Yüzbaşı
24 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar malum siteye bir krampon ilanı vermiştim. Birgün bir alıcı almak isteyip ulaştı site üzerinden ve whatsaptan foto gönderebilir misiniz ayrıntılı diye bende olur dedim ve gönderdim birkaç foto çekip sonra bu eleman gidip o fotolarla çakma ilan açmış ve birilerini kandırmaya çalışıyor. Arayıp söyledim genç bir erkek sesi be kardeşim yapmıştır dedi bende kapattir dedim ses çıkmadı birgün boyunca ve site yönetimine ulaştım şikayet ettim ilanı. Hem ilanı Hem de diğer ilanlarını silmişler bunun ama şimdide başka isimle aynı ilanı açmış tekrar. Bana bir zararı olduğu yok ama kimsenin de boşuna canı yansın istemem ne yapmam gerek sizce...
Arkadaşlar ve kardeşler yaş 30 oldu 8 yıldır sağlık memuru olarak görev yapıyorum ama çokta istekli olarak yaptığım söylenemez. Zamanında sınava hiç çalışmadık ve şimdi hastanede yoğun bakımda çalışıyorum kazanç 5000 ile 6000 arası değişiyor sizce bu yaştan sonra okunabilecek bir meslek varmıdır. Mezun olunca yaşın sorun olmayacağı bir iş tıp, ftr , mühendislik. . . Varmı fikri olan
İyi geceler arkadaşlar, pcye kurmadan sadace flash diske atıp oynayabilecek oyunlar nelerdir. Klon oyun mu deniyor tam bilmiyorum örnek benim flasha age of Empires 2 atılı herhangi bir pc ye takip flashı oybayabiliyorum varmıdır yardımcı olabilecek
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım kendisi 30 yaşında sağlık memuru (erkek hemşire) olarak görevli ve geçen yıl ygs ve lys ye girmişti şimdi tıp kazandı ama hala okuyup okumamakta kararsız. Sizce 30 yaş geçmidir Tıp için. Şuanda 4500 tl gibi kazanıyor aynı yerin asistanı 6500-7000 uzmanı 11000 şefi 20 000 kazanıyor maddi açıdanda değerlendirebilirsiniz
Arkadaşlar merhaba izmirde yaşıyoruz malum havalar sıcak ve eşim 8 aylık hamile iyice zorlanıyoruz bu ara ve klima almak istiyoruz bütçemiz max 3000 oda 28 30 m2 gibi bişey iyi bir marka ve Btu tavsiyesi verebilecekler olursa çok sevinirim
Arkadaşlar matrix ve lotr gibi harika hikayelere sahip olan filmler için neden düzgün oyunlar yapılmıyor yeni nesilde. Yani eski path of Neo oyununun güncel harika grafikli hali veya lotr ps2 zamanındaki return of the king gibi bir rpg ye benzer oyun neden yapılmıyor. Nedenleri satış kaygısımı, lisans sorunlarımı yoksa başka şeylermi nedir sizce
Arkadaşlar merhaba yaz indiriminden vitam için wrc 4 almıştım oyun indi kuruldu açıyorum oyunu sürücü ismi falan filan seçiyorum bunlar bittiğinde starta baş diyor basıyorum buraya kadar sorun yok ama sonra 'please wait' loading ekranında takılıyor nerdeyse 15 dk bekliyorum hala aynı ekran, arkadaki araç videoları devam ediyor yalnız oyun açılmıyor ne olmuş olabilir yada ne yapsam düzelir durum
Arkadaşlar yarın bir arkadaşımdan vita alacağım. Arkadaşım vitayı kullanırken kendi PSN hesabından 5 tane oyun almış plus ile değil yalnız normal ücretle; şimdi benim sorunum şu ben kendi hesabımı vitaya girebilirmiyim ve girince bu oyunlar silinme falan gibi format gibi bir durum olurmu çünkü kendi hesabımda da birkaç oyun var en azından onlarıda yüklemiş olurum. Vitaya yabancıyım cevaplar için teşekkürler şimdiden. . .
ARKADAŞLAR ALIŞVERİŞİ İZMİR İÇİ ELDEN YAPABİLECEĞİMİZ - GMAİLİ KOMPLE ALARAK OLMAK ŞARTIYLA 150 TL YE KADAR KÖY BAKIYORUM SATAN ARKADAŞLARA DUYURULUR. . .
Bir arkadaşım ikinci el 2004 model hyundai getz 1.5 crdi 3 silindirli araç aldı. Araç alındığından beri yakıt tüketimi çok yüksek öyleki 100 km de 11-12 lt yakıt (eurodizel) harcamakta . Araç tamirciye gitti yapılan işlemler;

1- Üç adet enjektör memesi değişti (780 tl)
2- EGR bakımı yapıldı (200 tl)
3- Komple triger - devir daim pompası - . . . . gibi yüksek km de değiştirtlmesi gerekenler değiştirildi (650 tl)

Bu aşamadan sonra yakıt sarfiyatı düşmeyince tekrar tamire gitti araç ve araç beyninden şüphelenip yazılım attılar ve öyle denendi ama sonuç gene aynı oldu .

Son olarak tekrar arkadaşım aracı yetkili bosch dizel servise götürdü araç bilgisayara bağlanıp gene kontrol edildi enjeksiyon değerleri ve diğer değerler normal gözüküyor ama hala ve hala yakıt sarfiyatı aynı onca masrafa rağmen. Şimdi merak ettiğimiz bu aracın sorunu ne veya neresinde olabilir .

Bu arada son olarak bir yıl önce aracın baskı balatasıda değişmişti . . . . YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ ANLAYAN ARKADAŞLARDAN . . .
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
...ksk...
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
TV
LG
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 375
İkinci El Bölümü Mesajları: 167
Konularının görüntülenme sayısı: 24.883 (Bu ay: 598)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.