Yüzbaşı
18 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam değerli arkadaşlar,

Bu eski dostunuzun yardımınıza ihtiyacı var;

Yükseklisans bitirme tezim için 3-4 dakikanızı ayırıp anketimi doldurabilirseniz çok sevinirim.

Anket Logitech firmasının marka değeri üzerine. İngilizce olduğu için zorluk yaşayanlar google translate kullanabilir.
https://goo.gl/forms/C6fhQVmuNgNlS7sV2

Değerli yanıtlarınız için çok teşekkürler.
Selam değerli arkadaşlar,

Bu eski dostunuzun yardımınıza ihtiyacı var;

Yükseklisans bitirme tezim için 3-4 dakikanızı ayırıp anketimi doldurabilirseniz çok sevinirim.

Anket Logitech firmasının marka değeri üzerine. İngilizce olduğu için zorluk yaşayanlar google translate kullanabilir.

Değerli yanıtlarınız için çok teşekkürler.
https://goo.gl/forms/ti5IEAxLg0UxUbzs2
Herkese selamlar arkadaslar, bugün iphonumu yanlışıkla ufak bir mesafeden düşürdüm ve düşürmemle beraber şarj olmama, hoparlörün calısmaması, gelen aramalarda karsı tarafa ses gitmemesi ve orta tuşun calısmaması gibi sıkıntılar başıma geldi. Sanırım alt takım bozuldu. Sabahı bekleyemedim moralimi cok bozdugu için. Sizce ne yapmam gerek ?
Selam arkadaşlar, Polonyadaki üniversiteme öğrenim ücretini yollayacağım fakat para gönderimi için en uygun yolu bulamadım. Buradan ve oradan euro olarak giriş çıkış yapacak para. Yardımlarınız bekliyorum
Selamlar, discoveryde bir belgesel vardı. Havalimanındaki unutulan eşyalar ihaleyle alınıyordu sonra içleri falan açılıyordu.

Adı neydi acaba bu belgeselin ?
Selam arkadaşlar, herkese iyi geceler.

Bugün itibariyle babamın pankreas kanseri olduğunu öğrendim ve dünyalar adeta başıma yıkıldı. Genel olarak soğuk kanlı ve metanetli birisi olduğum için çevreme pek yansıtmıyorum fakat içimde fırtınalar kopuyor. Hani burada daha öncelerde başka arkadaşların bu gibi sorunlarını okurken başıma geleceği aklıma bile gelmezdi.

Ben bu konu hakkında çok fazla yazmak istemiyorum fakat size danışmak istediğim başka bir mevzu var bu konuylar alakalı;

Ben geçen yılımı yurt dışında ingilizce master hazırlık okuyarak geçirdim ve yıl sonu istediğim bölüme kabul edildim, okul kaydımı yaptırdım. Babam ile annem bir kaç gündür babamın kanser olduğunu saklıyorlarmış okulumu bırakmayayım diye. Aileden herkes eğitimimi yarıda bırakmamam gerektiğini dile getiriyor fakat neticede karar senin diyorlar. Babam ise gitmemi çok istiyor. Oradaki yaşantımı, okulumu çok seviyorum ve devam etmek istiyorum. Fakat olay çok yeni olduğu için ne yapacağımı bilemedim. Sizin de görüşlerinizi almak çok değerli olur benim için. Teşekkürler

Edit: İmla
Arkadaşlar selamlar, ben geçtiğimiz dönem master yapmak için Polonya'ya gitmiştim. İngilizce hazırlık programını bitirdikten sonra üniversitenin Master of Economics bölümüne kabul edildim. Fakat bugün üniversite özür dileyerek kontenjana ulaşılmadığını ve bölümün açılmayacağına dair bir mail yollamış. Bunu takiben beni ellerinde tutabilmek için Inernational Marketing bölümünü önermişler ve ders içeriği hakkında bilgi yollamışlar. Tarih biraz geç olduğu için başka bir üniversiteye yönelme imkanım gözükmüyor gibi. Bu alanda bilgi sahibi olan birisi bana yardım edebilir mi ? Ekonomi'den Uluslararası Pazarlama alanına yönelmek mantıksız bir davranış olur mu ? İlerde iş imkanı sağlayabilmek için + olarak okurken ne gibi yollar izlenmeli ? Karar sürecim biraz kısıtlı olduğu için ne kadar fazla yardım alırsam benim için o kadar olumlu olur diye düşünüyorum. Yardımlarınız için çok teşekkürler şimdiden.
Selam arkadaşlar, yaklaşık 4 gün önce gece dışarıda yağmura yakalanmam sonucu bademciklerim şişti ve iltihaplandı. Yurt dışında olmam sebebi ile doktora gitmem biraz sıkıntı oluyor. 4 gün boyunca bir ton bitkisel çay, tuzlu su gargara, sarımsak(olduğu gibi yolladım mideye :) ), pastil, ağrı kesiciler, meyve gibi bir sürü şey denedim. Sağ bademciğim indi ve iltihap görünmüyor. Sol bademciğim ise orta derecede indi ve ufak bir beyazlık görünüyor. Fakat yutkunurken, yemek yerken çook zorlanıyorum.4 gündür yemek yiyemiyorum. Birde ani ve çok rahatsız edici bir şekilde içerden balgam gibi bir şey geliyor sarı sarı. Tuzlu suylamı alakalı acaba ? Yoksa iltahap olabilir mi ?

Psikolojim bozuldu rüyaları gerçekle karıştırır oldum artık. Kafayı yemek üzereyim ne kadar lanet bir şeymiş. Birde bu görünen iltihap kısmının arkada yeri var mıdır ?

Lütfen yardım ediniz.

Not: Buradaki doktorlara gram güvenmiyorum.
Selam arkadaşlar,

Bir programı, oyunu admin olarak çalıştır diyince karşımıza gelen evet, hayır diye bir panel var (adı her ne ise). Bu panel sırasında arka ekran soluklaşıyor ve panele evet,hayır diyince ekranım soluk kalmaya devam ediyor. Yani ekran parlaklığını kaybediyor. Güç ayarlarında ise en yüksekte gözüküyor ekran parlaklığı. Sorunumun ne olduğunu bilmediğim için anlatmakta da güçlük çekiyorum. Umarım anlamışınızdır. Yardım edin lütfen.
Selam arkadaşlar, yurtdışında eğitim için pasaport çıkarttırıcam fakat bu konular hakkında pek bir bilgim yok malesef.

e-pasaport sitesinden randevu alıcam fakat hangi pasaport çeşidini seçmem gerektiğinde kararsız kaldım.

Umuma mahsus(bordo), hususi(yeşil) hangisini seçmeliyim ?

Not: Polonyaya gidiyorum, avrupa ülkeleri arasında geçiş yaparken sıkıntı yaşamak istemiyorum. En hızlısından yardımlarınızı bekliyorum. Teşkkürler
Hakkında
Forum İmzası:
MSI GE72VR APACHE PRO
Samsung Galaxy S9
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.265
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 33.652 (Bu ay: 220)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.