Yüzbaşı
04 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 3192 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhabalar, interkom bağlantısı uyumlu olacak bir kask modeli önerir misiniz, fullface kask?

Merhabalar, aküsüz motosiklet kullandınız mı hiç? Ayakla vurdurup da trafiğe çıktınız mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı trafikte, aküsüz çıkılır mı yola?

Merhabalar. Gpu Tweak II programını OSD hata veriyordu, oyunları ve birçok progrmaı açamıyordum, daha ekran gelmeden kapanıyordu. Son Windows güncellemesinden sonra oldu. Ben de programı kaldırdım. Tekrar son sürümünü indirip kurmak istedim fakat kuramıyorum. 1605 hatası veriyor, hesap zaten yüklü yazısı çıkıyor... Cclenar ile kayıt defterleri temizliği yaptım, fakat hala aynı sonuç... Uygulamalar listesinde de görülmüyor uygulama, fakat gene de yükleyemiyorum programı... Ne yapmam gerekir başka?

Merhabalar, oyun için video kayıt programı önerir misiniz? 165Hz kayıt yapan uygulama lazım yanlız, Nvidia Geforce Experience gibi programlar en fazla 60Hz video kayıt yapıyor... OBS Studio denedim fakat 100-150 FPS birden düşüş yapıyorum kayıtta, google'dan bulduğum ayarlar daha da berbat etti, öneri ayarlarınız nedir 165Hz'de kaliteli kayıt yapabilmek için?

Merhaba arkadaşlar. Kasım ayındaki Black Friday Kara Cuma indirimlerinde üst düzey pc topladım, başka parçalar da aldım, harcadığım parayla gider ikinci el chopper motosikler çekerdim altıma. Fakat sonraki haftalar fark ettim ki indirimler göz doldurmacaymış. Çünkü sonraki haftalarda indirimli fiyatlarına düştü tekrar. Sadece aldığım ürünler değil, takip listesine aldığım onlarca ürün aynı şekilde. Hatta yeni yıla girdk, neredeyse Şubat'a gireceğiz, aldığım monitör ve anakartın fiyatı ve takip listemdeki onlarca ürünün fiyatı black friday indirimlerinde aldığımdan da ucuz! Sadece aldığım değil, takip listemde ekli olan ürünler de denk şekilde daha ucuz. Seneye black friday indirimlerinde şimdiden plan yapacaklar arkadaşlara şiddetle öneriyorum: Seneye alacağınız veya sadece takip etmek istediğiniz şimdiden takip etmeye başlayın, göreceksiniz fiyat istatistiklerini. Maalesef indirim stratejilerinde iyi dolap dümen kurulmuş. Güzel para kaldırmaları sorun değil fakat indirimlerde böyle stratejiler güdülmesi dokundu açıkçası, kendimi resmen salak gibi hissediyorum. Fiyatları uzun süreçli takip edin arkadaşlar, anlık heyecanla indirim tuzaklarına düşmeyin, para cebimize gökten yağmıyor sonuçta, dikkatli olun o yüzden. Saygılar.

Merhabalar. Ses kartıyla ilgili birkaç sorum olacaktı: 

Soru 1- Ses kartı için seçmem gereken kulaklık 7.1 olmalı mı, yoksa 7.1 ibaresi olmayan kulaklıklarla da 7.1 performansı yakalanır mı?

Soru 2- Asus Xonar AE model ses kartına 7.1 özellikli kulaklık takarken kulaklığın 7.1 ses kartının olduğu USB girişiyle mi Xonar AE model ses kartına bağlamak gerekli, yoksa kulaklığın yanında gelen USB girişli ses kartını kullanmayıp kulaklığı direkt jak girişiyle birlikte Xonar AE model ses kartına takmak mı gerekli?

Teşekkürler.

Merhabalar, monitörde ELMB özelliğini açınca ekran ışığında solma oluyor, parlaklık ve kontrastı 100 yapsam bile kurtarmıyor. Ben de mecburen ELMB'yi kapatıp Trace Free özelliğini açıp 60'a getiriyorum.. FPS oyunlarında ELMB iyi olur deniyor, fakat ekran solması heyecanımı yitiriyor... Niçin olur bu?

Not: Monitör modeli: Asus TUF Gaming VG27VQ

Merhabalar, kum boks torbasını tavana nasıl monte edebiliriz? Malzemeleri nereden bulacağız? Torbaya bağlı üç tane zincir ve onları birleştiren uçta çengel var, o kadar. Başka malzemeye gerek var mı, neler yapmam gerekir?

Merhabalar, 7.1 Gaming kulaklık olarak hangisini önerirsiniz, iki farklı model kullandım, şimdi daha iyisini arıyorum? (bütçe max 1500 TL)

Merhabalar, FPS oyunlarında 165 Hz bir monitörde şu iki özellikten hangisi tercih edilmeli (İkisi aynı anda seçilemiyor)?

-Trace Free

-ELMB

Not: Monitör marka ve model: Asus TUF GAMING VG27VQ

Hakkında
Meslek: Pres Operatör
İlgi Alanları: Motosiklet (Falcon Freedom 250); Oyun (Battlefield 1, Valorant, Total War: Warhammer II; Kitap
Forum İmzası:
Falcon Freedom 250
TUF GAMING Z490-PLUS (WI-FI)-InteL Core I7 10700K-Liquid Freezer II - 280-GSKILL 16 GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16-Asus DUAL-RTX2070S-O8G-EVO-Asus TUF GAMING VG27VQ
Forum İkinci El İmzası:
Falcon Freedom 250
TUF GAMING Z490-PLUS (WI-FI)-InteL Core I7 10700K-Liquid Freezer II - 280-GSKILL 16 GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16-Asus DUAL-RTX2070S-O8G-EVO-Asus TUF GAMING VG27VQ
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
gm
Operatör
turkcell
Oyun Platformu
PC
Steam
Daimon88
Ses Sistemi
Edifier
İşlemci
Intel® Core™ I7-10700K
Anakart
Asus TUF GAMING Z490-PLUS (WI-FI)
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus DUAL-RTX2070S-O8G-EVO
Origin ID
Daimon1988Pontus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.322
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 80.493 (Bu ay: 3.679)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.193 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.