Binbaşı
15 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Crackli sürüm bulunan PC ye format atıp orjinal( windowsun kendi sitesinden indirip) Win10 yüklemeye çalıştım. Format öncesinde sürüm yükseltme falan birşeyler sordu; onu değil de diğer seçeneği seçtim, temiz kurulum yazıyordu sanırım. Direk diskleri komple sildim o şekil sıfır bir kurulum yaptım sanırım. Ancak format sonrası bilgisayar adı kısmında DESKTOP-IPICVAK şeklinde değişik birşey yazıyordu, değiştirip istediğimi yaptım ancak format sonrası böyle bir adlandırma doğru mu? Orjinal key ile aktifleştirme de yaptım ancak bi önceki crackli yüklemeye dair bir güvenlik sorunu yaşamak istemiyorum. Tamamen tertemiz kurtulmuş oluyor muyum şimdi?
MSI B250M anakart olsun veya bu düzeydeki farklı anakartlarda olsun uyumluluk listesine girince Kingston marka ramlerde HX424C15FB/8 modeli bulunuyor ancak HX424C15FB2/8 şeklinde bi Kingston marka ramde satışta ve uyum listelerinde gözükmüyor. HX424C15FB2/8 modeli RAM anakarta uyumlu mu değil mi acaba bi yazım hatası olabilir mi?
Eski bilgisayarımı yenilemek istiyorum.Resimdeki parçalarla bi başlangıç yapıp elimdeki HD ve ekran kartını takıp bu sistemle mi başlasam yoksa biraz daha ucuz parçalar alıp yeni ekran kartını da alsam mı?

Elimdeki
HDD: WD Blue 1TB 7200rpm WD10EZEX
Ekran Kartı: ATI Sapphire HD4350 1GB

Almak istediğim
Ekran Kartı: MSI NVidia gaming x 1050ti 4gb

Kurmak istediğim sistemi olabildiğince güncelliyecem her ay zaten. (Bütçe 1900TL) Varsa genel olarak önerilerinizi de bekliyorum.
1 - Eskiden yaşanmış komik bir durumu düşünüp kısa süreli sesli gülüyorum.
2 - O an yaşanmış bir olayı daha komik bi şekilde düşünüp (veya yeni bi olay örgüsü hayal ederek) sesli bi şekilde gülüyorum.

Bu durumlar yalnız başımayken veya toplum içerisinde herhangi biri ile sohbet sırasında veya birilerinin yanında iken ( örneğin toplu taşıma araçlarında) gerçekleşiyor. "Kendi kendine gülenlere deli derler" diye bi klasiğimiz var biliyorum; gerçekten de bu kadar anormal mi durumum ?
Yeni konu açmaya çalışıyorsun hata bile vermeden boş sayfada kalıyorsun

Favorilerim menüsünde son mesajlara git tuşları üst üste gelmiş, yukarlarda bi yerlere kaymış, saçma sapan bişey olmuş görüntü

Bildirimlerden veya Favorilerden son mesajlara git dediğinde mevcut konunun orta sayfalarında alakasız bi yere gidiyor sayfa

Konuya girdiğinde konunun adının yazdığı yer falan üst üste gelmeler gene bi sıkıntı
Android platform için geçerli oynadığınız basit, eğlenceli oyun önerisi istiyorum, mümkünse reklam olmasın, adam akıllı kaliteli bişeyler arıyorum. Var mı oynadığınız böyle bişey
Hepsiburadadan almak istiyorum, yalnız telefonun dil konusunda türkçe destekli değilmiş snrm etrafta sürekli rom ile ilgili konular var, alıp düzgünce kullanamaz mıyım şimdi sırf ing olsa da sıkıntı olmaz gerçi
Girip dereceli kasabilceğim özellikle gümüş seviyesinde olan hesabı olan var mı ödünç verebilcek? Arkadaşlarla dereceli atarken giremiyoruz bi hesabı daha plata çıkardık diye Herhangi bi art niyet yoktur. İsteyenler pmden ulaşsın lütfne
TTnet kampanyalı internetim bitiyor sonra kapattırıp başka bi internet alıcam muhtemelen, Turknet nasıldır? Başvuru sonrası ne kadar sürede internet açılıyor? Ping-hız sorunu yaşayanlar var mı?

Qss Zed ultisini kaldırmıyor artık, Malzahar ultisini de bozmuyor, arındır gibi yapmışlar CCleri kaldırıyor

Edit: Pbe linkhttp://www.surrenderat20.net/2016/04/419-pbe-update.html
Hakkında
Forum İmzası:

One more time!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.650
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16.026 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 701 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.