Binbaşı
04 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
49 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinebilir
Aracımın Tüm bakımlarını Yetkili Serviste 15.03.2012 Tarihinde yaptırdım. Tamamen orjinal değişen parçası yok. Eşe Dosta gidecek tabiri bu araç için doğru bir kelime olabilir. Sigara ve alkol kullanmadığımdan dolayı aracın içide gereğinden fazla temiz. Sadece BMW 3.16İ 2006 model ve üstü bir araç alacağım için satıyorum.

Hayırlısı olsun..

Tel: 532 392 67 46

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-garaj-arabasi-2006-model-hdi-407-78681804/detay
Arkadaşlar Merhaba ,Öncelikle pesevo ve tüm forum siteleri dahil bu sorunun çözümünü çok aradım ,ama hiç biryerde gerçekten sorunun tam çözümüne ulaşamadım ...

Oyunu Lcd Tv ile oynuyorum ve her sene olduğu gibi full ayarlar ve 1920x1080 çöz..

Sistemdeki ekran kartım 5870 matrix... Oyun tabiki yüksek fps değerlerinde çalışıyor fakat ,çok akıcı olmasına rağmen saçma sapan tekliyor hızlanıyor,Bu oyun 1920x1080 çözünürlükte sanıyorum sorunlu diğer çöz. hiç bir problem yok...

Kendi bilgisayarlarınızda da deneme şansınız varsa veya bu problemi yaşayan arkadaşlarım konuyu okursa yardımcı olmalarını rica ederim

Saygılar
Merhaba arkadaşlar bugün sistemimi bitiriyorum ÇİFT GTX 460 için High Power Absolute 650 W yeterli olurmu?

EDİT....Sorunun cevabı EVET tir...
...
Arkadaşlar 2.2 turbosim kullanan varmı ,sorunsuz bir şekilde ,varsa turbosimi kaç liraya aldı
Arkadaşlar 3G ÜST VE YAN TUŞLAR ÇALIŞMIYOR ne yapabilirim ürün yurt dışı , turbo simi çıkarırken oldu bir baktım tuşlar gitti delirecem arkadaşlar,neresi yardımcı olur kvk ya göndersem yardımcı olurlarmı ?

iphone servislerine hiç güvenmiyorum saçma sapan fiyatlar çekiyorlar ,neresi derdime çare bulabilir
Merhaba arkadaşlar elitimde oyunlarda ara videolar da (OYUN İÇİNDE HİÇ SORUN YOK) örneğin star wars oynarken ara video girdiğinde ve bir iki oyunda daha takılmalar oluyor yardım edebilcek arkadaşların önerilerini bekliyorum

NOT:cd ler temiz çiziksiz 1x de yazılmış...
arkadaşlar şimdi de lcd tv ye mini dvi dönüştürücü ile bağlıyorum ve sesi nasıl tv ye aktarırım veya z5500 var diyelim bunun bir yolu olmalı yardımlarınızı bekliyorum saygılar
SİLİNEBİLİR
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PlayStation
Takım
Beşiktaş
PSN ID
meroboy
Xbox Live GamerTag
merih
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.193
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.019
Konularının görüntülenme sayısı: 207.213 (Bu ay: 405)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.