S

Teğmen
05 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 2-3 günlüğüne Dualshock gerekiyor. İstanbul'da Capa-Sehremini veya Kadıköy civarlarında kol kiralayabilecegim bir yer biliyor musunuz?
Merhaba İstanbul içinde Fatih ya da Kadıköy civarlarında 1 hafta süre ile DS4 kiralayabilecegim bir yer var mıdır acaba ?
Merhaba arkadaşlar uygun fiyatı sebebiyle bu kulaklığı satın almak istiyorum.
Fakat PS4 ile uyumlu çalışıp çalışmayacagini kestiremiyorum acaba bilgi verebilir misiniz?
Arkadaşlar merhaba, 11.11 tarihinde N11 üzerinde Feza Oyun Konsolları adlı satıcıdanxxx siteside şudur
  • yyy FIFA 20 oyununu satın aldım.

Satıcı hala ürünümü onaylamadı en geç kargoya teslim tarihi 14.11.2019 olmasına rağmen ürünüm hala kargolanmayı bırak onaylanmadı bile.
    Aynı satıcı tarafından en az 80 kişi daha mağdur ediliyor bunu sorulan sorular kısmından gördüğüm kadarıyla belirtiyorum.
    N11 ile konuştum bana dönüş yapılacağını belirttiler fakat herhangi bir dönüş sağlanmadı.
    Sonuç olarak 11.11 tarihinde birçok siteden bu alışverişi aynı fiyata yapabilecek olmama rağmen fırsatça bir site ve fırsatçı bir firma tarafından mağdur edildim.
    Bu siteden alışveriş yapmanızı asla önermem. Cevaplara bile dönüş yapılmıyor. Şimdi ürünü iptal edersem 330tl gibi bir fiyattan almak zorunda kalacağım.
    Bu konu hakkında ne yapabilirim sizce N11 de firmada umursamaz davranıyor Müşteri memnuniyetini düşünen maalesef ki yok!

• Merhaba arkadaşlar tam yeri neresi bilemediğim için konuyu buraya açıyorum;

18/09/2019 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan 64 adet Samsung Galaxy Buds ürününden satın aldık. Ürünü müşteri temsilcisiyle görüşerek satın aldık ve ödemesi o gün kredi kartı ile yapıldı.

Ürünlerin 63 tanesi 14 şubeden farklı zamanlarda UPS KARGO aracılığı ile elimize ulaştı. Fakat İstanbul Ümraniye şubesinden 1 adet eksik ürün yollanmış. Ürünlerin adeti fazla olduğu için, Ups kargo ve Vatan computer güvencesiyle kurye arkadaşı bekletmemek amacıyla ürünleri teslim aldıktan hemen sonra kontrol ettim, 1 ürünün eksik olduğunu farkettim. Bunun üzerine Vatan Computer ile konuşarak, kargo kutusunun ön, arka iç ve dış fotoğraflarını talep etti hepsini gönderdim. Şubenin kamera kayıtlarını izleyerek ürünlerin tam olarak kargo paketlerine koyulup kargo firmasına teslim ettiklerini, sorunun UPS kargo kaynaklı olduğunu söylediler. Ups kargo ile konuşup olayı anlattıklarını, UPS'in 20 iş günü geri dönüş süresini kullanacaklarını belirtti. 20 İş günü dolduğunda ise, UPS kargonun olayı kabul etmediğini söylediler.

Vatan Bilgisayar süreç boyunca problemin büyük ihtimalle çözüleceğini UPS kargonun karşılayacağını söyleyerek sorunumu çözmediler. İşin özeti şudur ki kulaklıklardan biri çalındı ve iki firmada bu konuyla alakalı geri dönüş yapmayıp destek olmadılar.
    Neler yapabiliriz öneriniz nedir ?
    Merhabalar,
    Bugün PS4 slim modeli için taşınabilir hdd alacağım.

Şu üç üründen birini satın almak istiyorum çekle beraber 275-280TL arası bir fiyata gelecek.
    Merak ettiğim konu şu ikiside ps4 ile uyumlu çalışır mı?
    Çalışır ise hangisini tavsiye edersiniz?

SAMSUNG M3 1TB USB 3.0

Seagate Expansion 1TB USB 3.0

WD Elements 1TB USB 3.0
    Arkadaşlar merhaba;
    Ps4 Slim 500 gb kullanıcısıyım. Fakat depolama alanı maalesef yetmiyor.

1TB veya uygun fiyatlı olabiliyorsa 2TB bir hdd satın almak istiyorum. Sorunsuz çalışacak uygun fiyatlı bir model önerebilir misiniz?
    Popmundo oyununda 2000 kredi 120tl'den satılıktır mesaj atabilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar 2 yıldır sorunsuz kullandigim Samsung marka s8 modeli cihazım 2 gün önce düşürdüm ve arka cami kırıldı bu sorun değil servis 150tl fiyatla değiştiriyormuş.
    Onun dışında herhangi bir sorun olmayan kutu fatura bulunan ( kulaklık eksik alır almaz kaybetmiştim.) Cihazımı ne kadar fiyata satmalıyım?

Cihaz gold renk 64gb dahili hafızası bulunmaktadır.
    Cihaz kullanım süresi boyunca hiç servise gitmemiş ve sorun yaşanmamıştır yurtiçinden satın alinmiş tr cihazıdır.
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 yıldır samsung s8 kullanmaktayım bugün arka caminin kırılmasıyla yaklaşık 200tl gibi bir masraf çıkardı bana. Zaten değiştirmekte olduğum için değişiklik kararı aldım.
    Xiaomi MI 9T modelini düşünüyorum fakat performans acısından s8'den iyi midir kararsız kaldım.
    Sizin fikriniz nedir acaba ?
    Ya da s8'e denk yada daha iyi olan Xiaomi modeli nedir?
    Hakkında
    Sistem ve Tercihleri
    Otomobil
    kia
    Mobil cihaz
    xiaomi
    Operatör
    Vodafone Net
    Oyun Platformu
    PlayStation
    Takım
    Fenerbahçe
    Steam
    Steam
    Temel Bilgiler ve İstatistikler
    Aktiflik: Şu anda DH'de değil
    Son Giriş: 4 ay önce
    Son Mesaj Zamanı: 3 ay
    Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 199
    İkinci El Bölümü Mesajları: 11
    Konularının görüntülenme sayısı: 16.939 (Bu ay: 250)
    Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
    En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
    Mesajları
    İkinci El Referansları
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.