H

Yüzbaşı
12 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Okulların açılmaması sebebiyle başka şehirdeki öğrenci evimi kapatma kararı aldım. 31 Ağustos ta geçen seneki kontratım sonlanmişti.Ev sahibi yeni dönemde indirim olabilir Eylül'ün 15-20 sine kadar bilgilendirme yapacağını o güne kadar evi boşaltabilir yada kalabilirsiniz diye bilgilendirdi. Eylül 25 inde geri dönüp ev bosaltacagimiz gün ev arkadaşım rahatsızlandı kıl dönmesi sebebiyle Ameliyat oldu. Bu sebepten 15 gün evi bosaltmadk. Ev sahibi bizi arayıp evi boşaltmazsan Eylül ve Ekim kirası da alırım diyor. Yeni dönem kontratı yapmadim buna rağmen bunu talep edebilir mi ?

Online olarak başlıktaki pakete başvuru yaptım , bayiden kart almak istedim fakat bayi int başvurusu ile burdan kart alamazsın sadece ben başvuru yapar kart veririm dedi. 15gb 49 paketi için bana kart verildi . Müşteri hizmetlerini aradığımda hattınızı 17gb 42 TL olarak aktif edeceklerini ilettiler . Bugün aktif olan kartım 49tl ile açıldı . Müşteri hizmetleri durumu kabul etmiyor. Bunu secmissiniz zaten diyor. Ne yapmam gerek başına bu durum gelen veya benzerini yaşayan var mı?
20 yaşında üniversite öğrencisiyim uzaktan eğitim mecburiyeti ve bulunduğum yerde internet erişimim olmadığı için erişebileceğim yere (20km) gidip geliyorum bu yasak neye göre hangi araştırma sonucu çıktı ? sen üni öğrencisine internet verme , kirasını verme , harcını geri ödeme ama uzaktan eğitim için internete gir sınava dahil ol ödevini at laf edersekde isteyen dondursun , yersenn
Arkadaşlar merhaba dün PC ye karantina da vakit geçmesi için oyun indirmeye çalıştım utorrent aracılığıyla , oyunu kurarken %90 larda mavi Erkan verip memory management hatası aldım kapattım tekrar denedim ve defalarca bu hatayı aldım , bu hata çözümü stopcode herşeyi denedim olmuyor denetim masasından u torrenti silerken avastın bulaştığını gördüm herşeyi sildim tekrar başlattığimda ne sildiysem geri gelmiş şekilde ve torrent direk karşıma çıkıyor. Kurtarma dan geri de almaya
çalıştım sıfırlamayada çalıştım herşeyi denedim PC yine aynı şekilde açılıyor. ne yapmalıyım ?
Eşit: SSD bozulmuş ve virüs bulaşmış aynı duruma gelenler Windows sitesindekileri yapsın olmazsa dediğim gibi SSD HDD arızası .
Üniversite için; YouTube da video izlemelik , dizi , MS Office programları kullanmalık 2500 bütçeyle laptop arayışındayim her türlü öneriye açığım
Beyler uzun ilişki yeni bitti kız arkadaşım da çok sinirlendi atmamasi gerek özel herşeyi ona uzulmemden neylere kadar yani tum herşeyi ailemi bulup teker Teker göndereceğini söylüyor ne yapmam lazım
Beyler bi kac gün önce arkadasla ev baktik gezdik ettik bi tane beğendik bu olsun dedik tutacaktik yönetici olmadığı için iptal oldu geri dönmek zorunda kaldık ben tekrar düşündüm ettim mantıksız olduğunu fiyat cok olduğunu ailemin verecegi paranin bu durumda bana yetmeyeceğini dusunmeye başlamıştım ki arkadasim evin o taraflardaymis ve bana tuttum ben diye aradi söyledi cevap veremedim ve 1300tl komisyon alınmış ben şimdi ne yapacağım bu durumda arkadaşım da yakın arkadaşım ve zaten bakarken hicbi yerde ev kalmadi diye herkes yurda çıkmıştı yanina bulacak arkadas da yok acil yardım eder misiniz
Merhabalar gençler 2.sinif makine mühendisliği öğrencisiyim okurken yajina önlisans iş güvenliği okumak veya pc programcılığı okumak isterim hangisi mantıklı sizce
Aldığım lcd tablet ekranı bozuk çıktı satıcı bana geri yolla bende yeni yollayayım dedi geri yollama ücret vs varmış ve aşırı uzun sürcek benimki gidicek o gelecek felan direk o yallasın bozuk olduğuna dair fotolar yolladım zaten ne yapmam lazım arkadaşlar acil
Oyun ve facebook amaçlı tablet arıyorum arkadaşlar kardeşim kullanıcak Maximum 400 tl ye yakın bi tablet arıyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 502
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 23.090 (Bu ay: 647)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.