Yüzbaşı
18 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 1270 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Xiaomi Redmi Note 5 kullanıcısıyım ve çift uygulamalarda Whatsapp ile alakalı bir sorun yaşamaktayım.
Ayarlar kısmındam çift uygulama olarak klon whatsapp'ı seçiyorum ve menüye geliyor ,
Tel no , isim vesaire girdikten sonra doğrulama için sms ile bir kod alıyorum
Gelen Kodu girip klon whatsapp'ı aktive ediyorum fakat bu seferde ASIL whatsapp deaktive oluyor ve ASIL whatsapp için görseldeki doğrulamayı istiyor.
Yine sms ile kod geliyor doğruluyorum fakat bu seferde klon whatsapp deaktive oluyor ve doğrulama istiyor.

Özetle çift uygulamada whatsapp kullanamıyorum.
Bu gibi bir sorun yaşayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Şimdiden Teşekkürler ..

Forum üyelerinden Sonicman arkadaşımız malesef Akut ALL Lösemi hastalığına yakalanmış olup tedavisi İstanbul Bahçelievler Medicalpark Hastanesinde sürmektediir..

Arkadaşımızın AB rh + trombosit yani Beyaz Kan'a ihtiyacı vardır ..

İstanbul'da olup yardımcı olabilecek forumdaşlar lütfen iletişime gecsinler ..

Tolga Türkmendağ 0535 460 00 93 ( Bahçelievler Medicalpark Hastanesi 11. kat )

Babası Cemil bey : 0537 287 91 65

Konunun açılması gereken yer burası değil fakat arkadaşımız en çok Ekran Kart bölümünde aktif olduğu için diğer bölümlerin yanında konuyu burayada açmak istedim ..

Forum üyelerinden Sonicman arkadaşımız malesef Akut ALL Lösemi hastalığına yakalanmış olup tedavisi İstanbul Bahçelievler Medicalpark Hastanesinde sürmektediir..

Forum üyelerimizden Sonicman arkadaşımız malesef Akut ALL Lösemi hastalığına yakalanmış olup tedavisi İstanbul Bahçelievler Medicalpark Hastanesinde sürmektediir..

Evet arkadaşlar bende sistemi satılığa çıkarıp intel'e geçiyorum .. İntel sistem konusunu biraz araştırdım ama sizlere de bir sormak istedim ..

Oyun olarak sadece BF4 Multi oynuyorum .. daha önce 290 Tri-x ve daha sonra 280 CF olarak kullandım sistemi ama bundan sonra tek 280 olarak devam edeceğim !

Tavsiyelerinizi bekliyorum .. 4690k vs 4790k / GİGABYTE GAMİNG 7 vs ASUS HERO VII .. finans sıkıntısı yok ama siz yinede önereceğiniz ikilinin artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim ..

Şimdiden teşekkürler
Konu başlığında da yazdığım gibi ülkemizde pek stoklarda olmayan
( Sanırım bir tek Vatanda var ..http://www.vatanbilgisayar.com/r9-280-directcu-ii-top-3gb-gddr5-384bit--amd-radeon-dx112-ekran-karti.html ) bu kartın Bios'unu arıyorum ..
Asus hd7950 kartıma 280 Biosu atmayı deneyeceğim ..
7950 ve 280 ikilisinin 1792 shader olması , 7950 ye 280 biosu atmayı mümkün kılar gibime geliyor ..
ASUS R9 280 sahibi arkadaşlardan paylaşım bekliyorum ..

NOT 1 : ARKADAŞLAR BİR UYARI !!!
KONUYU , HADİ HEP BERABER 7950 KARTLARIMIZI , R9 280 YAPALIM MANTIĞIYLA AÇMADIM .. KENDİ KARTIMI FLASHLADIM VE TECRÜBEMİ PAYLAŞTIM ..

PM DEN BİOS'U İSTEYEN ARKADAŞLAR VAR , BU BİOS FLASHLAMA İŞLEMİ ESNASINDA BİR SIKINTI OLURSA KART GARANTİ DIŞI KALIR ..
HER NE KADAR DUAL BİOS ÖZELLİĞİ OLSA DA SIKINTI DURUMUNDA TEKRAREN YAZIYORUM KART GARANTİ DIŞI KALIR ..
BEN AYNI MARKA HATTA AYNI KART DİYEBİLECEĞİM BİR KARTI FLASHLADIM ..
SIKINTI DURUMUNDA BANA GELİP EKŞİMEYİN SONRA :))

NOT 2 : ELPİDA RAMLİ KARTLARDA DENENMESİN .. UYMUYOR !!! http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=92319931
Evet arkadaşlar bugün 1 yıldır kullandığım 6300 ü satmış bulunuyorum vede yarın 8350 yada 9370 ikisinden birini alacağım .. öneri , tavsiye vs bekliyorum ..
Yarin sapphire 290 Tri-x almayı düşünüyorum ..
Başlıktada belirttiğim gibi işlemci fx 6300 , 4.6 ghz oc lu ..
Sizce işlemcim Tri-x için yeterlimi yoksa 8350 'ye terfi şart mıdır ?
Birde psu için bir sorum olacak .. imzamdaki psu 12v kanalından 504W veriyor , onada terfi gerekir mi , her iki koşuldada ( 6300 / 8350 ) ..
Eminim benim gibi Asus 290 DirectCU II bekleyen birçok arkadaşımız vardır.
Sapphire , Gigabyte , Powercolor gibi markaların 290 serisindeki özel tasarım modelleri geldi fakat hala Asus'tan ses seda yok.
Bilgi sahibi arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyoruz ..

http://www.asus.com/Graphics_Cards/R9290DC24GD5/

Hakkında
Forum İmzası:
[color=
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞLERİM : FIREWALL , senol28 , omertr33 , elihen , DriftRacer , EmrePlvc , Quarysma , berkbozkus , darqdaqqer , ArchLord , xX.3B.Xx , drserk , fenomenhaa , KUMANDANASKER , Mene , UnReAL_BoY , huzeyfe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 616
İkinci El Bölümü Mesajları: 89
Konularının görüntülenme sayısı: 31.361 (Bu ay: 266)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.