S

Yüzbaşı
27 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Cihaz 4s direk telden kurdum ama whatsapa girerken mesela siyah ekran geliyor 2-3 saniye bekletiyor bazen
Birde güç tasarruf madu sürekli açıkken kullanırsam bi sorun olurmu mail filan gelmez diye duşmuştum doğrumudur o
Sahibinden de gördüm 0 degişim cihazı hiç kullanılmadı hat takılmadı yazıyordu sadece test amacıyla bi açmışlar şimdi o cihazın ne zaman degişimden geldigi kullanılıp kullanılmadıgını nasıl anlarız cihaz 6 64 gold 2500
Cumhur başkanımız Erdoğan la förüşen Merkel 800 bin mülteciyi alabileceklerini açıkladı şuan da edirnede binlerce mülteci bekliyor avrupaya gitmek için
Bazen bendemi gitsem diyorum alırım bisikletimi bide Almanya vatandaşlıgı verseler nasıl olur
16 gb 2500e media marktan alcam 28 inde kıbrısa gitcemm ocaga kadar ordayım 6s almam o yüzden yada 4s le 4 ay daha dayanmam gerekli sizce ne yapıyım
Elimde ios 8 yüklü 4s var garantisinin bitmesine 1 ay kaldı şarj da sorunlar var ya takılıyor baya bi süre inmiyor yada 20 den sonra kapanıyor apple ın sitesinden baktım 270 tl ücreri yazıyor ama benimki garantili şimdi bi ücret ödicemmi ödemicemmi ankarada genpaya verdim cihazı sadece ios 7 cihazı 8 e güncelleyip vermişler o yüzden genpaya pek güvenmiyorum
Kolay gelsin arkadaşlar sahibinden 2 el 6 bakıyordum bütçem 2500 civarı bi ilan dikkatimi çekti 25 eylülde adam alcak 1 gün sonra türkiyede olacak mış ben dede 350 dolar var dolar 2 tl iken almıştım
üstünü tamamlasam gitsem havaalanından alsam nasıl olur
6s tanıtıldı ama ram dışında 6 dan bi fark olmadıgını düşünüyorum fiyat olarakda bütçemi aşacagını düşünüyorum
2500 bütçem var sizce media mark tan 0 mı alıyım 16 gb yada 2400 e 3 aylık temiz 6 64 buldum elden yada 2600 e 64 plus var ama
sonuçta 2. El parça degişe varmı yada su teması varmı

birde sorum olcak sahibinden bir arkadaş degişim cihazına 2 yıl garantili yazmış degişimden geldigi için böyle bişe varmı dogrumudur
2600 e 1 yıllık ip6 almak mantıklımı performans hız konusunda sıkıntı çekmem belki ama ram düşündürüyor.6s desen 16 gb 3100 gibi olur onlada 4k video kaç saniye çekecen belli degil.Ne yapıyım fikirleriniz nedir
İphone 6 Abd de 100 dolar ucuzlarken avrupa 60 avro gibi bi indirime gitdi ama türkiyede 2700 sabit kalırken 5s 2250 den 2000 tl ye geriledi
Kullanan varmı bu cihazı nasıldır fiyatı iyi gibi geldi
http://urun.n11.com/sarj-cihazi/kablosuz-sarj-cihazi-apple-samsung-lg-uyumlu-P71702281
Hakkında
Meslek: http://m.donanimhaber.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 927
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 33.539 (Bu ay: 152)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.