B

Yüzbaşı
15 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ben şunu yapmak istiyorum bizim binanı telefon tesisatı kurulu olan yere modemi koyup oradan dairelere çekilen 5 telli telefon kablolarından ethernet yoluyla interneti dağıtmak istiyorum 1 ve 3 daireli kapılara bu mümkünmü yoksa tesisat kablosunu değiştirmenmi gerekli
Elimde Gigabayt GA-890Xa-UD3 anakart var soket yapısı am3 eski işlemci AMD 1090T var bunu çıkartıp güncel AM3 soket yapılı bir bir cpu takabilir miyim mesela veya Amd FX X8 9590 4.7GHz Soket AM3+ 16Mb Cache İşlemci Amd FX-6100 3.3GHz Soket AM3 İşlemci
Html tabanlı free bir galeri script'ti buldum kodları kendime göre düzenlediğim'de fotoğraflar birbirine giriyor ayrıca menü sıralaması yaptığımda çağırdığım model fotoğrafları yerine başkaları geliyor bunun nasıl düzeltebilirim? index kodları aşağıda.

Dominos Pizza Sitesindeki Kampanyalarında iki ürün dikkatimi çekti Dilediğin "Büyük Boy Pizza 27.90 TL" yazıyor ancak aşağıda'da "Büyük Boy Pizza Alana 2. Büyük 5 TL" 5 tL fark yazıyor ancak siparişe eklediğimde 53 TL bir rakam çıkıyor 5 TL farkı göremedim sizce nedir bu benmi yanlış anlıyorum bilgisi olan varmı?
Chrome arama yaparken trackid=sp-006 hatası alıyorum bunun hakkında bilgisi olan varmı?

Avast internet security orijinal lisansı var
windows 7

Chrome kaldırdım tekrar yükledim sorun devam ediyor.
20 metre karelik 3 ayrı yerde 3 odamız var bunlar için bir klima arıyorum hem kaliteli hem tasarruflu
ben bir tane buldum

Mitsubishi Heavy SRK 40 HG-S

başka önerilere de açığım
Adını şimdilik saklı tutuğum gaz şirketini tutunacağı tavır üzerine adını yazmıyorum şimdilik Bu firmanı sattığı gaz sistemi arabamın Motorunu yaktı. Sorun neydi ve nasıl yandı 2009 yılında takılan gaz sistemi o günden bu yana her 10 bin kilometrede bir bakımı yapılıyor geçen ay muayene sırasında gaz beyninde gaz kaçağı tespiti edildi her zaman gittiğim yetkili gaz servisini parçanı değişmesi gerektiğini söylendi yapın dedim yapıldı. Buraya kadar her şey normal ancak 4 yıldır sorusuz olarak kullandığım sistemde asıl bakılması gereken diğer bir parçada gaz beynine bağlanan hortumlardı. Zaman içerisinde aşınma ve sertleşme olmuştu ve bakım servisinde bu parçanı değişmesi lazım idi.. Ancak gelin görün'kü değişmedi ve bana bilgilendirilme yapılmadı. Cumartesi gecesi araba yoldaken gaz yemedi ve stop etti hararet göstergesi bir kademe yükseldi aniden ve yolun sağına çekip çekici çağırdık gerekli güvenlik önlemleri alarak çünkü gaz beynine giden hortumlar sertleşmeden dolayı kırılmıştı ve motorun soğutma sistemi bulunan su aniden boşalarak motoru hararet yapmasına neden olup motorun yanmasına sebep olmuştur ve bana 4 - 5 Bin TL'lik bir masraf çıkmıştır... yeni motorun değeri

UYARI: Eğer Aracınız LPG'li ise taktığınız gaz sistemini hortumlarını mutlaka yetkili servislerde kontrol ettirin çünkü servisler buna bakmadığı gibi size herhangi bir bilgilendirme yapmıyor.

Gerekli Bilgilendirme Sanayi bakanlığına yapılacaktır.

Wifi üzerinden güvenlik kamerası seyredemiyorum

192.168.1.108 ve ttnet verdiği ip de giriyorum baglantı olmuyor portlarında denıyorum onlar sonuçsuz ancak ethernet yuvasına kablo takınca açılıyor
işletim sistemi windows 8. SSD format atılıp sıfırdan windows 8 kurulmuştur

hata mesajı internetten fringe izliyordum tam ekran'daken geldi . o sırada torrente 3 dosya filim iniyordu başka bir çalışan bide spyware internet securty çalışıyordu.

Bu hata mesajın anlamı arıyorum arkadaşlar

Your PC ran into a problem and needs to start. Were just collecting some error info, and then well restar for you. (100% complete)

if youd like to know more, you can seaarch online later for this error: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (NETIO.SYS)

CleanPool Güneş Enerjisiyle Çalışan Su Arıtma Cihazı abim bugün havuzu için bir tane almış 600 TL ama parayı vermemiş deneme amaçlı almış
Bu ürünü google'da araştırdığımda bu ürün hakkında serbest bir yorum göremedim kendi sitelerinde şişirilmiş bir kaç yorum gördüm itibar etmedim...

Bu ürünü Kulllanan ve memmun olan birilerini arıyorum

Hakkında
Meslek: Grafiker
Hakkımda:
2dee9a30c4bfcf665cb8bdb9dd310592B.jpg2dee9a30c4bfcf665cb8bdb9dd310592B.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Nirvananı körü
Bilgisayar
Nirvananı körü 2
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
TV
Samsung
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 344
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 69.160 (Bu ay: 662)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.