Yüzbaşı
21 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar gün içerisinde vdsl modem alacağım
İstediğim şey sorunsuz ve kaliteli bir bağlantı değerleri tek istediğim bu ve ayarlanabilmeli snr margin gibi değerlee
50-75 mbit VDSL hizmeti alacağım iki seçenek var
Asusun bu fiyatta olması indirim mi yani iki modem birbirinin muadili mi bariz baskın olan var mı hangisini tercih etmeliyiz hangisi sağlıklı olur keenetic wifi gücü çok fazla mı asus wifi gücü çok az mı hangisi internet kalitesinde kötü hangisi bariz iyi bu fiyatlarda asus çok mu uygun yoksa asusun ederi 350 keenetic 480 yani keenetic daha mı iyi bi aydınlatsanız ( bütçem 550 lira)

Asus
Mediamarkt asus 750ac 349lira + xiaomi router 4a trendyol 172tl = 521tl
Keenetic extra dsl
N11 ve Hepsiburada da =479 tl
Merhabalar aceleyle yazıyorum yanlışlarımdan eksiklerinin dolayı affola.
İthalatçı garantili
C5 pro 1120 j5 pro 1100 TL ye alabiliyoruz net miktar. Babam için seçmem lazım
J5 pro iyi gibiydi şeklini felan beğendi babam canlı görmüştü ama Ram ve HD ekran olması düşündürdü

C5 pro da güzel bataryası biraz az yine kibar duruyor ama şebeke sorun yok değil mi

Kasmasin , donmasın oyun felan oynanmayacak
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı upgrade yapmak istiyorum başlıkta belirttiğim gibi...
HM65 intel chipset
Laptop i5 2450m 2.5ghz 4gb ram 1gb gt630m 500gb hdd 15.6'' 1366x768 hd led Lenovo z570 (vatanbilgisayardan almıştım google a yazarsanız 2.sırada zaten)
Şuan çok uzun araştırmalar sonucu bilgisayarım 12gb ram takılı tamımınıda görüyor . HDD değiştirdim 256gb Ultra 2 Sandisk Takılı.

İşlemcisini değiştirmek istiyorumhttps://ark.intel.com/tr/products/52808/Mobile-Intel-HM65-Express-Chipset bu linkte
uyumlu işlemciler gözüküyor ama i7 3610qm istiyorum (Nedenini söyliyeyim dahili ekran kartı çok iyi ve performans farkıda yok denecek kadar az fiyatıda
ebay da oldukça uygun 70$ seviyelerinde bulunabiliyor)
Ekranınıda duruma göre full hd ips bir ekran takabilirim ileride...

İşlemciyi kesinlikle ama kesinlikle değiştirmek istiyorum ama zaten işlemcim performansı yüksek olduğu için(upgrade yapılabilicekler arasında) parasına değmeli , dahili ekran kartı i7 ninkinden oldukça daha iyi ama destekleyip desteklememesi en büyük sorun yoksa 70-100$ civarında i7 3840qm de var mesela.

Merak ettiğim bir soruda 4+8gb (bizde bu laptop tan 2 tane var maksimum 8gb desteklediğini bildiğimiz için normalde ben 8gb getirttim eğer 12 görmez ise
diğer 4 ü diğer laptopa takarız diye ama uzun araştırmalar sonucu uyum sağlayacağına inanarak getirttiğimiz ramler 12gb gördü windows 7 de görmedi format
attım windows 10 olarak o zaman gördü zaten orjinal upgrade ücretsiz olduğu için)
4-4 8-8 olmadığı için 4 - 8 gb ram şeklinde olduğu için ramlerin kanalları performans nasıl olur ? yani 8 gb ram yapıp 4 ünü diğer pc ye mi takmalıyım
aşırı bir fark olmuyorsa 8 ile 12 arasında yoksada dursun yani bu pc de...
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı upgrade yapmak istiyorum başlıkta belirttiğim gibi...
HM65 intel chipset
Laptop i5 2450m 2.5ghz 4gb ram 1gb gt630m 500gb hdd 15.6'' 1366x768 hd led Lenovo z570 (vatanbilgisayardan almıştım google a yazarsanız 2.sırada zaten)
Şuan çok uzun araştırmalar sonucu bilgisayarım 12gb ram takılı tamımınıda görüyor . HDD değiştirdim 256gb Ultra 2 Sandisk Takılı.

İşlemcisini değiştirmek istiyorumhttps://ark.intel.com/tr/products/52808/Mobile-Intel-HM65-Express-Chipset bu linkte
uyumlu işlemciler gözüküyor ama i7 3610qm istiyorum (Nedenini söyliyeyim dahili ekran kartı çok iyi ve performans farkıda yok denecek kadar az fiyatıda
ebay da oldukça uygun 70$ seviyelerinde bulunabiliyor)
Ekranınıda duruma göre full hd ips bir ekran takabilirim ileride...

