Teğmen
29 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 124 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Dün geceden itibaren bazen 2-3 saat kesintisiz bazense ara ara çıkan garip ve yüksek bir ses var. DVD Room'u uzun süredir kullanmıyorum ve bu garip sesin niye çıktığına da anlam veremedim bu ses bayağı rahatsız edici bir ses. Nasıl bu sesi düzeltebilirim? Telefonum 8 yıllık bir telefon olduğu için video çekiminde kaynak ses dışında bir seste kendi çıkarıyor. Videoyu sesin dvd room'dan çıktığını öğrenmeden önce çekmiştim.

Herkese merhabalar iyi ve hayırlı bir gün diliyorum. Benim uzun süredir aklımı kurcalayan ve internette üzerine araştırmalar yapıp sonuç alamadığım bir konu var. Bunu da sizlere sormak istedim belki bilen vardır beni yönlendirir diye. Aklımı kurcalayan soru şu google playe çıkan yeni(son) oyunları nereden görebilirim? Yeniden kastım 2-3 haftalık değil ciddi manada google playe 31.10.2019 tarihinde ABC oyunu en son çıkan oyun gibi gösteren bir panel var mı veya son çıkan oyunları nasıl bulabilirim? Çünkü bazı oyunlar var +1bin indirme ama +1bin olduğu için çok nadir denk gelme şansım oluyor ismini aramadığım ve anahtar kelimeleri kullanmadığımda taktirde çıkmaları pek mümkün değil.

Bilen bilir Steam de yeni çıkanlar diye kategori vardır orada tam benim aradığım son çıkan oyunları gösteren bir panel var ve orada da liste halinde oyunlar yer alır. Anlatmak istediğimi tam olarak uzun da olsa anlatmışımdır diye düşünüyorum. Umarım sorumun cevabını alırım. Örnek resim steamde bahsettiğim kısım.

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Yanlış yerdeyse moderatörlerim taşırsa sevinirim kusura bakmayın ayrıca..

Game Dev Tycoon oyunu'nun dil dosyasını açmak istiyorum ama .pak dosyası içinde ses + dil dosyaları olsa gerek ve bu dosyayı açamadım.

Nette biraz araştırdım. .pak dosyasını .rar uzantısı yapıp açabileceğimi söylediler olmadı. Winrar ile açabileceğimi söylediler açılmadı arşiv hasarlı dedi. sonrasında winzip ile açmamı söyledi bir başkası onuda denedim yine olmadı.

Ben bu .pak dosyasını nasıl açarım yardımcı olursanız çok makbule geçer. :)
Hakkında
İlgi Alanları: Grafik Tasarım
Forum İmzası:

İlk kural SAYGI. 🌹
Hakkımda:

İlk kural SAYGI. 🌹
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 231
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 383 (Bu ay: 140)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 162 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.