C

Yüzbaşı
17 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 123 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Alalı bir yıl dahi olmayan Notebook şarjda iken çalışıyor.ama şarj soketini çekince kapanıyor.power düğmesine basınca açılıyor.ama masaüstü geldiği zaman tekrar kapanıyor.
Kızıma almıştım dersleri için.yere düşürmüş sol ön köşesini.küçük bir açıklık var.
Ayrıca asus sağlamlığı ile bilinen bir markaydı.üzerindeki pad in sağ tarafı içeri çöktü.şimdi teleservice denen illet garanti desteği firması ile anlaşmış asus.bu adamlar sol köşedeki darbeyi gördüklerinde bana Laptop un fiyatı kadar rakam çıkaracaklar bundan eminim.nasıl bir yol izlemeliyim sizce?
Ayrıca dostlar ara sıra cs nexon zombie oynarım.dust 2 haritada hareket ederken gölgelenme ve karıncalanma oluyor nedendir?
Arkadaşlar oyun oynamayacağım film dizi çocuklar internete girecek.dandik birşey olmasın istedim mediamarkt da 1700 tl.biraz araştırdım ortalama fiyat her yerde aynı.soğutma üniteleri olsun kaliteli malzeme olsun.yani kısa ömürlü olmayacak hatta 1500 tl yi geçemeyecek Asusun dengi tavsiyeleriniz de varsa sevinirim.
Novabazar diye bir sitede 1550 tl ye de var.site güvenilir midir sizce?
Arkadaşlar Win8 pro yükledikten sonra mav iekran sorunlarıyla uğraştım.Bunu driver sorunu olarak düşündüğümden bütün driver ları bios dahil güncelledim.Hatta Nvidia HD ses sürücüsünü Realtek ile çakışıyor olabilir diye kaldırdım.
Lakin çözülmedi.Yaklaşık 2 saat önce 1 TB lık dahili samsung 103hj HDD im (System 160GB Samsung , ) film izlerken bir anda kayboldu.(Arşiv olan bu hdd de torrent indirmeleri ve büyük arşiv dosyaları mevcut).
Tık tık sesleri geldi ve HDD sustu.Yeniden başlatınca pc yi hdd göründü ama tekrar kayboldu bir daha da hiç çalışmadı.Diğer system hdd nin sata ve güç kablosunu bağlayınca 1tb lık hdd çalıştı içinden yalpalama sesi geliyordu ama çalıştı.Kapadım system hdd yi bağladım ama 1 tb lık hdd sistem hdd nin kabloları ile çalışıyor ama sistem hdd (160gb lık) 1tb lık hdd nin kablolarında çalışmıyordu!
4 yıllık 350w lık çin malı power supply ın bu soruna hatta mavi ekran sorunlarınada neden olduğunu düşündüm ve hemen buraya yazdım.?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Pioneer VSX - 420 // Yamaha NS-P 20 Black Home Theater Hoparlör Seti uyumu nasıl olur!!??? Toplam maliyet : 900 TL

Ayrıca ;

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Dvd-Ev-Sinema-Sistemi/PIONEER/HTP-071-p-80840-c-51.htm

http://www.gold.com.tr/U207403/Pioneer-HTP-100-5-1-Kanal-AV-Receiver-Ses-Sistemi-Uydu-Hoparlor-Sistemi

Pioneer ve yamaha ikilisi mi?Yoksa darty ve gold da ki hazır sistemlerimi önerirsiniz?Kararsızım.Gold da ki http - 100 bütçeme uyuyor ondan sonrası zorluyor.Eğer ki gold.com daki sistemin diğerlerinden pek bir farkı

yoksa almayı düşünüyorum.

Salon 20 metrekare Philips Hmp-5000 media player Panasonic TX-P42S30E Plasma tv var.Dlna ile Pc den DTS li filmlerimi izliyorum.
Arkadaşlar 2008 yılında aldığım linkteki (http://www.msi.com/product/mb/K9A2-CF.html#/?div=Detail ) anakartımda AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.4 Ghz işlemci var.;İşlemcimi değiştirmek istiyorum.Full HD filmlerde çok zorlanıyor.
Bu eski anakarta olabilecek en güncel ve güçlü işlemci tavsiyeniz nedir!!!???

Teşekkürler.
Arkadaslar uydunet kullaniyorum.netmaster cxc150 uydunet modem ona bagli tplink 54mbps wifi router bagli,masaustu pc de tplink 54mbps wifi usb adaptor bagli.ayrica agda pany 42" plazma ve philips hmp5000 wifi media player,htc desire z telefon var.
Benim problemim internet veya onun hizi ile ilgili degil.benim sorunum ag icerisinde yuksek veri transferi yapamamak.mesela hmp 5000i ilk alip wifi ile pc den 5gb lik mkv izleyeyim dedim ama butun hareketli sahnelerde takilmalar yasadim.ama cihazi tplink router a network kablo ile bagladigimda filmi sorunsuz seyrettim.lakin 20gb lik bir filmi kabloyla bagli oldugu halde takilarak seyrettim.
Simdi ben 300mbps lik bir wifi router ile (netmaster cxc150 ile uyumlu) ve pc ye 300mbps lik wifi usb adaptor ile baglantiyi degistirsem ag trafigimde rahatlama olur??
1 mbit sınırsızdan 3 mbit e geçiş yaptım.torrent artık işkence gibi gelmeye başlamıştı.100kb hız ile.
Saat 10 civarında sitedeki talep sayfasını doldurdum ve 12 gibi aradılar.onaylıyor musunuz dediler evet dedim.Aktive olmuştur iyi günler dediler .
Lakin saat 7 de eve geldim.Hala 1mbit hızdayım.Geçişiniz tamam dendikten sonra aktif olmuyor mu bu meret??
Yoksa forumda bazı arkadaşların günlerce beklediği gibi bende mi bekleyeceğim.??
Dostlar ram ler bu ara boyle ucuzken guncellemek istiyorum.benim anakart 2008 model msi k9c2f islemci amd 4400 . Anakartin calisma hizni bilmiyorum.su ram kitini alsam uyarmi donanima verimli calisirmi
http://www.bimeks.com.tr/urun/120903/corsair-xms3-2x4-8gb-ddr3-1600-mhz-cl9-1-5-lowprofile-sogutuculu-cmx8gx3m2b1600c9-.aspx
Yeni aldığım Panny 42S30 Plasma tv im usb den dts li ve bazı filmleri oynatamıyor.Bu işin uzmanı aletlerin media player lar olduğunu gördüm.
Benim kriterlerim Ethernet veya wifi dan pc yi görecek ve içindeki yüksek kaliteli filmleri takılmadan sıkılmadan oynatabilecek bir player.torrent falan önemli değil.
tavsiyelerinizi bekliyorum.(philips hmp5000 nasıldır mesela)?
Arkadaşlat 13 yıllık emektar TV miz rahmetli oldu.Acilen telefon almamız gerek.Araştırmalarım sonucu Max 1700 tl ye kadar bu iki tv yi buldum.Uzman arkadaşlar ve sevgili kullanıcılar yardımlarınızı bekliyorum!!!
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 970
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 11.885 (Bu ay: 195)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.