Yüzbaşı
02 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Daha önce izlediğim bir programdı mesela her şeyi daha ucuza yapmayı gösteriyordu bir irlandalı ile amerikalıydı hayattan bilgiler veriyordu hatta bir bölümünde yatak satıcısından yüzde 50 daha ucuza yatak alıyordu bilen arkadaşlar programın adını söyleyebilirmi?

Diğer bölümünde bitkilere poşet geçirip ordan su elde ediyordu kaos halinde ne yapılması gerektiğini gösteriyordu bir bölümünde garson olarak çalışıp çalıştığı yerin cirosunu arttırıyordu adı bir türlü aklıma gelmiyor

http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/b450m_s2h#support-dl

Arkadaşlar B450M S2H anakarta sahibim.Şu chipset driver larından hangisini kurmalıyım? Windows sürümüm 1909 bu arada.

Ve ekran kartı güncelleştirmesini yaptım başka hangi güncelleştirmeler yapılmalı pek bilgim yok malesef yardımcı olursanız sevinirim.
Daha önce sipariş verenler,bu konuda bilgisi olanlar varmı arkadaşlar? Pazar günü saat 17:30 civari sipariş verdim hala hazırlanma sürecinde kargoya verilmedi.
Merhaba bilgisayar işlerinden çok anlamam malesef.Şöyle bir sistem sizce bu fiyata makulmü? Bugün sipariş vericem ve eksik yada yanlış birşey varmı diye size danışmak istedim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden çok çok teşekkürler.
https://www.itopya.com/teknoking-amd-ryzen-2700x-gigabyte-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-16gb-dd4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

Yaklaşık 5-6 yıldır kullandığım laptopun çeşitli sıkıntılar göstermesiyle şu bilgisayarı buldum açıkçası beni uzun bir süre götürecek sağlam bir oyun bilgisayarı arıyorum ancak bu işlerden pek anlamamaktayım.Tavsiye edermisiniz bu kasayı?

Ve fiyatını hakediyormu?

Yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Selam arkadaşlar.Laptopum bozulduğu için masaüstü bir sistem toplamak istiyorum ancak bu işlerden hiç anlamam.Genelde Lol,Fortnite ve belki pubg oynarım sanırım.Bu oyunları takılmadan 60 fps oynayabileceğim bir pc toplayabilirmisiniz.Dediğim gibi bu işlerden hiç anlamam o yüzden bilgili birilerine danışmak istedim.Fiyat maksimum 4 bin ancak ailemede çok yük olmadan bişeyler yapmak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak ikinci el parçalarda olabilir hiç farketmez hatta 2.el düzgün,bozulmayacak direk kasada alabilirim (Ankarada oturuyorum)
Görünce çokta şaşırmadım.Osmanlı şehzadeleri tahta geçtiği gün hutbe okutup sikke bastırırdı.Hutbe okuttumu bilmiyorum artık görsemde şaşırmam mâlum memlekette hiçbir şeye şaşırmıyoruz artık.

Bu konudaki görüşleriniz neler?
-Uzun zamandır elektronik eşya almıyorum üniversite öğrencisiyim idare etmeye çalışıyorum vs.Memlekete geldim laptopta sorun olmuş termal macunu bitmiş fan tozlanmış teknik servise götürdüm bakım yapılacak dedi sadece termal macun yenileyip fan tozunu aldı benden 110 tl para aldı.

-Kardeşimin tableti kırılmış sorduk 360+kdv ye yaparız diyince mediamarkta gidip yeni tablet alalım dedik 1 sene önce 300 liraya aldığımız tablet 500 lira olmuş dahada ucuzları çer çöp olduğu için mecbur aldık.Laptopa bulabildiğim en ucuz soğutucudan aldım o da 75 liraydı.Bitanede kulak içi kulaklık aldım (50 tl ye kulaklıkmı olur?) Bide kettle aldık toplamda 710 tl tuttu sadece 4 parça bişey aldık.Millet acaba görmüyomu bu durumları yada görüyoda umrundamı değil çok kanıma dokundu açıkçası 1 ay çalıştığım paranın yarısını bunlara verdim ihtiyacım olmasa almam da mecburiyetten aldık.Hâla ekonominin iyi olduğunu savunanlar hangi akla hizmet savunuyolar gerçekten kafayı yemek üzereyim.
İstanbul, Gazi, İnönü, Anadolu, Selçuk, Erciyes üniversitelerinin de bulunduğu 13 üniversitenin bölünmesini ve 20 yeni üniversite kurulmasını düzenleyen tasarı Meclis Genel Kurulu’nda görüşülerek yasalaştı.

Kanuna göre, Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Malatya Turgut Özal Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Samsun Üniversitesi, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tarsus Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi adlarıyla 16 devlet üniversitesi kuruluyor.

Ayrıca, Ankara Medipol Üniversitesi, İstanbul Atlas Üniversitesi, Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi, İzmir Tınaztepe Üniversitesi adıyla dört yeni vakıf üniversitesi açılıyor.

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
10 yıldır heralde ilk defa bu kadar düşük görüyorum.Fb 76 gs 84 e kadar düşmüş.Ligdeki oyuncuların neredeyse tamamı değer kaybetmiş.Taraflı olabilirmi acaba?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 613
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 30.219 (Bu ay: 385)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 372 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.