Teğmen
13 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese selamlar,

3 Mayıs pazar günü Hepsiburada'dan aldığım "Grundig bl 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti" "Sipariş no: 444 977 413" ürünü tarafıma yanlış gönderildi. Aldığım ürün yerine çaycı ile karşılaşınca derhal müşteri hizmetlerini aradım ve blender yerine bir çaycı yollandığını ve bu ürünün derhal gönderip blenderi tahsis etmek istediğimi belirttim.
Buraya kadar her şey normal insanlık hali siparişte hata oluşabilir. Konuştuğum hanımefendiye sorunu belirttim o da bana kayıt açtığını söyleyerek, bir aras kargo kodu verdi ve bende ürünü kargoya vererek geri yollattım. Birkaç gün sonra kargonun ulaştığını görünce yine aradım ve işlemler hakkında bilgi almak istedim. Konuştuğum hanımefendi kargo takip kodunu isteyerek, tekrar bir kayıt açtığını söyledi.

Aradan 3 gün geçtikten sonra blenderin ücreti tarafıma iade edildi. Asla iade istemediğimi söylememe rağmen ürünün fiyatı aldığım fiyattan 50 TL arttığı için bilerek iade edildi ve benden tekrar sipariş oluşturmam isteniyor. Hepsiburada'ya güvenerek aldığım ürün anneme karşı beni mahcup düşürdü, maalesef hediyemi veremedim. Üstelik ürünün satıcısı Hepsiburadaydı
Anneler Günü için aldığım ürün maalesef yalan oldu ve mağdur edildim. Koskoca hepsiburada'ya böyle küçük kurnazlıklar hiç yakışmıyor.

Aldığım Fiyat

Güncel Fiyat
Merhabalar, yarın saat 5 civarnda pythondan online sınavım var sınavın çoğu test olacak. yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba ?
merhaba arkadaşlar en uygun superstar alabileceğim yer neresidir indirim kombolarıda dahildir
merhaba arkadaşlar sistemim şu şekilde
yeni çıkan oyunlarda her hangi bir sorun yaşatır mı

Ankart : H81M-S2PV
İşlemci : İ5-4570
RAM : DDR3 8 GB 1600MHZ
SSD : 480 GB SANDİSK
Ekran Kartı : MSİ GTX 1060 6 GB
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 318
İkinci El Bölümü Mesajları: 63
Konularının görüntülenme sayısı: 852 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.