neden standart dışına çıkıyor, bu konuda bir imtiyaz mı tanıdılar? konu hususunda bilgisi olan arkadaşlar beni de bilgilendirirse sevinirim.
Seçim öncesi böyle bir zam pardon güncelleme yapılır mı sizce?
Bugün gittiğim vw bayisinde farkettim de satıcının reklamını içeren plakalık takılmayan tek bir araç dahi yoktu, şimdi problem şu ben alacağım araçta tampon vs herhangi bir yeri delik deşik etmek istemiyorum ve plakayı mutlaka slikon ve bant ile yapıştırıyorum bu adamlar 250.000₺ üzeri arteonun tamponunu hangi zihniyet ve cesaretle delebiliyorlar?
Bi sitede okuduğum kadarıyla arızalı cihazı sizden alıp belirleyecekleri fiyat farkı ile yeni cihaz veriyorlarmış, ne derece doğrudur merak ettim.
279 TL fiyat etiketine sahip iPhone cihazlarla uyumlu bu kulaklık hakkında pek Türkçe dokümana ulaşamadım, acaba forumda kullanan veya hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
mini
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
vodafone
Takım
Galatasaray
Notebook
HP
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 30 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.683
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 113.956 (Bu ay: 638)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.907 (Bu hafta: 43)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.