N

Yüzbaşı
26 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 334 (Bu ay: 22)
Gönderileri

Adamın yurtdışı politikaları Atatürk'e eşdeğer neredeyse fakat ülkedeki ekonomi ve eğitim sorunu bir türlü çözülemedi.

Üniversite sınavsız olsun dedik. ders çalışmıyorsun gibi türlü bahaneler uydurdular. Şimdi hunharca para yatırdığın YKS sınavında aldığın yüksek puanla okula bile yerleşemiyorsun. Gurur duymalısın.

ŞİMDİ SEN DÜŞÜN Z KUŞAĞI OYUM AKP'YE

KUDUR.

Evet yanlış duymadınız bi dandik minicooper 600bin tl.

Asgari ücret ne 2 küsür. Boşa kürek sallıyor millet. yazık...

Yemeksepeti pizzahuttan bir pizza sipariş vereyim dedim 1 saat oldu yok. yemeksepeti müşteri temsilcileri offline. pizzahut genel merkezini arıyorum adamlar avmye yönlendirmişler avmler hafta sonu kapalı bu adamların g*** haberi yok. birde franchise firma. Gerçekten ülke başı boş gidiyor bakalım sonumuz hayrolsun.. Denetende yok denetimde.

Şimdi diyeceksiniz ülke ile ne alakası var bu soruna benzer her hafta bir sıkıntı yaşıyorum insanlar iş yapmak istemiyor saygısızlık almış başını gidiyor adam suçlu ben suçluyum demiyor. Büyük firmalar ne paraların üstüne yatıyor. Bence devlet ufak tefek insanlarla uğraşmayı bırakıp şu büyük firmaları denetlese vatandaştan alacağı verginin iki katını alır..

Bu nedir kardeşim en basitinden bi minicooper bineyim diyorum 600 bin tl yuh.

Çalışmayın la boş boş gezin hiç olmazsa kafanız rahat yaşarsınız.. Sırf bu yüzden eğitimime bile ara verdim. Avrupadaki paspascı porsche alabiliyor ama Türkiyede 4 tane Üniversite bitirsen alacağın maaş taş çatlasın 5kyı geçmez. Karnın tok olur ikide şak şak yaparsın Robot gibi sabah gel akşam git eve. Oda makamcı değilsen.

Ohal bu virüsü çözer ancak. 40bini geçti vaka tam kapanma şart. Şehire askermi iner yoksa dışarı çıkanı vururlarmı artık bilmiyorum işler saçma sapan hal aldı böyle giderse ülke kırılacak insan kalmayacak. Bügün hala maske takmayanlar vardı markette resmen battıkça batıyoruz.

Konu Silinebilir.

Çinde yok sebebi nedir?

Arkadaslar ailemde bir problem var. Babamin taksi plakasi var kendisi baska birinin uzerinden diger kardesime vermek istiyor. biz bunun onune nasil engel olabiliriz. resmen biz kardeslerinden mal kaciriyor. bu konu hakkinda fikri olan varmi.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 5 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.450
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 117.060 (Bu ay: 13.649)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.928 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.