Yüzbaşı
25 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Günlük kullanım,film-oyun amaçlı 21 veya 23 inc monitör arayışındayım.Genellikle oynadığım oyunlar cs-go,lol,ets2,bf1,pubg tarzı oyunlar.Aklımda Asus vp239h modeli var.Bütçem max 650 lira.Önerilere açığım şimdiden teşekkürler.
Önceki mesajları yükle diyince uygulamadan atıyor cihaz 6s sürüm ios 10.2.1
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak.Malum site üzerinden bilgisayarımı koymuştum ilana.Alıcı çıktı anlaştık fiyatta lakin ürünü kendisine ptt kapıda kontrollü ödeme ile göndermemi istedi hem sen rahat ol hem ben rahat olayım hesabında.Tamam dedim olur.Daha önce hiç kullanmadım ptt kapıda kontrollü ödemeyi.Şimdi ben gitcem ptt ye kapıda kontrollü ödeme ile kargo göndermek istediğimi söyleyeceğim ve ürün karşılığında şu parayı alacaksınız diyeceğim değil mi ? Alıcı kargoyu açacak ürünü inceleyecek ve parayı ptt görevlisine takdim edecek.Senaryo bundan ibaret değil mi ? Emin olmak için soruyorum.Adama tc kimlik iban vercektim önce parayı at hemen kargolayayım diye ama baya ısrar etti bu şekilde yollamam için.Daha önce bu şekilde kargo yollayan veya alan varsa yardımcı olabilir mi ?
Cihaz: 6s
İos Sürümü: 9.3.3
Arkadaşlar biliyorsunuz ki paypal ülkemizden çekildi.Ön ödemeli kart arıyorum yani yükle harca mantığı.Tek alternatif ininal midir ? Varmı baska önerebileceğiniz ön ödemeli kartlar...
Dün sol kolumdan 3 tüp kan alındı.Benek sayısı 1 taneydi oda iğnenin sokulduğu yer.Şimdi bi baktım bi kaç tane olmuş normalmi sizce ?
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi yarın Türk Telekom ofisleri açık mıdır ?
Dün 2 tane oyun aldım ürünü onayla dedim dünden beri "Para, 24/09/2015 tarihinden sonraki ilk iş günü 17:30'a kadar aktarılacaktır." yazıyor bugün aktarılması lazımdı benlik bir durum var mı yoksa gittigidiyorla alakalı mı? pasoligle yaptım alısverisi.
Dün bayağı bi akciğerim ağrıdı 2 saat uyudum ağrıda azalma oldu.Nefes darlığı yaşadımda bugün nefes darlığı yaşamadım.Kanlı balgam veya omzumda ağrı yok baska bi yerimde bişey yok.Ağrı uyandıktan 10-12 saat sonra yavas yavas nüksediyor.Korkudan 2 gündür sigara ağzıma sürmedim hatta bıraktım.Sizce hastaneye gitmelimiyim Allah korusun kanser falan olmayayım ?

Edit:İmla
https://www.youtube.com/watch?v=3wsf4gEVMZo

İzlenesi bir video.Beyaz gömlekli abimize bir alkış

Not: akpli değilim Muhsin Yazıcıoğlu ölmeden önce onu desteklerdim şimdi hiçbir partiyi desteklemiyorum lütfen parti kavgası yapmayalım
Hakkında
Forum İmzası:
Ryzen 5 1600 - Asrock Fatal1ty X370 Gaming K4 - Gskill TridentZ 16GB 3200 MHZ CL16 @2933MHZ - Msi Gtx 1050TI 4GB GamingX - WD 1 TB BLUE 7200RPM - Zalman Z3 Plus - CoolerMaster Masterwatt Lite 600W 80 @12V 552W
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
İşlemci
AMD
Anakart
ASRock
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 445
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 10.738 (Bu ay: 378)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.