Binbaşı
04 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
üniversite zamanında bekar evinde turkcell supoeronline fiber kullanıyordum ancak evlendikten sonra eve iş getirmemek için internet bağlatmadım. ihtiyaç durumunda hotspot işimi görüyordu.

ancak şimdi çocuğun online dersleri başlayacak haftaya mecbur kaldım bir internet bağlatmam gerekiyor.

apartmanda hangi sağlayacının altyapısı var onu da bilmiyorum. nerden öğrenebileceğime baktım ama göremedim de ilk bakışta. kablonet, superonline fiber yok gibi (fiber nerede gibi bişeyden baktığımda)

16-24 mbps civarında bir bant yeterli gibi. sınırsız ve taahhütlü olabilir.

ekstra hizmete ihtiyacım yok, gerekirse netflix vs ayrıca alırım diye tahmin ediyorum. kurumsal turkcell platinumdaki bir çok servis var zaten.
bir sürü sağlayıcı var ve zamanım kısa olduğu için çok detaylı araştıramadım. biraz hazırlıksız soru soruyorum o yüzden, kusuruma bakmayın.

yardımlarınızı bekliyorum.
merhaba arkadaşlar,

eşime ikinci araç olarak otomatik bir araba bakıyorum. park kolaylığı ve otomatik olmasından dolayı smart alternatifler arasına girdi. 30-35bin civarı bir bütçem var.
smart nasıl bir araçtır kullanmış olan ve yorum yapabilecek birileri var mıdır?

bütçe aralığımdaki araçların çoğu 200bin km üstü. aracın motoru nasıldır, ayrıca parça, bakım maliyeti gibi konularda nasıldır fikrinizi alabilir miyim?
Merhaba arkadaşlar,

İzmir'de dünden beri etkili olan yağışlar sonucu bugün çatı/teras kattaki evimi su bastı. Apartmanın gideri tıkanmış sanırım su gidemediği için terasta 30cm civarı birikmiş ve kapılardan eve alt kata inip salonu rezil etmiş. Duvarlar parkeler halılar tüm klasik mobilyaların ayakları gitti.

2 sene önce ziraattan kredi çekerek aldım. Konut sigortası var. Aradık yarın eksper gelecek.

Ne yapmam gerektiği konusunda acil yardımınıza ihtiyacım var.
Bilgisi olanlar yönlendirme yaparsa çok minnettar kalırım.
Merhaba, geçtiğimiz dönemde bir ev aldık çok şükür. Çatı katındaki odada eski tip bir şömine alanı var. Aktif olarak kullanalım bu kış dedik ama kapağı falan olmadığı için de yakmaya çalıştığımız ilk seferde fena halde koku içerde kaldı.

Aldığımız adam çekmesinde sıkıntı yok demişti. O tarafta bir sorun olmadığını düşünüyorum.

Ama yakacağımız odun vs için sıkıntı yaşamamak için nasıl bir şey yapmak gerekir.

İzmir'de bu konuda yardımcı olacak yer önerisine de açığım. Komple kırdırıp yeni sistem bir şömine yapmak için yatırım yapacak durumum yok malesef.

Isıya dayanıklı cam içeren bir kapak vs olmalı sanki ama emin değilim.
Merhaba arkadaşlar,
Şirket aracı olarak ikisinden birini tercih edicem. İkisi de dizel otomatik versiyonları olacak. Donanımlar başlıkta dediğim gibi Scoda Octavia Optimal ve Toyota Corolla Touch donanımları.
Bana kalırsa Scoda Octavia bir adım önde. Sizin tercihiniz hangisi ve neden olurdu?
Ben corolla nın tipini de beğenmiyorum. Octavia hatları daha oturaklı bir görüntü veriyor sanki. Donanım olarak da belirtilen paketlere bakılırsa bir tık daha iyi. DSG önemli ama zaten filo aracı olduğu için çok problem etmiyorum.
Octavia olarak karar vericek gibiyim sizce doğru mu yapıyorum. Teşekkürler şimdiden
Merhaba Arkadaşlar,

uzun zamandır merkezi sistemde hiremco hd uydu alıcımla türksat kanallarını izliyordum. Yeni eve taşınıyoruz ve ordaki sistem merkezi değilmiş.
dolayısıyla komple bir sisteme ihtiyacım var ve bu konularda çok bilgili de değilim. detaylı araştırma yapacak zamanım da yok. hızlıca alıp takılması lazım taşınmadan önce.

