Yarbay
31 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet beklenen patch çıkmış arkadaşlar...
sürekli takip ettiğim bir site olmasına rağmen haftalardır site aşırı yavaş sebebini bilen var mı ?
yeni açtığım kullanıcı hesabına eski hesaptaki kısa yolları ve ayarları aktarabilmemim bir yolu var mı ?
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KONUYU OKUMADAN OYLAMA YAPMAYIN

http://resim.donanimhaber.com/m_55909705/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55909705
Arkadaşlar anketi oylamadan önce mutlaka yazımı okuyun.

Öncelikle şunu düşünmenizi istiyorum. Çalışmaya ihtiyacınız var herhangi bir beğenmemezlik gibi lüksünüz yok.

-2 ay önce aynı sınava girdiniz seçtiğiniz il yüksek puanla kapattığı için elendiniz, bu sınavda 60 doğruda yapabilirsiniz 90 doğruda
-il seçmek gibi lüksünüz yok ama sınav şartlarından dolayı tek bir il seçmeniz gerekli
-her ilin alım sayısı farklı ve bu illerden birini sizin gibi 5000 kişi seçecek.
-istiyorsunuz ki en talibi olmayacak ili seçeyim, başkalarının düşüncelerinide yorumlamaya çalışarak en iyi seçeneği tepeye çıkarmalısınız.
-sınav adaylarının tepe noktasındaki ili seçerseniz başarı şansınız aynı oranda azalalacak.
-illerin yanındaki seçenekler işe alınacak kişi sayısıdır.

LÜTFEN YAZIYI OKUYUP ÖYLE ANKETİ OYLAYALIM...

DİĞER İLLERİ GÖRMEK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN.

Diğer 10 il oylama için link

http://resim.donanimhaber.com/m_55909797/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55909797
evet arkadaşlar aşağıdaki link deki ürün hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ? bu monitörü almayı düşünüyorum.

http://goo.gl/w1BrS
Evet arkadaşlar uzun süredir skystar 2 yi kullanıyorum ama ne zaman windows uyku moduna girse geri dönüşte kart çalışmıyor bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bunun çözümü var mıdır ?
dışardaydım cepten aradılar 5 ay 9 tl modem ve konuşma hediyesi diyordu karşıdaki bayan 1dk içinde adres doğrulatıp geçebilirsiniz dedi internetten kampanyanıza bakıp müsait olduğumda aramalarını istedim yarın arayacaklar nete baktım öyle bir kampanya görünmüyor bilgisi olan var mı ?
arkadaşlar resimde görüldüğü gibi albüm kapaklarının altında albüm isimleri yazıyor, az da olsa toplamda bir satır kadar albümleri eksik görmeme neden oluyor. Zaten coverdan anlıyorum ne olduğunu albümün. Bu isimleri nasıl kaldırabilirim ?.. Mutlaka bir ayarı var ama bir türlü yapamadım bilen varsa yardımcı olsun.

arkadaşlar biraz ubuntuya merak verdim ama çok kolay denilen synaptic ten istediğim programı bir türlü yükleyemiyorum.aslınta yüklüyorum ama programı nereden çalıştıracağımı bulamıyorum herhangi bir yere kısa yol vs çıkmıyor. nerede yanlış yapıyorum ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.084
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 60.916 (Bu ay: 504)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.