Yüzbaşı
14 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, 25 yılı aşkındır mobilya sektöründe yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, tv ünitesi, portmanto, mutfak ve banyo dolapları yapan firmayız. Artık çağın değişmesi ve olayın yavaş yavaş internete kayması yüzünden işlerimiz zayıfladı. Biz bu güne kadar internete adım atamadık ve şuan nereden başlayacağımızı bilmiyoruz.

N11, trendyol gibi sitelerde koltuk takımı, yemek odası takımı gibi ürünler gitmediği için o siteleri eledik fakat müşteriye nereden ulaşacağımızı bir türlü bulamadık.

Konu hakkında fikir verebilecek arkadaşlar varsa yazabilir mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8e/6b/c2/8e6bc2568c34c31f9d0dc6039e8712b4.jpeg&t=0&width=480&text=1
.
Merhabalar, annem PLT (Trombosit) hastasıydı fakat kontrol altında tutarak ilerliyorduk. 10 gün önce gözünde görme kaybı meydana geldi göz doktoru dahiliyeye, dahiliye göz doktoruna yönlendirmesi sonucu fazlasıyla zaman kaybettik ve şuan tanısı konuldu görme kaybı PLT (Trombosit) den kaynaklanıyormuş ve bizim şuan acilen hematolojiye gitmemiz gerekiyor fakat randevu alamıyoruz 20 gün ileriye randevu veriliyor. Aramızda istanbul da randevu konusunda yardımcı olabilecek birileri var mı?
Merhabalar yaklaşık 3 yıldır windows 10 kullanıyorum son zamanlarda çok ağır çalışmaya başlamasından dolayı format atma kararı aldım. İlk önce windows 8 yükledim. Driverleri yükledikten sonra yeniden başlattım fakat bilgisayar açılış ekranından sonra siyah ekran gelmesi yüzünden tekrar windows 8 formatladım sorun yine çözülmedi.

Windows 10 yükledim sorun yine aynı.

Açılıştan sonra diyah ekranda bıraktım 30 dk sonra bilgisayar kendiliğinden açılmış. Chormede gezerken inanılmaz derecede donuyor görev yöneticisini açıyorum yanıt vermiyor. Ne açsam yanıt vermiyor. Artık sorunun donanımdan kaynakladığını düşünüyorum Hatalı donanımı nasıl tespit edebilirim ?
Btctürkten bittrexe 0,12eth gönderdim fakat bittrex hesabıma 0.106eth geçti. etherchainden sorguladığımda eksik kısım gözüküyor bu neden hesabıma gelmedi?

çarşı grubu üyesi olan Erol Özdil ve İbrahim Halilullah 30 ay hapis cezası aldı

kampanyaya destek verelim lütfen

change kampanya
asus x550ln xo007d windows7 format attım. Normalde windows 7 desteklemiyor ama bu laptopu kullananlar windowns 7 kurmuş ve sorunsuz kullandıklarını yazmışlar. Fakat ben format attıktan sonra wireless driverlerini kurdum 1.si hata verdi 2.si kuruldu wifi calışmıyor ne yapmam lazım yardım
Beyler baya bi kişi akkyi geçtigi halde hızı düşmemiş modemlerinize reset atıp hız testi yapın 3mbpsden 24 mbps alıyorum şuann
Ankara sincan fatih mahallesinden akıncılar hava üssüne hangi otobüs ile gidebilirim ? acil yardım edebilirmisiniz ?
Bu konuyu kurslara kayıt olmayan kişilere yardımı dokunsun diye açıyorum .

Kendi başımdan geçeni ilk anlatayım.

kursa kalan borcumu ödemek için gittim ve benden direksiyon sınavı için 120 tl istediler ben borcumu ödedim evime döndüm ve 120 tl ne parası oldugunu araştırdım

cıkan sonuç devlet 60 tl alıyor

Kursu tekrardan aradım ve durumu anlattım 60 tl almanız gerektigi halde 120 tl alıyorsunuz diye bena hala sert ses tonuyla anlatmaya çalışıyor en sonunda kursa gelin burda konuşalım dedi tehtit eder gibi .

İlçe milli eğitimi aradım başımdan geçenlerı anlattım Kursun bana yaptıgı sözleşmedede 120 tl yazıyor dedim karşımdaki beyfendi o sözleşmenin hicbir geçerliliği olmadıgını söyledi

banka numarasını verdı 60 tl yatır dedi aldıgın makbuzu kursuna götür yüzüne fırlat dedi .

yarın yatıracagım siz sakın hakkınızı yedirmeyin bütün sürücü kursları böyle
Hakkında
Meslek: Makine mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 791
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 6.984 (Bu ay: 209)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 363 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.