İşlemciyi kesinlikle ama kesinlikle değiştirmek istiyorum ama zaten işlemcim performansı yüksek olduğu için(upgrade yapılabilicekler arasında) parasına değmeli , dahili ekran kartı i7 ninkinden oldukça daha iyi ama destekleyip desteklememesi en büyük sorun yoksa 70-100$ civarında i7 3840qm de var mesela.

Merak ettiğim bir soruda 4+8gb (bizde bu laptop tan 2 tane var maksimum 8gb desteklediğini bildiğimiz için normalde ben 8gb getirttim eğer 12 görmez ise
diğer 4 ü diğer laptopa takarız diye ama uzun araştırmalar sonucu uyum sağlayacağına inanarak getirttiğimiz ramler 12gb gördü windows 7 de görmedi format
attım windows 10 olarak o zaman gördü zaten orjinal upgrade ücretsiz olduğu için)
4-4 8-8 olmadığı için 4 - 8 gb ram şeklinde olduğu için ramlerin kanalları performans nasıl olur ? yani 8 gb ram yapıp 4 ünü diğer pc ye mi takmalıyım
aşırı bir fark olmuyorsa 8 ile 12 arasında yoksada dursun yani bu pc de...
Merhabalar herkese , hayırlı ramazanlar dilerim herkese
Benim iphone 6 telefonum var ekranı çatlamıştır apple store da değiştirmiştim , daha sonra tekrar kırıldığında bu sefer bir telefoncuda değiştirttirim diye internetten bir lcd aldım daha sonra lcd bozuk sandım herşey açılıyor ama hiç home butonu hariç tepki vermiyordu DOKUNMATİK ENTEGRE si bozuk dediler . Bir telefoncu yolculuk yapacağım ve telefonumda olmadığı için acele bir çözüm istedim bir şey deniyelim istersen dedi hiç açılmayadabilir , çalışadabilir dedi.Isıttı mı naptı daha sonra telefon açılıyor ama APPLE LOGOSUNDAN sonra resetliyor kendini tekrar aynı döngü şarj bitene kadar...
Lütfen buna bir çözüm olsun iphone 6 16gb altın renkli.
Merhabalar bi kaç saat içinde mixer edinmem gerekiyor(sipariş etmem lazım).
https://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_1_1_hso_sc_smartcategory_3?rh=n%3A407798031%2Ck%3Amixer&keywords=mixer&ie=UTF8&qid=1483196804&sr=8-1-acs
almanya dan baktığımda da 802 ye karar vermiştim ama 502 ve 302 nin bazı modelleri xenyx gibi bir farkı var
bunun ne olduğu hakkında en ufak bilgim yok mikrofonu mu değiştirebilirim de , referans olarak samson meteor
görebilirsiniz gönlüm auna 900b ama fiyat farkı var ve bunun hakkında çok bi bilgim yok maalesef bu konudada
aydınlatırsanız memnun olurum bilgisayarım laptop , asus xonar u7 veya creative omnia ses kartınıda koydum kenara
karar vermeye çalışıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa şimdi siparişleri geçmem gerekiyor.
..
...
...
Merhaba arkadaşlar Film ve Ps4 için kullanacağım cihazı , evde philips 8908 var ve ben lagı ve görüntü keskinliğini çabuk farkederim . 8908 yerine başka cihazda oynadığım zaman çok farkediyor (daha iyi bir tv ye rastgelmediğim için hoşuma gitmiyor)
Mümkün mertebe büyük ve mümkün mertebe keskin görüntü sunan (dual play benim çok işime yarar) o yüzden 3d olmasını istiyorum 2400tl bir bütçem var o civarlarda keşke tv alsaydım dedirtmeyecek ve iyi ki almışım dedirticek bir projeksiyon istiyorum sizin tavsiyeleriniz nelerdir.
tv olarakta (seri sonu hariç) 9550 fena durmuyor ama seri sonuda yakın 4lük tvler 2.5 a da düşebilir bilemiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Edit : Led veya lambalı ne oluyor ? Ben bir şeyler öğrenmek peşinde değilim sadece en doğrusunu almak istiyorum birisi 40.000:1 10 üzerinden8 netlikte diğeri 30.000 : 1 10 üzerinden 10 netlikteyse ben 10 net olanı tercih ederim ve saat olarak kesinlikle takılmıyorum 1 seneden uzun götürsün ama
Hakkında
Forum İmzası:
Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 571
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 35.466 (Bu ay: 288)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.