Çanak + 4lü LNB + receiver

hiremcoya ek bir tv için de ayrıca bir receiver alıcam.

Turksat dışında diğer uydulardan görüntü izlenmeyecek. O yüzden çok üst düzey bir sisteme de ihtiyaç yok sanırım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hatta İzmir'den malzeme ve montaj konusunda da yardımcı olacak birileri varsa daha da iyi olur.

şimdiden çok teşekkürler.
merhaba, ev almak için haldır haldır bakınıyorum ama sahibinden ev bulmak oldukça zor. emlakçılar her yeri ele geçirmişler.

kendim gezip bir iki ev buldum ama emlakçıları araya sokmak istemiyorum. Ev boş bu arada. adres bilgisinden o ev için yapılmış herhangi bir kargonun alıcı bilgisine, su veya tüp dağıtımdan bakılarak abone bilgisine ulaşabilir miyim?

İçinizde böyle bir yerde çalışıp yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim.
merhaba turkcell yedek hattıma uzun süredir bakiye yüklemediğim için komple kapatmışlar.

bu hattı en sorunsuz ve masrafsız şekilde nasıl geri açtırabiliriz.

numara taşıma falan da olur. zaten hattın aslı aveaydı turkcell e taşımıştım.

yani bim,ptt cell ne olursa olsun hattı açtırayım bi şekilde en maliyetsiz şekilde.

yardımcı olabilir misiniz
merhaba arkadaşlar,

paketimin sadece internet kısmı güncellendi dakikalar nedendir bilinmez güncellenmedi.
şimdilik idare etmek için günlük paketlerden bulayım diyorum da. pepsinin günlük hediye paketi sadece turkcell içi, heryöne hediye dakika veren bir kampanya vs var mı?

çok acil ihtiyacım var.
merhaba arkadaşlar,

advance hesap için verdiğim fatura talimatı normalde 20-25 olmasına rağmen bu ay elektrik dağıtım şirketi geç okuduğu için 1 hazirana sarkmış.

çok acilen ay sonuna kadar son ödemesi olan bir faturaya ihtiyacım var.

yarcımdı olabilecek var mıdır?
Hakkında
Forum İmzası:
SEEING IS BELIEVING
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar: notyetkt(p910i sattım) ,esnafim35,nevrium(6230i sattım),Time_Force(w810i - w710i takası), SkY_Line(kulaklık ve hafıza kartı sattım), eckaraca(7250i sattım) muuusti(n80 ve bluetooth kulaklık sattım), coolfire01(S.E flaş), ISLAMBOL(iPhone 3G 16GB sattım), kebab(ETEN M700 - Nokia 5610 takası), patiklitospaga(Lenovo K3Note sattım),lvz23(Samsung Tab 3 7.0 sattım)

Çek Alışverişleri: calculus07, Yasin Eskici, Ahmet_Es,Evrekas,Soickan,frosine,soon,BreakBeaT,çaylaq,Diricans_RM ,darkstone78,kuytu,turkuaz50,pvp_headshot,selo224,HEADLESS,ofsayt osman,victorist,mulanbu,benliharun,by_mecova,dedebaba001,kidon1903,zaptiye05,teacheroffclass,lovermad,oak_tree........

problemli çek alışverişi: razorr8
Hakkımda:
SEEING IS BELIEVING
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.245
İkinci El Bölümü Mesajları: 337
Konularının görüntülenme sayısı: 49.255 (Bu ay: 406)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.