Çavuş
12 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B081R1W4Y7/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1

bence iyi fiyat annenize eşinize dostunuza hediye alınabilir tek kalmış ürün 224tl normalde kargo ile 313,59 oluyor amazonda kargo ücretinden düşüğe yararlanacak olan var ise ona daha uyguna gelir .ilk defa galiba sıcak fırsatlara bir konu açtım daha uygunu var ise konu direk silinebilir hoşçakalın dostlar hocam'lar :)

Cehennem insan için var.
TÜRKNET KULLANIYORUM 3 AYDIR , MODEM TURKTELEKOMUN AIRTIES VDSL MODEMİ 3/4 YILLIK OLABİLİR
SIKINTI ŞU ARKADAŞLAR
PS4 TE PES 2020 OYNUYORUM VE TV WİFİ İLE BAĞLI İNTERNETE , VE SIK SIK BAĞLANTI PROBLEMLERİ YAŞIYORUM
DONMALAR GECİKMELER VS

BENİ BU DERTLERDEN KURTARACAK VDSL MODEM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.
İYİ BİR KAMPANYA BAYADIR YOK DEODORANTLARLA ALAKALI , VARSA BİLEN KONUYU CANLANDIRIN ARKADAŞLAR.
AKLIM FİKRİM ALMIYOR ABİ NASIL ÜLKE MİLLİ TAKIM HOCASI ÜLKE SINIRLARI İÇİNDE FUTBOL OYNAYAN (NAZIM SANGARE) BİRİNİN TÜRK OLUP OLMADIĞINI BİLEMEZ. YAZIK ÇOK YAZIK .
https://www.carrefoursa.com/tr/ulker-cikolata-findikli-kare-70gr-p-30095821

TANESİ 2,30TL YE GELİYOR 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI İLE DAHA UCUZUNU GÖRMEDİM 100 TL ÜZERİ 5 TL İNDİRİM YADA 200 TL ÜZERİ 25 TL İNDİRİM FIRSATLARI İLE DAHA CAZİP HALE GELEBİLİR ,SAYGILAR ...İLK DEFA BİR FIRSAT KONUSU AÇTIM HATALAR OLURSA AFFOLA.
arkadaşlar Asus X550LC XO095H Notebook artıları ve eksileri nelerdir kullanan varsa yazabilirmi
Hakkında
Forum İmzası:
Herkes; Cennettte doğar, Azrail; Cehennemde büyür ,Benim gibi ...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 227
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 7.655 (Bu ay: 941)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.