Yarbay
13 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 452 (Bu ay: 19)
Gönderileri
4 gün uzaklaştırma yedim cok zor geçti neyse ki bitti :)
Beyler ne kadar rapor etsem adamlar ban yemiyor maçı 10 a 1 yaptık hile yok sonra karşı taraftaki adam triggermi ne ondan açtı 16 14 kaybettik 71 kill aldı maç üzerinden 5 gün geçmesine rağmen bugün profiline baktım ban yememis daha etkili bir rapor yöntemi varmı

Ben 469 saattir oynuyorum iki kere rütbem silindi keleşe kasana kadar o kadar emek veriyorum boşa gidiyor
Teklif edip değerinizi düşürmeyin egolarını şişirmeyin bırakın canları cehenneme
Merhaba arkadaşlar

Okulda bir süredir takip ettiğim kız vardı ara ara bakışıyorduk ama bir ilgisi varmı yokmu bunu çözememiştim sürekli kalabalık bir şekilde takıldıkları için yanına gidemedim belki doğru olmaz diye

Sınıftan kız arkadaşım var onu gönderdim konuşması için tanışmak isteğimi söyleyecekti söyledi de umutluydum ama aldığım cevap sevgilisi yokmuş ama konuştuğu bir kişi varmış

Neden hep böyle oluyor arkadaşlar bir taktik verin şimdiden teşekkürler :( 😭
Sistem toplamak zorunuza gitmiyormu yakın zamanda 1050ti aldım evlat acısı gibi geldi
Arkadaşlar bu nasıl iştir her ay zamlanıyor elektrik bu ay en fazla 110 120 gelmesi gerekirken 160 lira gelmiş yani bir televizyon bir bilgisayar bu kadar yakmaması lazım :@ lütfen cevapları esirgemeyelim
Merhaba arkadaşlar daha öncede konu açmıştım ekran kartımı guncelleyecegim konusunda tavsiye istemiştim rx470 te karar kılmıştım ancak gel gör ki vatan da msi gaming rx 470 4g 880 kusur TL iken bugün baktım 1050 TL olmuş bu kadar zam gerektiren dolar artışı da olmadı indirim İnternete özel diye tabirde yoktu normal fiyat olarak zannetmiştim zaten kartın ederi en fazla o kadar

Bu durum fırsatçılık değilde nedir

Şimdi diyeceksiniz neden illa vatan çünkü bir kısmını nakit ödeyip kalanı karta taksit yaptiracaktim bunu yapan başka yer yok :(

Nasıl yapmalıyım arkadaşlar bir akıl verin
Arkadaşlar msi rx 480 8gb karta 500 watt power yetermi

Power şuhttp://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-litepower-black-edition-500w-guc-kaynagi.html
Bu söz koca bir yalan beyler iki senelik ilişkim bittiğinden sonra iki buçuk yıldır ayrıydık son zamanlarda ara ara konuştuk ancak o sicakliktan eser kalmamıştı
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Lenovo
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.909
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 12.987 (Bu ay: 965)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21.136 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.