Yüzbaşı
22 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Edit: Sorun çözüldü
Kitapyurdu 50TL limitini 7-21 Nisan tarihleri arasında 20TLye çekiyor.

İlk 100 bukre satıldı, yeni kampanyanın kitabı.

Tek fiyat 9.90 fırsatları

Kitapyurdu kampanyalar sayfası:
http://www.kitapyurdu.com/kampanya/default.asp

Yeni yazar zannetmiştim ama eski ve başarılı bir yazarmış galiba.
Kitap ''2011 En İyi Fin Polisiye Roman Ödülü''nü almış ve 26 ülkede yayınlanmış.

Etiket fiyatı 16tl, indirimli olarak 10-12 tl arası satılıyor.

ŞİFACI’YA ÖVGÜLER

“Sade bir dille yazılmış, bir o kadar şaşırtmacalı ve beklenmedik bir anda yumruk kadar sert. Daha önce okuduklarınıza hiç benzemiyor.” The Sunday Telegraph (İngiltere)

“Tuomainen’in konuyla bütünleşmiş eşsiz üslubu önemli bir soruyla zihninizi kurcalıyor: Kanun ve düzen yerle bir olduğunda umut ışığını nerede arardınız?” Financial Times (İngiltere)

“Her sayfada kan kokusu almanıza neden olacak nefes kesici bir gerilim. Son sayfaya gelmeden gözlerinize uyku girmeyecek.” Turun Sanomat (Finlandiya)

“Kıyameti andıran bir zaman diliminde derine gömülü sırların birer birer ortaya çıktığı bu kitap, size her anını ürpertiyle hatırlayacağınız bir okuma deneyimi sunuyor. 2011 yılının en iyi cinayet romanı seçilse de şiirsel-politik bir kisveye bürünmüş bir psikolojik gerilim romanı.” Berlingske (Danimarka)

“Karanlık bir atmosfer ve hiç bitmeyen bir yağmurun hakim olduğu mükemmel bir gerilim romanı.”
Le Courier de l'ouest (Fransa)

“İskandinav gerilim romanı okurlarına güzel haber! Toumainen En İyi Fin Polisiye Roman Ödülü aldı ve 26 ülkede yayınlandı. İyi bir romandan da bu beklenir.”
Library Journal (Amerika)

“Diyaloglar, karakterler ve olay örgüsü öyle iyi işlenmiş ki bir kez okumaya başladınız mı soluğu son sayfada alacaksınız.” Neoluxor (Czech Republic)

“Antti Tuomainen cesaret isteyen bir konuyu zarif ve kusursuz bir üslupla işlemiş.” Kurier (Avusturya)

“Antti Toumainen büyüleyici ve dehşet dolu bir gerilimi dedektif hikayesi ile bütünleştirerek ortaya başarılı bir iş çıkarıyor.” Westdeutscher Zeitung (Almanya)

“Yılın en iyi on polisiye romanından biri” Crime Fiction Lover

Hediye Kitap Kampanyası:

Yaklaşık 1 1.5 aydır hediye kitap vermiyordu. 3 4 gün önce tekrardan hediye kitaplara başladı.

Edit: kalan kitap sayısı
31 aralıkta son dakika kararıyla sipariş vermiştim. 3. iş günü yani pazartesi günü kargoya verildi, 3 4 saat önce de elime geçti. Kitapyurdundan alışveriş yapmak isteyen ama kasım ayında olan sıkıntılardan dolayı alışveriş yapmak istemeyenlere tavsiyem; o sıkıntılı günler geride kaldı gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Tess Gerritsen kitaplarını isteyerek aldım. Kandaki Tel, Şike Şike Futbol ve İslamiyet kitaplarını siparişi 50tl ye tamamlamak ve sonra okurum diye aldım. Toplam tutar 48.5 tl de kalınca kargoyu ücretsize getirmek için 7 tane kitapyurdu kalemi aldım. Şimdiki fiyatlara bakıyorum fiyatlar az çok artmış o yüzden tam zamanında almışım

Kutu açılışı

İslamiyet kitaplarının 2 tanesi 1993, 1 tanesi 2000 tarihli baskı olarak gözüküyor. Zaten arka kapaktaki fiyatlar baya eski olduğunu göstermiş 45tl fiyat etiketini görüp, indirimli olarak 4 tlyi görünce belki okurum diye aldım

3 aydır biriktirdiğim puanlarımla magnet ayraç alacaktım daha kullanışlı bir şey olsun diye fikrimi değiştirip kupayı aldım.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 459
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 4.031 (Bu ay: 79)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 137 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.