Teğmen
30 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
konu silinebilir sie sevinirim
Merhaba arkadaşlar ,çok memnun olduğumu başta belirterek , 10 seneden fazladır kullanmakta olduğum Diana K-2500 4+1 ses sistemimin subwoofer'ın dan 2 senedir cızırtı geliyor.Ben de kendimce içini açtım kondansatörleri kontrol ettim vs. ama kesin çözüm bulamadım.Son 1 seneden beri de ön ve arka olmak üzere sağ hoparlör girişlerinden ses alamıyorum.Oyunlarda bu durum ciddi sorun oluyor.Artık değiştirme vakti geldiğini düşündüğümden dolayı da biraz araştırdım ve Mikado markasının multimedia destekli bir kaç modeli arasında kaldım.Linkleri aşağıda veriyorum.Konu hakkında sizlerden de yardım almak , en iyi seçimi yapmak istiyorum.Yardımlarınız içi şimdiden teşekkürler , iyi forumlar.

dipnot:aralarında görsellikten ziyade benim dikkatimi çeken watt değerlerinin değişmesi, örneğin bir tanesi 30watt + 10x5 watt , digeri 70watt + 20+10x5 şeklinde bunların farkları nelerdir?Hangisi daha kullanışlıdır?Şimdiden teşekkürler. :)
1-http://www.segment.com.tr/tr/urun/mikado-md-505-5-1-usb-sd-fm-destekli-bluetooth-speaker
2-http://www.segment.com.tr/tr/urun/mikado-md-813bt-5-1-usb-sd-fm-destekli-multimedia-bluetooth-speaker
3-http://www.segment.com.tr/tr/urun/mikado-md-856-5-1-usb-sd-fm-destekli-multimedia-bluetooth-speaker
4-http://www.segment.com.tr/tr/urun/mikado-md-729fm-5-1-20watt-5watt-5-usb-sd-fm-destekli-multimedia-speaker
-
Evet arkadaşlar bu sabahtan itibaren turkcell t50 model telefonumu hard brick etmiş bulunmaktayım.Telefonda, yine forumdan görüpte uygulamış olduğum cm 12.1- android L. vardı.Bazı karasızlıklardan dolayı da eski şekline geri döndürmek üzere stock rom indirip twrp ile kurulumunu yaptım."Sistem kuruldu" uyarısından sonra da reset attım(işletim sistemi yok yazıyordu) fakat sistem maalesef açılmadı(artık twrp de açılmıyor).İnternet üzerinden araştırmalar yaptım , sonuca götürecek bir çözüm maalesef bulamadım.Usb kablosu ile bağladığımda aygıt yöneticisinde sonu "9008" bilinmeyen bir aygıt görüyordum.Driverı yükledim bilgisayar tanıdı ama ondan sonra hiç bir tepki alamadım.Usb'yi takıyorum , çıkarıyorum bu seferde bilinmeyen aygıt hatası alıyorum.Şuanki durum bu şekilde.Yardımlarınızı bekliyorum
Beyler , ustalar bu sıralamalar ile nereleri tercih etmeliyim?Ne yapmalıyım.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar yaklaşık yarım saattir Youtube'de video izleyemiyorum hangi videoyu açsam "Bir Hata Oluştu " Uyarısı alıyorum.Sanırım sunucularındaki bir sıkıntıdan dolayı böyle oluyor.Vpn , tarayıcı vs. de fark etmiyor.Acaba aynı sorunu yaşayan var mı ?
Cihazı fabrika ayarlarına aldım ve türksat 4a uydusu silindi ve herhangi bir program bulunmamaktadır Uyarısı veriyor.Yeniden uydu kurulumu mu da yapamadım , anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

Resimlerdeki yerlere neler yazmam gerektiğini belirtebilirseniz sevinirim .
Merhabalar, uefi windows 7 kurulum esnasinda 1'incil diski gpt'ye cevirerek windowsu kurdum.Buraya kadar bir sorun yok ancak yedek dosyalarimin bulundugu 2'inci harddiski suanda yerel disklerde goremiyorum.Biosta ve aygit yoneticisinde gozukuyor.Disk yonetiminde ise yabanci olarak gorunuyor.Gpt'ye cevrilmediginden dolayi mi boyle oluyor?Eger oyleyse diski bicimlendirmeden gpt'ye nasil cevirebilirim?
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Geçenlerde 2 tb. bir usb bellek getirttim.İlk günden beri çözemediğim bir sorunum var.Ben bu belleği yedeklerimi oluşturmak için almıştım.Haliyle yüksek boyutlu dosyalar attım.Film,müzik vs.Ama sonradan bir baktım ki attığım çoğu dosyalar görünmüyor.Disk dolu ancak hiçbir çözüm yolu bulamadım.

-NTFS biçimlendirdim.Bu seferde dosyalar(rar ve zip dahil) bozuluyor.

-Fat32 de 4 gb den fazla dosyaya izin vermiyor.Zaten Fat 32 ye biçimlendiremiyorum bile.

-Exfat win7 desteklemiyor diyorlar.Ondan dolayı da dosyalar görünmüyormuş.Win10 yapmak gerekiyormuş.

Şuanda bunu gerçekleştiremiyorum.Alternatif bir çözüm konusunda yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Arkadaslar oncelikle merhaba gecen ayin 22'sinde ttnet yalin adsl basvurusu yaptim 2 gun sonra randevu verildi.Sonrasinda bilgim dahilinde randevu tarihi degistirildi ancak gelen giden olmadi bilgilendirme de olmadi.Ardindan mh'yi arayarak durumu anlattim ve yeni bir randevu tarihi verildi.Bu randevuda da ne gelen ne de giden oldu ayni durum 4.kez tekrarlandi bugun itibariyle.Nedenini sordugumda isye etkili ekibin herhangi bir bildirim yapmadigi soylendi.Durumun aciliyetini anlatmama ragmen magdur durumdayim . Biz sizi ararriz dediler .Bakalim arayacaklar mi ? Sizce ne yapmaliyim yardim...
Hakkında
İlgi Alanları: Galatasaray
Forum İmzası:
Palit GTX 1060 6GB 192BİT - i5 6402p 2.80 GHZ - CORSAİR VS550 80 PSU - MSİ H110M PRO-VD - CRUCİAL 16 GB DDR4 2400 MHZ - SAMSUNG EVO 850 250 GB - WD 1 TB HDD - COOLER MASTER HYPER 212-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 229
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 9.129 (Bu ay: 258)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.