C

Çavuş
12 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HP T610 plotter yazıcımın usb den bilgisayara bağlama yeri bozuldu. ethernet girişi var yazıcıda ve çalışıyor. bununla yazıcıyı kullanma imkanı varmı? Ethernet kablosuyla modeme bağlandığımda modem arayüzünde bilinmeyen cihaz diye görüyor.
bu konuda bana yardım edecek kişiye makul ölçüde ne dilerse dilesin çok acil lazım bu yazıcı
Merhaba arkadaşlar.
Mac tecrübem olmadan format atmaya çalıştığım birgisayarı bozdum. Bundan anlayan yada servis işini yapana gönderim yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek varsa mesaj ataın lütfen.

Sorun şu:
Bootcamp ile windows yüklemeye çalıştım bilgisayar açılışında boot menüsünden yanlışlıkla bütün harddiski sildim. Sonra normal yolla windows xp yükledim bu sefer driverlar bulunmadı. Eski halinede getiremedim osx te yükleyemedim. En son hdd söktüm birkac programla osx imajı yükledim açılışta uyumlu değil sorunu verdi.

Benim istediğim bu bilgisayara hem osx hemde windows yüklemek. Olmazssa sadece windowsta yüklense olur yeterki driverları çalışsın.

İmac 2006 24 inç ekran

Heryere kargolayanilirim.
merhaba arkadaslar.

sorun su imac a bootcamp ile windows kurmaya calistim acilis ekraninda yanlislikla osx kurulu hdd yide bicimlendirdim. suanda son durumda harddisk tamamen bicimlendirilmis durumda.

ben buna windows (hehangi bir surumunu) yuklemek istiyorum.

internette arastirip uygulayamadiklarim:
acilista cmd+r calksmiyor
acilista alt basili tutmak ise yaramiyor sadece mause simgesi cikiyor beyaz ekranda.

windows cd si ile kurulum asamalari geliyor kurulum bittikten sonra son acilista dist hatasi diyor acilmiyor.

benim istedigim buna sadece windows kurmak.
olmazssa
osx + windows kurmak
yada osx yuklemek
ve en onemlisi windows kurduktan sonra driver yukleme nasil olacak.

bu konuda bilgisi olan lutfen yardimci olurmu.

lutfen kimse mac windows muhabetine girmesin arastirdigim her sitede bu tartismalardan dolayi kimse cozum bulamamis.

imac 2006 24 inc
eskiden kurulu olan snow leopard surumu
merhaba arkadaşlar bir arkadaştan asus gtx 780 dcu2 ekran kartı aldım ekran kartı bozulde ve servise gönderdim onlarda ürün için değişim raporu düzenlediler bu raporu ve faturasını aldığım yere vermem durumunda yeni ekran kartı vereceklerini söylediler benim sorunum kartın faturası yok n11 de webden al mağazasından alınmış ama ne alan kişinin nede üyeliğin bilgileri yok webden al mağazasını aradım seri numarasından faturasını çıkaramayız dediler . Sizce ne yapabilirim fikri olan varsa lütfen yardım bekliyorum.

Aynı mağazadan yada başka mağazadan alınmış fatura bulursak değişim sağlarlarmı çokmu mantıksız.
sıvı soğutma sisteminin borularını akrilik boru ile değiştirdim. üstelik eksra bir aparata gerek duymadan taktım üçüncü gün oldu herhangi bir sıvı kaçağı falan yok sürekli çalışıyor. yapmak isteyen arkadaşlara belki örnek olur. akrilik borunun bükülmesi düşünüldüğü kadar zor değilmiş. ilk denemem olmasına rağman 1 saate idare eder eder bir işçilik çıkardığıma inanıyorum bundan sonraki denemelerimde hatasız olacak inşallah.

Merhaba arkadaşlar bende hp t610 plotter yazıcı var bunun harddiski çalışmamaya başladı söküp bilgisayara taktım ışıgı falan yanıyor ama bilgisayar görmüyor. Hdd plottere göre formatlanmış özel bir hdd. Bu işle uğraşan plotter servislerine sordum benden yaklaşık 800 tl istediler. Yurtdışı sitelerinde 140 dolar. Sizden istediğim bu konuda be yapabilirim bu hdd in hayata döndürme şansımız varmı yada başka nasıl bişey yapabilir bilgi sahini yada fikir verebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum
merhaba arkadaşlar. bende hp desinjet t610 plotter yazıcı var. bu gün harddiskinin bozulduğunun farkına vardım ve şuanda cihaz açılmıyor. harddiski bilgisayara bağladım görmütor ama hdd den dönme sesi geliyor. bir kac plotter tamir yerini aradım cihaza göre formatlanmış harddiskin fiyatının 1000 1500 tl arasında olduğunu öğrendim bu çok büyük bir mebla cihazı komple 3500 tl almıştım zaten. şimdi sizden istediğim bu harddiskin tamir edilebilme şansı varmı. yada kendimiz bu cihaza göre harddiski nasıl formatlaybiliriz. yada başka önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. en son çare e bayda bu cihaza göre formatlanmış hdd ler var 140 dolar onu alacam şansıma ne çıkarsa :(
Hakkında
Meslek: inşaat mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 219
İkinci El Bölümü Mesajları: 185
Konularının görüntülenme sayısı: 10.287 (Bu ay: 296)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.